САЛОН ВОРІТ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

12 500 грн

ВИРОБНИЦТВО АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

ГАРАЖНІ ТА ВУЛИЧНІ ВОРОТА, КОВАНІ ВОРОТА

тел. (050) 356-21-16, (067) 112-17-04

 


ДІЗНАТИСЬ ПОДРОБИЦІ ПРО КОМПАНІЮГАРАЖНІ, РОЛЕТНІ, СЕКЦІЙНІ

ТА ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА

ЗСУВНІ ВУЛИЧНІ ВОРОТА У ДВІР

ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖ -

ГАРАНТІЯ ДОВГОСТРОКОВОЇ ТА БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ

Монтажні бригади працюють у Хмельницьку та області • Безкоштовний вимір

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН У ХМЕЛЬНИЦЬКУ -

ЗРАЗКИ ВУЛИЧНИХ ТА ГАРАЖНИХ ВОРІТ

ОБИРАЙТЕ ТИП ВОРІТ

ТА АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Vorota dlya garazha v-hmelnickomu
Promyshlennyye vorota v-hmelnickomu
Raspashnyye i otkatnyye vorota v-hmelnickomu
Rolletnyye vorota v-hmelnickomu
Avtomatika dlya vorotv-hmelnickomu
30/5000 Vkhodnyye dveri v dom v-hmelnickomu


ПРИДБАТИ ГАРАЖНІ, ПРОМИСЛОВІ ТА ВІДКАТНІ ВОРОТА

У ХМЕЛЬНИЦЬКУ ЗІ ЗНИЖКОЮ

гаражные автоматические ворота v-hmelnickomu otkatnyie vorota v-hmelnickomu


promyishlennyie vorota v-hmelnickomu avtomaticheskie vorota v-hmelnickomu

ЧОМУ ВІГІДНО КУПУВАТИ

В  КОМПАНІЇ ЗАВОД ВОРІТ

ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ ЗА 7 ДНІВ 

Індивідуальне виготовлення • Безкоштовна доставка 

izgotovlenie vorot v-hmelnickomu

ГАРАНТІЯ НА УСТАНОВКУ 5 РОКІВ

Монтажні бригади працюють у Хмельницькому та області • Безкоштовний вимір

besplatnyie zameryi vorot v-hmelnickomu


ЩОМІСЯЧНИЙ ФОТОЗВІТ ВСТАНОВЛЕННИХ ВОРІТ


ГАРАЖНІ ТА РОЛЕТНІ ВОРОТА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Чи знаєте ви, що наші покупці надають перевагу лише перевіреним гаражним воротам? Час, коли користувалися звичайними металевими конструкціями, відходить в минуле. Наразі є сучасне та більш доречне рішення - гаражні ворота, провідних європейських компаній Alutech, Hormann, Wisniowski, Ryterna. Ви можете обирати  того, що пропонується: або рулонні ворота які не займають багато місця, монтуються в сам отвір, тут дещо тонка ламель, а тому їх краще використовувати для приміщень, які не опалюють в зимову пору року. Крім того, ви зможете замовити оформлення ролет у будь-якому кольорі, за вашим бажанням. Ми фарбуємо ламелі лише якісними та перевіреними фарбами, завдяки чому на полотні не буде лишатися розводів та гарантуватиметься рівномірне фарбування. Якщо ви хочете купити ворота в гараж недорого, до того ж, щоб вони не пускали всередину холод, тоді краще скористайтесь секційними  гаражними воротами, переваги таких воріт очевидні - вони мають товсті сендвічні панелі на 40 та 45 мм, сама панель виготовляється з міцного сталевого сплаву, фарбується спеціальними складниками, які стійкі до корозії,  всередині панель заповнена теплим ППУ, фурнітура та кріплення виготовлені з нержавійки, або сталевого сплаву,  а колір ви обираєте за власним бажанням.


ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІД 9900 ГРН

Секційні ворота у ХмельницькомуАвтоматичні ролетні ворота Хмельницький

Вуличні відкатні ворота ХмельницькийВстановлення зсувних воріт у Хмельницькому


ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

У вас вже є гарні та практичні гаражні ворота? Тепер саме час потурбуватися про те, щоб встановити такі ж надійні та сучасні ворота для в’їзду. Вуличні ворота виготовляються у деяких варіаціях. Це можуть бути як ворота, адаптовані для невеликого подвір’я - відкатні ворота. Вони найкраще адаптовані під сучасні міські умови, коли господар не має в своєму розпорядженні великого двору, виїзд часто може бути або замалий, або зовсім відсутній, і тоді машина заїздить прямо з тротуару. Плюсом зсувних воріт ще є й те, що вони більш стійкі до вітрових навантажень, а також їх важче зламати. Якщо ж ви щасливий господар великого та просторого подвір’я, то для вас стануть в нагоді та будуть дуже доречними розпашні ворота. Так, вони вимагають якогось певного простору, проте більш доступніші, до того ж, ви можете замовити для себе ковані розпашні ворота в індивідуальному виконанні, також, наприклад, обладнати їх зверху гострими елементами кування. Не важливо, що саме ви доберете, ворота слугуватимуть вам довго, ми гарантуємо пост сервісне обслуговування, терміном на 5 років.

ЦІНИ НА ВІДКАТНІ ТА РОСПАШНІ ВОРОТА

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІД 14900 ГРН

Відкатні ворота з автоматикою ХмельницькийРоспашні автоматичні ворота у Хмельницькому

Консольні розсувні ворота у ХмельницькомуВідкатні ворота виготовлення у Хмельницькому


КОВАНІ БРАМИ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Чи знаєте ви, що ковані ворота наразі знаходяться на самому піку популярності? Це зумовлено багатьма факторами, для клієнтів важливо, щоб ворота мали оригінальний та неповторний вигляд. Ви не купуєте готовий виріб, хоча ми можемо запропонувати товар з того, що є в наявності на складі, а замовляєте ворота індивідуально! Як це робиться? Спочатку для вас дизайнер створює проекцію воріт, тобто те, який вигляд будуть мати готові ворота. В процесі роботи ви можете внести якісь зміни, якщо це потрібно,  до того ж, представити власні ескізи. Таким чином, наш майстер втілить в металі всі ваші побажання, якщо ви захочете прикрасити ворота рослинними орнаментами, вензелем, гербом, то ми це зробимо. Наші майстри користуються лише методикою гарячого кування. Вона не дасть металу розтріскатися та додатково загартує. Ваші  ковані ворота не боятимуться ні дощу, ні різких температурних перепадів. Готовий виріб покривається або патиною, або порошковими якісними фарбами. Вага воріт такого типу буде досить суттєвою, а тому їх дуже важко зламати. Не вагайтеся, а замовляйте у нас ворота з куванням за невеликою ціною та насолоджуйтесь готовим витвором справжнього мистецтва.


ЦІНИ НА КОВАНІ ВОРОТА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІД 29 000 ГРН

Виготовлення кованіх воріт у ХмельницькомуЦіна кованих воріт у Хмельницькому

Роспашні ковані ворота з доставкою Хмельницькийфото кованих воріт Хмельницький


АВТОМАТИКА НА ВОРОТА NICE, CAME, FAAC ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

По версії наших покупців, наразі найбільшим попитом та схвальними відгуками користується італійська автоматика. Ми вирішили з’ясувати, на що в першу чергу звертають увагу покупці, та зробили висновок, що для клієнта важливі надійність, довговічність роботи, безпека. Наші приводи розраховані на автоматизацію воріт будь-якого типу та призначення: ви можете з легкістю обрати для себе к побутовий привід, так і автоматику на промислові великі ворота - до речі, приводи ставляться на браму вагою від 400 до 3 500 кг. Приємна новина: менеджери нашої компанії побували на заводі, що виготовляє автоматику (Італія) та на власні очі побачили, як проходить процес. Вони можуть з певністю стверджувати, що ці приводи є найкращими та дійсно відповідають всім вимогам щодо якості готового товару. Обираючи автоматику, телефонуйте нашим спеціалістам та говоріть про розміри брами, тип її, як часто плануєте користуватися воротами. Важливо, щоб все точно підходило, о скільки невірно дібрана автоматика негативно відобразиться на загальній роботі воріт та погрішить її. Так, наприклад, для брами, якою рідко користуються, не варто ставити потужні приводи, тому що це відобразиться негативно на їх загальній роботі.  


ЦІНИ НА АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІД 7900 ГРН

Автоматика на роспашні ворота у ХмельницькомуАвтоматика на відкатні ворота Хмельницький


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HORMANN, RYTERNA, DOORHAN, ALUTECH ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Наразі все більше клієнтів звертається до промислових воріт, оскільки виникає все більша потреба в тому, щоб перекрити надійними брамами промислові об’єкти: мийки, СТО, торгівельні центри, заводи, різні установи. Для таких установ потрібні ворота, що відповідали б усім сучасним нормам до них: були потужні, надійні, витривалі та не боялися агресивного середовища, чи то буде кислота, чи луг, а, можливо, і занизькі або зависокі температури. В такому разі звичайні гаражні ворота не доречні, оскільки не впораються з високим навантаженням. Промислові ворота бувають рулонні, швидкісні, протипожежні, вони можуть мати велику площу засклення, що дозволить економити на штучному освітленні. До того ж, промислові ворота мають потужний робочий ресурс, вони облаштовані торсійним механізмом, який здатен працювати за великого потоку машин та робочий їх цикл здатен становити до 100 000. Часто ворота, які будуть контактувати з вологою, покриваються додатковим антикорозійним пакетом. Такий пакет використовується не лише для самого полотна ворітного, а й для деталей кріплення та фурнітури. Панелі, якими зазвичай користуються в процесі виготовлення промислових систем, мають велику товщину та наповнення щільним та теплим поліуретаном. Так, товщина панелей може сягати від 40 мм до 67 мм і навіть до 80 мм, що актуально для підприємств легкої промисловості, де треба дотримуватися суворого температурного режиму.


ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІД 17900 ГРН

Промислові ролетні ворота ХмельницькийСекційні промислові ворота у Хмельницькому


ПРО КОМПАНІЮ ЗАВОД ВОРІТ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Компанія ЗАВОД ВОРОТ дотримується принципів якості, надійності та безпечних покупок. Ми вважаємо, що співпраця має бути не лише продуктивною, але й націленою на побільшу співпрацю. Таким чином, коли ви будете купувати у нас ворота, або приводи, чи інше, що вам потрібно, то перед самою покупкою ми укладемо договір. Цим ми підтверджуємо, що ми працюємо прозоро та згідно чинного законодавства. Також клієнт буте мати гарантії на строк до 5 років як на сам товар, так і на сервісне обслуговування. Для вашої зручності в кожному обласному центрі ми створили власні шоу руми, де кожен відвідувач може оглянути те, що пропонується до покупки. Окрім цього, ви зможете побачити ворота, автоматику в процесі роботи, а наш менеджер допоможе зорієнтуватися у виборі та порекомендує для вас найбільш оптимальний варіант, виходячи з ваших потреб та гаманця. Ви отримаєте цінну інформацію про те, як правильно використовувати автоматику, чого робити не рекомендується, якщо хочете, щоб ворота прослужили вам якомога довше. За доставку не турбуйтесь - наша компанія привезе до вас товар безкоштовно, вам не треба буде платити ще й за доставку. Монтажні роботи коштуватимуть дуже помірно - від 990 гривень.  Окрім автоматики, ворітних систем є ще й обладнання для розвантаження, шлагбауми, фурнітура, та інше.

 

ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖ ТА СЕРВІС ВОРІТ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Для нас в пріоритеті завжди якість та доступність. Ми розпоряджаємося власними потужностями з виробництва воріт, які знаходяться у Києві. Ми знаємо, К зробити так, щоб покупка була максимально вигідною. Окрім того, маємо у своєму розпорядженні чималу розмірну сітну, проте це ще не все. Навіть якщо ви не знайдете потрібний вас розмір серед того різноманіття, що є, то ми виготовимо для вас браму індивідуально! Замірник приїде до вас та протягом 2 годин максимум проведе заміри гаражного отвору, крім того, цього ж часу буде достатньо, щоб провести розрахунок воріт. Якщо ви обираєте ворота ковані, це теж не проблема - крім індивідуального виготовлення, покупець може активно брати участь у процесі їх створення, надавши власний ескіз. Заходьте на наш сайт та дивіться приклади готових робіт, знайомтеся з акціями, які, до речі, щоденно оновлюємо та замовляйте собі товари недорого. Доступні ціни обумовлені тим, що ми займаємося лише прямою співпрацею з європейським виробником, а тому ви не переплачуєте гроші посередникам. Проводимо розрахунок як за готівку, так за карткою. Оплатити покупку можна буде після встановлення брами на вашій ділянці. Ми несемо повну відповідальність за товар, маємо всі сертифікати, які за потреби можемо пред’явити покупцеві.


Запрошуємо до нашого салону воріт у Хмельницькому, чекаємо Вас!
☎☎☎ (095) 712 77 11, (067) 689 43 93

менеджери компанії "ЗАВОД ВОРОТ"Виробництво гаражних воріт у Хмельницькому

Встановлення воріт на гараж ХмельницькийМонтаж гаражних воріт Хмельницький


ПРИКЛАДИ РОБІТ КОМПАНІЇ "ЗАВОД ВОРОТ"

Нет комментариев
Добавить комментарий