ВСТИГНІТЬ ДО КІНЦЯ ОСЕНІ! ДОДАЙТЕ ЛИШЕ 15% ДО ВАРТОСТІ БРАМИ WISNIOWSKI UNIPRO ТА ПРИДБАЙТЕ ТЕПЛІ ГАРАЖНІ ВОРОТА UNITHERM З АВТОМАТИКОЮ В КОМПЛЕКТІ!

Якщо паркувальне приміщення взимку опалюється, дуже важливо встановити в’їзну браму, яка надійно зберігатиме комфортну температуру в ньому. Тому до кінця осені ми пропонуємо теплі секційні ворота Wisniowski UniTherm з фірмовою автоматикою, лише на 15% дорожчі за конструкцію UNIPRO! Підйомні системи з електроприводом від польського виробника мають відмінні технічні властивості, а також здатні забезпечити надійний захист приміщення протягом багатьох років.

Читайте також:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ: ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Головною перевагою системи UniTherm є те, що її стулка збирається з фірмових секцій INNOVO. Вони виготовлені з оцинкованих листів, між якими розташований екологічний пінополіуретан. Загальна товщина панелей складає 60 мм, а показник термовіддачі дорівнює 0,33 Вт/м2K. При цьому в моделі UNIPRO полотно зібране з тонших «сендвічів» (4 см). Максимальну теплоізоляційну властивість забезпечують також еластичні вставки між секціями.

Виготовлення воріт на замовлення відбувається з урахуванням особливостей заїзду та приміщення. Але є те, що залишається незмінним:

  • Напрямні виконані з оцинкованої сталі;
  • По всьому периметру використані якісні ущільнювачі;
  • Брами стійкі до вітрового навантаження, повітро- та водонепроникності;
  • Відмінний антикорозійний захист;
  • Комфортне дистанційне керування.

Звертаємо увагу на те, що конструкція обладнана торсійним механізмом, який розрахований на 20 000 повних робочих циклів. А це означає, що система працюватиме понад 14 років!

ПІДЙОМНІ ВОРОТА З АВТОМАТИКОЮ: БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ КОНТРОЛЮ

Польські брами оснащуються унікальним електроприводом METRO. Це новітня розробка виробників WIŚNIOWSKI та Somfy, яка поєднує в собі потужність, надійність та багатофункціональність. Інтелектуальне управління секційною конструкцією складається з багатьох систем безпеки, серед яких є:

  • Фотоелементи та амперметричне виявлення перешкоди;
  • Вмонтована лампа оповіщення;
  • Дисплей для зручного програмування.

Купити ворота Wisniowski з фірмовим електроприводом – це стати власником унікальної в’їзної конструкції, яка працюватиме при будь-яких умовах.

До того ж, прилад опціонально оснащується механічною системою блокування проти злому, акумулятором аварійного електроживлення та сигналізацією. Крім того, він має гарантію 5 років від виробника!

ГАРАЖНІ ВОРОТА З ПОЛЬЩІ – ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА СУЧАСНИЙ СТИЛЬ

В’їзні конструкції від відомого виробника мають не тільки бездоганні конструкційні особливості, але й неймовірний зовнішній вигляд. За бажанням замовника полотно збирається з панелей того чи іншого типу. Вони можуть бути гладкими або формованими під високий гофр.

Ворота для гаража UniTherm фарбуються у будь-який RAL-колір або в один із запропонованих фірмових відтінків. Окремої уваги гідна колекція ексклюзивних забарвлень HOMEINCLUSIVE 2.0. Її особливість полягає у можливості виготовити брами для паркувального приміщення в тому ж стилі, що й вхідні двері від виробника або вуличні відкатні ворота.

Прихильникам натуральності пропонуємо звернуть увагу на декорування секцій за сучасною технологію облицювання, яка дозволяє досконало імітувати поверхню деревини. Також на вибір надається три різні структури -Smoothgrain, Sandgrain та Silkline.

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА WISNIOWSKI UNITHERM В УКРАЇНІ?

Тільки до кінця осені діє унікальна пропозиція на теплі брами від польського виробника. Швидше відправляйте свої побажання онлайн на сайті або телефонуйте за зручним номером: +38 (067) 112-17-04 чи +38 (050) 356-21-16. Наш менеджер надасть повну консультацію щодо умов акції та зробить швидкий розрахунок вартості.

Звертаємо увагу, що ми пропонуємо безкоштовний замір приміщення та здатні встановити ворота на гараж за декілька годин. Обговорити ці послуги можна під час спілкування зі спеціалістом.

Радимо відвідати офіційний салон «ЗАВОД ВОРІТ Україна», який розташований у вашому регіоні. В ньому представлені всі зразки кольорових оформлень та облицювань, а також функціонуючі екземпляри підйомних брам. Встигніть придбати польську теплу систему UniTherm, дорожчу від вартості UNIPRO лише на 15%, до того ж в комплекті с брендовою автоматикою!