ВІДКАТНІ ВОРОТА З МЕТАЛОСАЙДИНГУ - РОЗГЛЯДАЄМО ПЕРЕВАГИ СУЧАСНОГО ОБЛИЦЮВАННЯ

Майже кожен день будівельні технології поповнюються новими розробками з різних матеріалів. Сьогодні одним з популярних варіантів облаштування доступу на приватну територію є в’їзні ворота з металосайдингу. Даний тип облицювання широко використовується у декоруванні фасадів будівель, але кваліфіковані майстри вирішили трохи поекспериментувати. Переваги та недоліки брам з таким зашиттям відкриємо прямо зараз!

Читайте також:

 

ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ З МЕТАЛОСАЙДИНГУ: ОСОБЛИВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИРОБІВ

Сама по собі відкатна система являє собою самонесучу конструкцію з напрямною роликового типу. Перевагою такої брами є функціональність, стильність та зручність експлуатації. Стулка пересувається вздовж паркана, тому, до речі, слід встановити металеву огорожу вищої якості. Сучасні ворота на роликах у повному зборі характеризується надійністю та зносостійкістю. Можливо це завдяки якісним механізмам та захисному кольоровому покриттю.

Сайдинг – це результат холодного прокату сталевих листів на спеціальному станку. Довжина такого виробу може сягати 4 метрів, ширина – від 20 до 25 см, товщина – 0,48 – 0,6 мм. Щодо структури, то панелі складаються з основи, на яку наносяться шари ґрунтовки, цинку та фарби. З однієї сторони робиться замок для з’єднання з іншими частинами зашиття, з другої – кромка для кріплення зі стулкою брами.

ВУЛИЧНІ ВОРОТА З МЕТАЛУ – ПЕРЕВАГИ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕРІАЛІВ

Зашиття полотна в’їзної системи сайдингом має безліч позитивних сторін, які компенсують незначні недоліки. Якщо говорити про мінуси цього вибору, то можна виділити наступні:

  • Пошкодження полімерного покриття може призвести до появлення корозії. Для усунення подряпин, зрізів та іншого потребується спеціальна емаль або фарба відповідного кольору.
  • Незважаючи на сталеву основу з захисними шарами, панелі не стійкі до деформації. Але це не впливає на надійність конструкції в цілому так, як на її привабливість.
  • Хоча брама з металосайдингу схожа на ворота з профнастилу, вона все ж відрізняється вищою вартістю. Крім цього, щоб замінити пошкоджену частину (панель), в кращому випадку - розбирається пів полотна. В гіршому - зашивка повністю знімається та замовляється нова.

Але є беззаперечні переваги, через які варто зробити вибір на бік сучасного матеріалу:

  • Підвищена жорсткість та міцність за рахунок форми;
  • Стійкість до температурних перепадів та кліматичних умов;
  • Естетичний вигляд завдяки схованим стикам та місцям кріплення;
  • Легкість монтажу – можна встановити зашиття самостійно;
  • Довговічність при правильному використанні;
  • Широкий вибір дизайнів.

ВСТАНОВИТИ МЕТАЛЕВІ ВОРОТА У ПРИВАБЛИВОМУ СТИЛІ - ЛЕГКО З МЕТАЛОСАЙДИНГОМ

Використання у якості кольорового покриття саме полімеру дозволяє отримати будь-який необхідний колір та навіть імітацію природної сировини. Окрему роль грає широкий вибір фактур, які у поєднанні з правильним фарбуванням створюють неймовірний дизайн. Наприклад, можна замовити виїзні ворота з сайдингу під дерево, який важко буде відрізнити від справжніх колод.

Поверхня панелей фарбується не тільки у глянцеві кольори, але й у матові. Така різноманітність дозволяє реалізувати будь-яке побажання клієнта. Головною перевагою сайдингу для брам є те, що виготовлення відбувається у повній відповідності з вимогами майбутнього власника.

ЯК ЗАМОВИТИ МЕТАЛЕВІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ В УКРАЇНІ?

Втілити свою мрію щодо облаштування заїзду дизайнерською брамою можна за декілька кроків! Телефонуйте за номером +38 (067) 112-17-04 або +38 (050) 356-21-16 та отримуйте повну консультацію від спеціаліста з розрахунком вартості майбутньої конструкції. При необхідності менеджер порадить оптимальну модель автоматики саме до вашої системи.

Наша команда спеціалізується також на професійній установці будь-яких брам лише за декілька годин. Обговорити безкоштовний замір та монтаж можна по телефону, або відвідавши виставковий салон «ЗАВОД ВОРІТ Україна». Є дві головні причини прийти до шоу-руму – особисте ознайомлення з продукцією та отримання знижки аж 10 %! Реалізуйте свої побажання разом з нами!

Нет комментариев
Добавить комментарий