Як правильно обрати секційні ворота для гаража Alutech у Вінниці, ділимося секретами

Вибір секційних воріт – справа серйозна та відповідальна. Від того, які брами ви оберете та придбаєте сьогодні, буде залежати зручність, комфорт та безпека використання воріт та зовнішній вигляд гаража завтра, через 1 рік, 5 років, чи 10.  Доставка Україною безкоштовна. Мережа фірмових салонів воріт у кожному обласному місті – Вінниця, Одеса, Кропивницький.


 

 


На що треба звертати увагу при виборі  секційних воріт для гаража Alutech у Вінниці?


Наявність сертифікату відповідності вітчизняним та європейським вимогам якості – це запорука того, що ви купуєте перевірений товар.

Конструкція воріт має гарантувати захист від защипування пальців, від зачеплень, порізів, захист від падіння полотна у випадку поломки  пружини, при обриві тросу.  Гарантія на товар -  3 роки, можливо виготовити під ключ.

Секційні ворота Alutech  відповідають вимогам ГОСТу Білорусі, України, Європейського Союзу. Знак СЄ, котрий наноситься на всю продукцію – це запорука відповідності воріт, їх якості. Незалежні випробування підтверджують відповідність секційних воріт Alutech європейським вимогам безпеки EN 12604, EN 12453, EN 12424.

Знак СЄ означає, що виріб абсолютно безпечний для користувача та оточуючого середовища. Якість секційних воріт, їх надійність та довговічність залежать від умов виробництва, використаної технології, матеріалу.

Ви можете прочитати відгуки про ворота на нашому сайті завод-ворот.in.ua, подивіться відеоогляди та зробіть вибір!


гаражные ворота Винница купить


Відповідність високим стандартам якості секційних воріт для гаража Alutech  у Вінниці


Секційні ворота Alutech виготовляються на заводі, оснащеним спеціальним обладнанням, де використані сучасні технології. Власне виробництво дозволяє контролювати якість продукту на всіх стадіях виробництва, від проектування до поставки готового продукту.

Виробництво відповідає всім вимогам стандарту ISO 9001:2008, що підтверджено сертифікатом TUV Rheinland InterCert.

Ефективна теплова та звукова ізоляція воріт, стійкість до ударних та вітрових навантажень. Конструкція залежить від сендвіч-панелей, їх товщини, щільності спіненого наповнювача та товщини сталевого листа панелі. Зовнішній оцинкований сталевий лист товщиною 0,4 міліметри з полімерним захисним декоративним покриттям. Замкнутий контур зовнішнього та внутрішнього листів.

Товщина панелі 45 міліметрів. Спінений поліуретан високої щільності 46-47 кг на метр кубічний.  Коефіцієнт спротиву теплопередачі 1 м2 °С/Вт. Завдяки замкненому контуру можна виключити розшарування панелей.

Секційні гаражні ворота Alutech по усьому периметру оснащені еластичними гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку. Верхні та бічні ущільнювачі мають 2 пелюстки. Це гарантує кращий захист від проникнення холоду.


автоматика для гаражных ворот недорого винница


Особливий захист від корозії секційних воріт для гаража Alutech  у Вінниці


Стійкість до корозії. Це особливо важливо для воріт, що встановлені в приміщенні з підвищеним рівнем вологи, а також для прибережних районів. Елементи секційних воріт Alutech стійкі до опадів та залишаються привабливими протягом багатьох років використання. Елементи полотна витримали дію соляного туману протягом 750 годин, що дорівнює приблизно 15 рокам  використання воріт в прибережній зоні з помірним вмістом солей у повітрі.


Це можливо завдяки:

  • нержавіючим проміжним петлям та роликовим кронштейнам – ворота серії Alutech Classic,
  • цинковому покриттю сандвіч-панелей товщиною 16 мкм, 2-шаровому покриттю полімерним складом товщиною 25-35 мкм.

Покриття також стійке до подряпин, переносить перепади температури, стійке до мийних засобів, хімікатів. Для установлених у вологому приміщенню ворот радимо додаткову антикорозійну обробку.

 

Нет комментариев
Добавить комментарий