СЕКЦІЙНІ ВОРОТА KRUZIK У ПРИВАБЛИВОМУ ВІДТІНКУ RAL 7016 ВІДТЕПЕР ЗА ЦІНОЮ СТАНДАРТНИХ!

Чеська компанія KRUZIK є одним з найбільших виробників брам у Центральній Європі, для оформлення яких використовує цифровий друк — Dura Print. Ця технологія є унікальною, оскільки застосовується ультрафіолетовий затверджувач чорнила, що дозволяє оформити панелі у будь-якому дизайні. Завод постійно розширює свій асортимент новими моделями і пропонує придбати гаражні ворота Kruzik у привабливому відтінку RAL 7016. Відтепер вони доступні за ціною стандартних!

ОСОБЛИВОСТІ ЧЕСЬКИХ ВОРІТ З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

Одним з найбільш поширених видів брам для гаража являються секційні системи. Чеський постачальник виготовляє на замовлення конструкції з 40-міліметрових панелей заввишки 500 або 610 мм, які, рухаючись по напрямним, установлюються під стелю. Вони можуть бути доповнені автоматикою з пультом ДУ та необхідними аксесуарами — інтегрованими вхідними дверима, різними типами вікон, ручками та іншими елементами.

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

Завдяки великій кількості видів напрямних, встановити ворота на гараж не складе труднощів, адже їх можна буде підібрати до будь-якого приміщення, навіть з нестандартними параметрами. Саме тому брами цього типу такі затребувані та регулярно постачаються в 11 європейських країн.

ЦИФРОВИЙ ДРУК DURA PRINT: ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ

Для оформлення секційного полотна, яке може складатися з різних типів панелей (з гладкою чи формованою поверхнею) виробник пропонує безмежні можливості у дизайні. Завдяки широкому вибору плівки для ламінації з текстурою деревини чи нанесенню малюнка можна створити дійсно унікальну та неповторну браму.

Струменевий друк дозволяє відтворити на панелях будь-яке зображення із дозволом 360 DPI. Нова технологія є запатентованою розробкою компанії: її особливість полягає в тому, що для нанесення дизайну використовуються чорнила зі здатністю застигати під впливом УФ-випромінювання.

Після цього на поверхні утворюється плівка, яку покривають PUR лаком з матовою структурою. Така обробка робить малюнок стійким до ультрафіолетових променів, а також механічних та абразивних пошкоджень.

Можливості струменевого друку майже безмежні. Можна зімітувати не тільки натурально деревину чи поверхню бетону, а й навіть відобразити фотографії, логотипи компаній, різні надписи, орнаменти та інше. Висока якість даної унікальної технології дозволяє виробнику надавати гарантію на брами до 5 років.

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА

В У ВІДТІНКУ АНТРАЦИТ В УКРАЇНІ?

Для того, щоб придбати сучасну конструкцію для паркувального приміщення у кольорі RAL 7016 за ціною стандартної брами, зверніться до менеджера з продажу за телефоном: +38 (067) 112-17-04; +38 (050) 356-21-16. Він допоможе у виборі необхідної моделі та з оформленням заявки. Більш детально ознайомитися з даною продукцією, а також купити браму в гараж можна у виставковому салоні «ЗАВОД ВОРІТ», де представлені зрізи сендвіч-панелей, каталоги та різні необхідні аксесуари. Адреси шоу-румів ви побачите, перейшовши за посиланням.