САЛОН ВОРІТ ЛУЦЬК

9 800 грн

ВИРОБНИЦТВО АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ У ЛУЦЬКУ

ГАРАЖНІ ТА ВУЛИЧНІ ВОРОТА, КОВАНІ ВОРОТА

тел. (050) 356-21-16, (067) 112-17-04ДІЗНАТИСЬ ПОДРОБИЦІ ПРО КОМПАНІЮГАРАЖНІ, РОЛЕТНІ, СЕКЦІЙНІ

ТА ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА

ЗСУВНІ ВУЛИЧНІ ВОРОТА У ДВІР

ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖ -

ГАРАНТІЯ ДОВГОСТРОКОВОЇ ТА БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ

Монтажні бригади працюють у Луцьку та області • Безкоштовний вимір

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН У ЛУЦЬКУ -

ЗРАЗКИ ВУЛИЧНИХ ТА ГАРАЖНИХ ВОРІТ

ОБИРАЙТЕ ТИП ВОРІТ

ТА АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Vorota dlya garazha u-lucku
Promyshlennyye vorota u-lucku
Raspashnyye i otkatnyye vorota u-lucku
Rolletnyye vorota u-lucku
Avtomatika dlya vorot u-lucku
30/5000 Vkhodnyye dveri v dom u-lucku


ПРИДБАТИ ГАРАЖНІ, ПРОМИСЛОВІ ТА ВІДКАТНІ ВОРОТА

У ЛУЦЬКУ ЗІ ЗНИЖКОЮ

гаражные автоматические воротаu-lucku otkatnyie vorota u-lucku


promyishlennyie vorota u-lucku avtomaticheskie vorota u-lucku

ЧОМУ ВІГІДНО КУПУВАТИ

В  КОМПАНІЇ ЗАВОД ВОРІТ

ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ ЗА 7 ДНІВ 

Індивідуальне виготовлення • Безкоштовна доставка 

izgotovlenie vorot u-lucku

ГАРАНТІЯ НА УСТАНОВКУ 5 РОКІВ

Монтажні бригади працюють у Луцьку та області • Безкоштовний вимір

besplatnyie zameryi vorot u-lucku


ЩОМІСЯЧНИЙ ФОТОЗВІТ ВСТАНОВЛЕННИХ ВОРІТ


ГАРАЖНІ ТА РОЛЕТНІ ВОРОТА ЛУЦЬК

Якщо ви купуєте ворітні системи для власного гаражного приміщення, то майте на увазі, що ворота мають захищати ваш гараж від проникнення сторонніх осіб, від холоду. Якщо гаражне приміщення, для якого ви купуєте ворота, тепле та опалюється взимку, то краще скористатися у такому разі секційними системами, що гарно тримають тепло. Таким воротами можуть бути Алютех, РІТЕРНА, Херман, Дорхан. Ви оціните такі значні переваги, як: товщина панелі від 40 мм та більше, ущільнювачі з гуми по контуру ворітних систем - для додаткової герметизації отвору. Сама панель виготовлена зі спеціального металевого сплаву, товщина 0,4 мм, всередині панелі заповнені теплим матеріалом - спіненим поліуретаном. Він не лише гарно тримає тепло в гаражі, а й також гарантує надійний захист від зайвих шумів. Доречно, якщо ви скористаєтеся автоматикою на ворота, таким чином ваші системи не лише гарно працюватимуть, а й будуть слугувати значно довше. Ворота секційного типу оснащені як пружинним механізмом, так і торсійним, зазвичай ресурс роботи становить 25000 циклів. Ваш гараж має складний тип отвору? Невеликий під’їзд мається в наявності, або ж гаражне приміщення ніколи не опалюється? Тоді в нагоді стають ролетні ворота, вони не лише компактні, а й мають невелику та доступну ціну. Лише сертифіковані ворота виробників Wisniowski, Ryterna, Hormann, Alutech.


ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА У ЛУЦЬКУ ВІД 9900 ГРН

Секційні ворота у ЛуцькуАвтоматичні ролетні ворота Луцьк

Вуличні відкатні ворота ЛуцькВстановлення зсувних воріт у Луцьку


ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА ЛУЦЬК

Скористайтеся вигідною можливістю поставити на свою ділянку якісні та доступні ворота вуличні. Вони зможуть чудово перекрити проїзд до вашої господи. Треба пояснити, що такі ворота виготовляються в 2 варіантах: це можуть бути як розпашні системи, з 2 стулками, що прочинятимуться або назовні, або всередину. Розпашні ворота дуже доречні для просторої та великої території, де можна встановити такі системи. Ви можете замовити як звичайні розпашні ворота, так і конструкцію з елементами кування. Ви зможете оцінити всі переваги таких систем, тому що ми пропонуємо індивідуальне виготовлення, розмістивши по верхній частині полотна гострі елементи кування, ви додатково посилите безпеку такої конструкції. Проте розпашним воротам притаманний певний нюанс: їх не варто ставити для невеликого обійстя, якщо у вас немає достатнього простору, або ви проживаєте в сильно завітреному регіоні. Тому що їм потрібна територія для того, щоб стулки змогли нормально прочинятися. До того ж, при сильному вітру може вийти з ладу автоматика. Достойною альтернативою можна вважати зсувні системи . Для них не потрібен великий простір, це оптимальне рішення для невеликого подвір’я, оскільки треба виділяти лише невелику територію вздовж паркану, аби ворота прочинялися. Такі системи не потрібно чистити взимку від снігового наносу.


ЦІНИ НА ВІДКАТНІ ТА РОСПАШНІ ВОРОТА

У ЛУЦЬКУ ВІД 14900 ГРН

Відкатні ворота з автоматикою ЛуцькРоспашні автоматичні ворота у Луцьку

Консольні розсувні ворота у ЛуцькуВідкатні ворота виготовлення у Луцьку


КОВАНІ БРАМИ ЛУЦЬК

Ковані брами не поступаються своїми лідируючими позиціями серед інших воріт. Ви можете запитати: а чим таким це зумовлено? Чому ворота з куванням є особливими? Відповідаємо: такі системи виготовляються під індивідуальне замовлення, оскільки це справжній витвір мистецтва. Такі системи приваблюють до себе погляди як перехожих, так і гостей будинку. Ви помітили, що для оформлення таких систем притаманний особливий підхід: на полотні часто зображають герби, вензелі, рослинні орнаменти, чудернацькі візерунки. Вирішили, що ковані ворота - це те, чим варто прикрасити власну оселю? Ми з радістю вам в цьому допоможемо! Для цього принесіть нашому дизайнеру власний ескіз, потім на його основі ми створимо тривимірну проекцію готового виробу. Важливо зазначити, що в процесі виготовлення клієнт може вносити певні зміни, якщо буде вважати це з потрібне. Ми принципово по-новому підходимо до процесу створення кованої брами: лише ручне гаряче кування, при якому метал набуває пластичних властивостей, не дає тріщин  та сколів. Майстер зможе ретельно опрацювати кожну деталь та кожен сантиметр полотна. Готовий виріб шліфують на покривають порошковою фарбою, або патинуванням.


ЦІНИ НА КОВАНІ ВОРОТА У ЛУЦЬКУ ВІД 29 000 ГРН

Виготовлення кованіх воріт у ЛуцькуЦіна кованих воріт у Луцьку

Роспашні ковані ворота з доставкою Луцькфото кованих воріт Луцьк


АВТОМАТИКА НА ВОРОТА NICE, CAME, FAAC ЛУЦЬК

Перед тим, як замовити у нас автоматику на власну браму, радимо ознайомитися з деякими її особливостями та нюансами роботи. Так, у нас є приводи як для побутових гаражних систем, вагою від 400 кілограм, так і для промислових воріт з вагою до 3,5 тони. Добираючи привід до воріт врахуйте вагу стулки, тип системи, розмір, та звичайно ж навантаження, яке буде на неї подаватися. Дуже небажано на ворота, якими рідко користуються, встановлювати потужні приводи, оскільки це негативно відобразиться на роботі воріт, вони просто вийдуть з ладу. А тому варто детально проконсультуватися з менеджером перед потенційною покупкою. Радимо популярну італійську автоматику, тому що вона має досить суттєві переваги: гарне пристосування до умов вітчизняного клімату, завдяки гарному мастилу, що використано для двигуна, вам гарантується злагоджена робота автоматики як за мінус 40, так і за плюс 45 градусів температури на вулиці. Двигун захищений від перегріву, за умови, що від досягає критичної позначки система вимикається.  Якщо полотно наїздить на перепону, то воно зупиняєься та дає зворотній рух завдяки вбудованим фотоелементам. Замовляйте ворота та автоматику, одночасно зі знижкою до 150 євро за покупку!


ЦІНИ НА АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ У ЛУЦЬКУ ВІД 7900 ГРН

Автоматика на роспашні ворота у ЛуцькуАвтоматика на відкатні ворота Луцьк


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HORMANN, RYTERNA, DOORHAN, ALUTECH ЛУЦЬК

Чи ви знаєте, що наразі промислові підприємства надають перевагу лише перевіреним якісним воротам, оскільки від їх гарної роботи залежить досить багато? Промислова система має відповідати наступним характеристикам: міцність, потужність, надійність, максимальна пристосованість до екстремальних умов використання, стійкість до корозійних процесів, а також  потужний ресурс роботи, здатність впоратися з великими транспортними потоками.  Зазвичай на промислові ворота  ставлять торсійну систему, з максимальним робочим ресурсом до 100 000 циклів! У нас можна знайти в інтернет-магазині не лише звичайні секційні промислові ворота, я й протипожежні системи, рулонні, швидкісні, ворота з панорамним типом засклення. Такі системи будуть доречними для автомобільних салонів, а для мийки краще встановити браму з додатковим антикорозійним пакетом, щоб запобігти іржі. Потрібні конструкції для хімічного підприємства? Не проблема, на сайті є ворота компанії Wisniowski, Ryterna, Hormann, Alutech. Вся продукція пройшла ретельну перевірку на предмет відповідності якості. Наші ворота мають товсті панелі сандвічного типу, з товщиною стінки від 40 мм, проте для підвищеного захисту та термостійкості ви можете замовити браму, з товщиною панелі до 67 мм, а також од 80 мм. Це неоціненно для підприємств, де треба суворо дотримуватися температурного контролю та не допускати перепадів.


ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА У ЛУЦЬКУ ВІД 17900 ГРН

Промислові ролетні ворота ЛуцькСекційні промислові ворота у Луцьку


ПРО КОМПАНІЮ ЗАВОД ВОРІТ ЛУЦЬК

Компанія ЗАВОД ВОРОТ пропонує тільки взаємовигідну співпрацю. Перед тим, як зробити у нас покупку, ви зможете отримати детальні консультації наших фахівців, підписати потрібні договори та отримати свій товар. До речі. Оплату ми приймаємо у будь-якому зручному для вас вигляді - як за безготівковим розрахунком, так і готівкою. Оплатити покупку можна після того, як ми встановимо ворота на вашу ділянку. Ми пропонуємо завітати у фірмову крамницю, подивитися товар, поговорити з менеджерами. На спеціальному стенді вам продемонструють, як працюють ворота, порадять, що саме краще підійде під ваші потреби. У нас є не лише брами, а й автоматика на ворота, шлагбауми, розвантажувальне обладнання, віконні ролети, фурнітура. Окрім того, замаємося ремонтом воріт не дорого. Монтажники поставлять ворота на вашу ділянку, вартість монтажних робіт складає від 990 гривень, це не так дорого, як можуть запропонувати інші. Доступність цін обґрунтовується тим, що ми практикуємо лише пряму співпрацю з нашими виробниками, та не користуємося послугами посередників. А тому ви запрошуєтеся узяти участь у акціях, які діють кожного дня на широкий товарний ряд. Доставка товару протягом 2 днів.

 

ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖ ТА СЕРВІС ВОРІТ У ЛУЦЬКУ

Головний для нас пріоритет - якість та демократична ціна. Ви знайдете у нас як товар преміум - сегменту, так і доступні ворота, що аж ніяк не поступаються своєю якістю дорогим системам. Для клієнта діє спеціальна система знижок. Ми будемо раді, якщо після вигідної та плідної співпраці ви зможете порадити нас своїм знайомими та друзям. Доступні монтажні роботи від 990 грн. за потреби, самі ми й привозимо до вас товар, вам не потрібно займатися цими клопотами. Якщо вам треба зняти заміри з гаражного приміщення, проте ви не знаєте, як це якісно зробити, викличте нашого замірника. Він все оперативно поміряє, а також протягом 2 годин вам гарантується якісний та точний розрахунок. Послуга майстра безкоштовна та дозволяє заощадити власні кошти. У нас є дуже велика сітка розмірів воріт, ви доберете для себе потрібний розмір без проблем. Проте якщо ваш отвір нестандартних параметрів, то наш завод у Києві візьметься за виготовлення для вас брами індивідуально та за помірними цінами. Від моменту замовлення до виготовлення та встановлення воріт пройде не більше 10 днів. Беріть участь у наших акціях. Гарантії сервісного обслуговування на 5 років.


Запрошуємо до нашого салону воріт у Луцьку, чекаємо Вас!
☎☎☎ (095) 712 77 11, (067) 689 43 93

менеджери компанії "ЗАВОД ВОРОТ"Виробництво гаражних воріт у Луцьку

Встановлення воріт на гараж ЛуцькМонтаж гаражних воріт Луцьк


ПРИКЛАДИ РОБІТ КОМПАНІЇ "ЗАВОД ВОРОТ"

Нет комментариев
Добавить комментарий