ІТАЛІЙСЬКІ ШЛАГБАУМИ CAME – СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ З ЧУДОВИМИ ПАРАМЕТРАМИ

Як правило, в’їзні частини автомобільних стоянок і територій промислового та житлового призначення оснащуються сучасними конструкціями регулювання доступу до них. Автоматичні шлагбауми італійського виробництва забезпечують надійний контроль транспорту, що заїжджає на приватну ділянку. Системи нового покоління вже заслужили довіру серед замовників далеко за межами своєї країни.

zamoviti shlagbaum came v ukraїnі

Читайте також:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

 

ШЛАГБАУМ CAME: НАДІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ

Італійський бренд виготовляє якісні конструкції, що відповідають усім європейським стандартам. Широкий вибір моделей дозволяє обрати оптимальну систему з урахуванням призначення території. Ось декілька з них:

GARD 5000. Ідеальне рішення для легкого керування вантажним потоком на промислових ділянках з проїздом до 5000 мм шириною. Конструкцію оснащено новітньою системою контролю, що має безліч функцій, які регулюються через CAME CONNECT. Система здатна інтенсивно працювати та швидко відкривати проїзд.

G4040. Ця модель відрізняється своїм дизайном та призначена для монтування на сучасних автостоянках. Вона має безліч переваг: швидкий процес установки, систему самодіагностики приладів безпеки, додаткове встановлення спеціальної плати для функціонування під час відключеного основного енергопостачання. Максимальна ширина перекриття – 4 метри.

avtomatichnі shlagbaumi іtalіjskogo virobnictva

GARD 8. Серія підходить для територій промислового або громадського призначення. Підйомна частина має круглу форму, що дозволяє їй витримувати будь-які вітрові навантаження. Для безпечності використання стріла оснащується LED-підсвічуванням – таким чином конструкція помітна в будь-який час доби. Додатково вона також обладнується дистанційним управлінням, сигнальною лампою, фотоелементами та кнопкою-ключем. Довжина стріли може досягати 8 метрів.

G3250. Мабуть найпопулярніша модель, для якої можна самостійно обрати форму підйомної частини з опціональним освітленням. До того ж, вона додатково оснащується спеціальним механізмом, який дозволяє стрілці складатись. Завдяки цьому встановити шлагбаум можна у місцях з обмеженою висотою. Він здатен перекрити проїзд шириною до 4 метрів.

avtomatichnі shlagbaumi

ШЛАГБАУМ: ЦІНА ТА ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

На вартість конструкцій впливає безліч факторів, наприклад, функціональне оснащення, яке надається за бажанням клієнта, та розміри. Перевагою замовлення шлагбауму від виробника є те, що можна підібрати оптимальну модель для конкретної території з необхідними параметрами та додатковим обладнанням: фотоелементами, світловими стрічками, пультом ДУ, безконтактним зчитувачем, сигнальною лампою та навіть механізмом платного паркінгу.

іtalіjskі shlagbaumi came

ЧОМУ ВАРТО ПОСТАВИТИ ШЛАГБАУМ У ДВОРІ?

Дані системи доречні не тільки на промислових територіях, але й у житлових чи приватних зонах. Вони встановлюються з метою захисту двору від непроханих гостів. Як правило, в таких випадках конструкції оснащуються зчитувачем магнітних карток.

zamoviti shlagbaum came v ukraїnі

ЯК ЗАМОВИТИ ШЛАГБАУМ CAME В УКРАЇНІ?

Наш інтернет-магазин пропонує надійні системи контролю доступу на територію європейської якості. До речі, якщо у вас є гаражні чи вуличні ворота, або ви плануєте їх придбати, замовляйте для них електричний привід CAME. Оснащення автоматикою захистить браму від передчасної поломки та забезпечить комфортне керування нею.

Купити шлагбаум можна за номером телефону +38 (050) 356-21-16 або через онлайн-замовлення.

Щоб отримати персональну консультацію, відвідайте найближчий виставковий салон «ЗАВОД ВОРІТ» в Україні. Дізнатись адресу шоу-руму у вашому місті можна у консультанта або у відповідному розділі сайта.

Нет комментариев
Добавить комментарий