ЯКІ СЕРІЇ ВУЛИЧНИХ В'ЇЗНИХ ВОРІТ І ОГОРОЖ МОЖНА ЗАМОВИТИ У ВИРОБНИКА WISNIOWSKI

Перше, на що звертають увагу гості заміського будинку – це оформлення в’їзду та парканів. Вуличні ворота та огорожі Wisniowski здатні забезпечити не тільки надійний захист території, але й підкреслити вишуканий смак власника приватної будівлі. Польський виробник пропонує конструкції преміум-класу, які підкорили серця мільйонів клієнтів своїми бездоганними технічними властивостями та функціональністю.

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

Цікаво знати:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

 

МЕТАЛЕВІ ВОРОТА WISNIOWSKI – НАДІЙНІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

Виробником пропонуються декілька типів вуличних брам: розпашні та відкатні. Консольні конструкції все частіше зустрічаються як системи для перекриття заїздів на приватну територію. Їх популярність обумовлена компактністю розміщення, надійністю та зручністю користування.

Відсувні брами – це самонесучі конструкції, рух яких забезпечують спеціальні роликові системи. Між фундаментом та стулкою обов’язково робиться просвіт, який дозволяє полотну вільно пересуватись.

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

Використання якісної фурнітури гарантує довгий термін злагодженої роботи всієї конструкції. Перевагою консольних систем є можливість перекривати в’їзди будь-якої ширини.

Не менш відомими є розпашні ворота, які також мають бездоганні технічні показники. Але брами цього типу, на відміну від консольних, потребують додаткового місця для відривання стулок.

Заповнення полотна для обох типів конструкцій виконується наступними способами:

 • Ґратчастим – з металевих прутів, розташованих горизонтально та вертикально;
 • Суцільним – зашиття трапецієподібними сталевими листами.

Виготовлення металевих воріт  та огорож відбувається з оцинкованої сталі, що має порошкове покриття. Запатентована технологія Duplex перешкоджає появі корозійних процесів та зовнішніх пошкоджень, тому конструкції стійки перед впливом атмосферних явищ.

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

В’ЇЗНІ ВОРОТА ТА МЕТАЛЕВІ ПАРКАНИ: ДИЗАЙНЕРЬСКІ РІШЕННЯ

Польський виробник пропонує безліч варіантів заповнень та декорування для огорож і брам. Вони поділені на декілька серій:

 1. CLASSIC – має суцільне або сітчасте заповнення з вертикальних прутів різної товщини. Для цієї лінійки характерні прості лінії та прямокутні форми;
 2. VARIO – виконані з мінімальним використанням фігурних елементів або зовсім без них. Представлені у чотирьох варіантах та мають гострі чи кулясті наконечники;
 3. MODERN – ідеальне рішення для обмеження огляду території. Дана серія може виконуватись з суцільних листів, з різними видами перфорації або мати комбінований дизайн. Якщо в будинку присутні вироби HOME INCLUSIVE, конструкції виробляються у тому самому стилі.
 4. LUX – привабливі системи, що відрізняються широким вибором оформлень. Приблизно 20 позицій з особливими візерунками, художніми деталями, різними за зовнішнім виглядом наконечниками на будь-який смак (піки, стріли, кульки та інші).
 5. PREMIUM – конструкції, що є чудовим прикладом поєднання елегантності та стриманості. Вони мають ґратчасте зашиття, щільність якого обирається замовником.
 6. STYLE – комбінація красоти з серії LUX та небагатослівності колекції PREMIUM. Виконуються у вигляді прямокутної решітки з додаванням різних декоративних деталей та мають п’ять варіантів наконечників.

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА – ЗАПОРУКА МАКСИМАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

Щоб вулична конструкція справно працювала протягом багатьох років, необхідно подбати про додаткові опції. Звісно, у комплекті з брамами пропонують замки для ручного відкривання, але кращім рішенням буде встановлення додаткового входу у вигляді калитки. Виконується вона також з оцинкованого металу з порошковим покриттям, в одному стилі з в’їзною системою. До речі, купити браму можна з відмінним доповненням у вигляді стовпа MultiBox, який виконує функцію надійної поштової скриньки.

Ще одним корисним приладом, який подовжить строк придатності деталей, є електричний привід.

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

Для кожного типу конструкцій виробник пропонує наступні серії автоматики:

 • Відсувні брами оснащують моделлю AWso2018 (з розташуванням в стовпі) або зовнішніми системами BFT Deimos ULTRA BT A600 та Elixo 500 3S RTS. Кожна з них має у комплекті фотоелементи, прилади ДК та сигнальні лампи.
 • Для розпашних воріт створено декілька варіантів електроприводів серії BFT – лінійні (PHOBOS BT A25 чи PHOBOS BT A40) та з кривим коліном (VIRGO або IGEA BT).

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

Це не повний перелік моделей, який можна обрати для тієї чи іншої конструкції. В нашому інтернет-магазині ви знайдете оптимальну автоматику для воріт від європейського виробника.

Забезпечити максимальний захист допоможуть наступні пристрої:

 • Кодові замки;
 • Система керування GSM;
 • Зчитувач безконтактних карт (брелків);
 • Вертикальний електронний замок.

ЯКІСНО ВМОНТОВАНА МЕТАЛЕВА ОГОРОЖА – ГАРАНТОВАНИЙ ЗАХИСТ

Якщо ви маєте достатньо досвіду та «озброєні» повним комплектом необхідних інструментів, можете встановити відсувні ворота своїми  руками. В такому випадку майте на увазі той факт, що у разі некоректно проведених монтажних робіт чи пошкодження деталей, конструкція знімається з гарантії. Ремонт відбувається за додаткову оплату. Саме тому краще скористатись послугами професійних фахівців та радіти правильно налагодженій системі.

ЯК ЗАМОВИТИ МЕТАЛЕВІ ВОРОТА, ПАРКАНИ ТА ОГОРОЖІ WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Придбати конструкції преміум-класу від польського виробника можна швидко та зручно. Достатньо залишити онлайн замовлення на сайті: менеджери самі з вами зв’яжуться. Вони допоможуть обрати необхідний тип системи, який стане невід’ємною частиною загального дизайну території. Також можна обговорити індивідуальне заповнення стулок брам та секцій огорож.

Не бажаєте чекати – телефонуйте прямо зараз:  +38 (050) 356-21-16 або +38 (067) 112-17-04.

Ознайомитись з усіма варіантами виконання конструкцій та оформити замовлення можна у будь-якій виставковій залі «ЗАВОД ВОРІТ» в Україні. Якщо шукаєте розсувні ворота, ціна яких найкраща на всьому ринку, ми чекаємо на вас!

Нет комментариев
Добавить комментарий