СУЧАСНІ ШЛАГБАУМИ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ЗАВОДУ FAAC: НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ

Облаштування заїзду на приватну територію – дуже відповідальне завдання! «ЗАВОД ВОРІТ» пропонує купити автоматичний шлагбаум FAAC, який забезпечить контрольований пропуск транспорту на вищому рівні. В цій статі ми розповімо про всі моделі конструкцій, які можна придбати на нашому сайті. Чому саме Італія? Тому що ці шлагбауми є найкращим рішенням для перекриття заїзду на будь-яку територію.

електронний шлагбаум ціна

Цікаво знати:

 


АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ FAAC – БЕЗПЕЧНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Даним типам систем знайшли застосування для різних видів територій. Саме тому італійський виробник пропонує декілька моделей, що відрізняються за технічними характеристиками. «ЗАВОД ВОРІТ» представляє найпопулярніші серії контролюючих конструкцій:

FAAC 617 STD. Ця система є відмінним варіантом для перекриття проїзду з низькою або середньою інтенсивністю руху транспорту. Ідеальне рішення, якщо треба встановити шлагбаум у двір. Максимальна довжина стріли досягає 7 метрів, а її відкривання може бути право- або лівостороннім. Конструкція оснащена вмонтованою електронною платою для зручного налаштування. Корпус та стріла мають відмінний антикорозійний захист, а фарбування відбувається завдяки технології порошкового покриття. Швидкість відкривання проїзду складає 8 секунд.

FAAC 615 BPR. Система розрахована на середню інтенсивність роботи (50%), час підйому стріли – 6 секунд. Через це дане обладнання стає найкращим рішенням для територій середнього розміру. Максимальна довжина стріли – 7 метрів, виготовлена вона з оцинкованим шаром для захисту від корозії. Керування відбувається за допомогою електронної плати 596/615 BPR. Система здатна працювати при температурі від -20°C до +55°C.

FAAC 620STD KIT. Цей італійський шлагбаум розроблено для контролю транспорту на промислових територіях з інтенсивним рухом. Система має вбудований блок керування та пружинне балансування. Також вона наділена здатністю відкривати проїзд за 5 секунд. Стріла довжиною до 5 метрів оснащується гумовою прокладкою. Конструкція має автоматичне керування та може бути доповнена додатковими пристроями. Розблокування вручну відбувається тригранним ключем.

FAAC 640 STD. Дана модель укомплектована двоканальним датчиком розпізнавання транспорту, а також вона здатна відправляти оповіщення щодо стану системи на пристрої управління. Конструкція розрахована на інтенсивну роботу та загородження проїзду шириною до 7 метрів. Швидкість відкриття являється однією з головних переваг даного обладнання й складає всього 4 секунди. Конструкція має антикорозійний захист та порошкове покриття. Є декілька форм стріли на вибір: кругла або прямокутна.

ШЛАГБАУМИ ФААК – ПЕРЕВАГИ ОБЛАДНАННЯ

Італійські конструкції можуть оснащуватись сучасними приладами безпеки: сигнальними лампами, світлодіодними стрічками та фотоелементами. Також рекомендується доповнити систему спеціальною опорою для стріли, особливо при її великій довжині. Тільки у нас ви можете придбати електронний шлагбаум, ціна якого є найвигіднішою в Україні. Варто зазначити, що італійські контролюючі системи визнано найякіснішими у всьому світі.

ЯК ЗАМОВИТИ УСТАНОВКУ ШЛАГБАУМІВ В УКРАЇНІ?

Оформити заявку на доставку та монтування конструкції для контролю потоку автомобілів можна прямо зараз за номером +38 (050) 356-21-16. Наш менеджер допоможе обрати оптимальну модель з урахуванням всіх особливостей території.

zakazat dizajnerskie vorota vo dvor v xarkove

Чому треба купити шлагбаум саме у нас:

  • Швидка доставка;
  • Професійна установка;
  • Вигідна ціна;
  • Гарантійне обслуговування.

Завітайте до найближчого виставкового салону «ЗАВОД ВОРІТ Україна» та ознайомтесь з пристроями особисто. Крім того, на вас чекає повна консультація, демонстраційні стенди іншої продукції та індивідуальна знижка на покупку.

Нет комментариев
Добавить комментарий