ЗАВОД ВОРОТ УЖГОРОД

17 000 грн

ВИРОБНИЦТВО АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ В УЖГОРОДІ

ГАРАЖНІ ТА ВУЛИЧНІ ВОРОТА, КОВАНІ ВОРОТА

тел. (067) 112-17-04, тел. (050) 356-21-16КИЕВ - ХАРЬКОВ - ОДЕССА - ЛЬВОВ - ДНЕПР - ИВАНО-ФРАНКОВСК

ДІЗНАТИСЬ ПОДРОБИЦІ ПРО КОМПАНІЮ
ГАРАЖНІ, РОЛЕТНІ, СЕКЦІЙНІ

ТА ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА

ЗСУВНІ ВУЛИЧНІ ВОРОТА У ДВІР

ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖ -

ГАРАНТІЯ ДОВГОСТРОКОВОЇ ТА БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ

Монтажні бригади працюють у Ужгороді та області • Безкоштовний вимір

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН В УЖГОРОДІ -

ЗРАЗКИ ВУЛИЧНИХ ТА ГАРАЖНИХ ВОРІТ

ОБИРАЙТЕ ТИП ВОРІТ

ТА АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Vorota dlya garazha v-uzhgorode
Promyshlennyye vorota v-uzhgorode
Raspashnyye i otkatnyye vorota v-uzhgorode
Rolletnyye vorota v-uzhgorode
Avtomatika dlya vorot v-uzhgorode
30/5000 Vkhodnyye dveri v dom v-uzhgorode


ПРИДБАТИ ГАРАЖНІ, ПРОМИСЛОВІ ТА ВІДКАТНІ ВОРОТА

У УЖГОРОДІ ЗІ ЗНИЖКОЮ

гаражные автоматические ворота v-uzhgorode otkatnyie vorota v-uzhgorode


promyishlennyie vorota v-uzhgorode avtomaticheskie vorota v-uzhgorode

ЧОМУ ВІГІДНО КУПУВАТИ

В  КОМПАНІЇ ЗАВОД ВОРІТ

ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ ЗА 7 ДНІВ 

Індивідуальне виготовлення • Безкоштовна доставка 

izgotovlenie vorot v-uzhgorode

ГАРАНТІЯ НА УСТАНОВКУ 5 РОКІВ

Монтажні бригади працюють у Ужгороді та області • Безкоштовний вимір

besplatnyie zameryi vorot v-uzhgorode


ЩОМІСЯЧНИЙ ФОТОЗВІТ ВСТАНОВЛЕННИХ ВОРІТ


ГАРАЖНІ ТА РОЛЕТНІ ВОРОТА УЖГОРОД

Гаражні конструкції представлено найширшим типовим вибором. Вони різняться за складовими матеріалами та принципом роботи взагалі: механізми відкривання, управління, автоматизації. Автоматичні ворота секційного типу – найпопулярніший представник ворітних систем на гараж. Усі виробники, з якими ми співпрацюємо, виготовлять ворітне полотно, враховуючи розміри та конструктивні особливості вашого гаражного отвору. Окрім цього, кожен з них надасть власну кольорову палітру та додаткові опції для прикраси воріт. Звернути увагу слід на секційні конструкції німецького представника Hormann, білоруського заводу Алютех, чеської компанії Дорхан, литовського підприємства Ритерна та польського Wisniowski.

Параметри гаражного отвору не дозволяють встановити секційні брами? В онлайн-магазині ЗАВОД ВОРІТ ви можете придбати рулонні ворота від Алютех. Ролети на гараж встановлюють тоді, коли висота притолоки замала або використання утеплених воріт взагалі не має сенсу – у торгових точках чи у якості огорожі всередині торгового центру. Звичайно ж, що такі конструкції відрізняються низькою ціною, яка стартує від 200 євро. Концепція роботи рулонних ролет проста – полотно піднімається наверх при відкриванні та, намотуючись на вал, ховається у короб над отвором. Саме тому, вони ідеально підходять власникам приміщень із малими стелями. Ви можете забарвити алюмінієві ламелі у будь-який з 16-ти кольорів, які пропонує виробник. У цей спосіб можна підтримати єдину концепцію фасаду навіть за допомогою такого простого механізму, як ролети.


ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА В УЖГОРОДІ ВІД 9900 ГРН

Секційні ворота в УжгородіАвтоматичні ролетні ворота Ужгород

Вуличні відкатні ворота УжгородВстановлення зсувних воріт в Ужгороді


ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА УЖГОРОД

Що ви враховуєте, коли обираєте, який тип воріт встановити на своїй ділянці? Звичайно ж, їх ціну та місце, яке прийдеться відвести для них. Власникам великих дворів можна не турбуватися та встановлювати класичні або ковані розпашні ворота. А от тим, хто не має у своєму розпорядженні багато місця для відкривання стулок, доведеться звернутися до конструкції зсувних воріт. Вони взагалі не потребують зайвого місця, бо рухаються вздовж зворотного боку стіни. Тим паче, що у зимовий період вам не знадобиться відчищати усю територію перед воротами для відкривання, як у випадку з розпашними.

Сучасні та автоматизовані відкатні ворота від компанії ЗАВОД ВОРІТ стануть справжніми охоронцями вашого спокою. Металевий каркас обшивається більше 10-ти варіантами матеріалами – сандвіч-панелі, профнастил, дерев’яні дошки та будь-що на ваш власний вибір. Відсувні ворота бувають двох типів – консольні та ті, що рухаються по напрямній рейці. Для встановлення воріт останнього типу потрібно підготувати фасад. Конструктивна особливість даного типу воріт полягає у тому, що вам не обов’язково врізати хвіртку у полотно, бо воно просто від’їжджає. Але для того, щоб марно не зношувати приводи, можна поруч встановити двері у тому ж стилі. Автоматизувати роботу воріт можна як відразу, так і через деякий час користування. Для самостійного встановлення відсувних брам вам знадобиться фурнітура, яку ви знайдете у спеціальному розділі «продукція».


ЦІНИ НА ВІДКАТНІ ТА РОСПАШНІ ВОРОТА

В УЖГОРОДІ ВІД 14900 ГРН

Відкатні ворота з автоматикою УжгородРоспашні автоматичні ворота в Ужгороді

Консольні розсувні ворота в УжгородіВідкатні ворота виготовлення в Ужгороді


КОВАНІ БРАМИ УЖГОРОД

Найвишуканішим варіантом у якості вуличних воріт в Ужгороді будуть ковані брами нашого власного виробництва. Такі ворітні системи встановлюють не лише завдяки їхній привабливості та унікальності, а й завдяки стійкості матеріалу, що використовується у їх створенні – метал гарячого кування, який може бути в експлуатації більше 15-ти років. Ще однією хитрістю, до якої вдалися наші майстри, є додавання до металу полікарбонату. Завдяки такому поєднанню матеріалів нам вдалося знизити вагу полотна, що, у свою чергу, зняло зайве навантаження на петлі та збільшило гарантійний термін.

ЗАВОД ВОРІТ виготовляє ковані брами у власному цеху без використання машин, за участі ручної роботи ковалів. Саме тому ми можемо відтворити будь-який з ваших власних візерунків – лише намалюйте на його на папері. Якщо ви не вмієте малювати або не впевнені у власному смаку, наш дизайнер зможе запропонувати свої варіанти бачення з ваших слів та побажань. У якості основи може бути суцільний лист зі сталі або решітчастий – наче невагомий на вигляд. За допомогою 3D малювання ми надамо вам фото вашого двору з готовими воротами, щоб ви змогли уявити собі їх на своїй ділянці. Такі брами можна вважати елементом декору або навіть сімейною цінністю, якщо прикрасити їх родовим гербом.


ЦІНИ НА КОВАНІ ВОРОТА В УЖГОРОДІ ВІД 29 000 ГРН

Виготовлення кованіх воріт в УжгородіЦіна кованих воріт в Ужгороді

Роспашні ковані ворота з доставкою Ужгородфото кованих воріт Ужгород


АВТОМАТИКА НА ВОРОТА NICE, CAME, FAAC УЖГОРОД

Менеджери ЗАВОДУ ВОРІТ мають що запропонувати власникам будь-якого типу воріт – кованих розпашних, відсувних, секційних, складних, підйомно-поворотних, підвісних або ролетів. Велика кількість варіантів автоматики для гаража за потужністю та розмірами знаходиться тут. Серед цього різноманіття ви знайдете недорогі приводи від 99 євро з гарантійним строком 3 роки. Серед лідерів гаражної автоматики – виробництва Nice, An Motors, Came, Faac, Roger Technology. 

Автоматику для відсувних воріт можна умовно поділити за вагою полотна, яку вона здатна витримати. Найслабша для легких воріт – від 200 до 400 кг, середньої потжності – від 400 до 600 кг, посилена – 800-2000 (для управління воротами промислового значення). Переводячи на гривні, усереднена ціна на електропривід складає 3000 грн. Найбільною популярністю все ж таки користуються італійські виробники Came, NICE та Faac.

Приводи для воріт розпашного типу бувають двох видів – лінійні та ті, що працюють за принципом ричагу або людської руки. Їх конструкція значно складніша за лінійні та й коштують вони дорожче. Такі приводи встановлюють окремо на кожну стулку, та не потребують виклику монтажного майстра.  


ЦІНИ НА АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ В УЖГОРОДІ ВІД 7900 ГРН

Автоматика на роспашні ворота в УжгородіАвтоматика на відкатні ворота Ужгород


ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА HORMANN, RYTERNA, DOORHAN, ALUTECH УЖГОРОД

Наширший типовий асортимент воріт в Ужгороді належить промисловим воротам. Окрім відомих секційних та відкатних, виробники пропонують підйомно-поворотні, рулонні, панорамні, підвісні, швидкісні, складні ворота, пластикові завіси, решітки та конструкції для колективних гаражів. Ми радимо обирати ворота, спираючись на призначення виробничого простору. Ось, наприклад, власникам автосалонів або СТО якнайкраще підійдуть панорамні ворота з пластику та сталевим цоколем біля основи. А спеціальне покриття захистить привабливий вигляд та прозорість засклення на багато років. Для човнових станцій підійдуть секційні конструкції із панорамною лінією засклення. Іноді для промислових об’єктів не дуже вигідно встановлювати настільки великі ворітні системи, тому виробник Ритерна пропонує спочатку створити стандартний отвір, а вже потім встановити звичайні секційні ворота за привабливою ціною. Навіть промислові ворота можуть бути привабливими, це доводить великий асортимент забарвлення, тиснення та варіації вікон.

На інтенсивному виробництві пропонується встановлювати швидкісні складні ворота, швидкість відкривання яких дорівнює 2-3 секундам. Для огорожі гігантських отворів всередині приміщення промислового значення можна встановити найпростіші ролетні системи. Для більшої упевненості у безпеці на великих підприємствах встановлюють протипожежні ворота та штори. У їх конструкцію входить спеціальний ущільнювач по периметру полотна, що розширюється при підвищенні температури та блокує прохід, не даючи диму та чадному газу потрапити всередину. Промислові конструкції в середньому коштують від 18-ти до 200 тисяч гривень.

Для перекривання широких отворів використовують брами відкатного типу, найбільшою популярністю серед воріт такого типу є промислові брами Wisniowski. На своєму виробництві польська компанія керується усіма європейськими стандартами – автоматика закладається ще на етапі виробництва, а комплектуючі воріт проходять етап гарячого цинкування для протистояння корозії. Придбавши промислові системи в Ужгороді у магазині ЗАВОД ВОРІТ, ви отримаєте багато приємних подарунків у вигляді безкоштовної доставки або знижки на монтаж. 5 років – додаткової гарантії.


ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА В УЖГОРОДІ ВІД 17900 ГРН

Промислові ролетні ворота УжгородСекційні промислові ворота в Ужгороді


ПРО КОМПАНІЮ ЗАВОД ВОРІТ УЖГОРОД

На сторінці ЗАВОД ВОРІТ, у розділі «салони воріт» знаходяться корисні контакти та адреси офісів нашої компанії по всій Україні. У своїй роботі ми дотримуємося договірних зобов’язань, що підтверджуються укладеним договором із замовником. У нашому офісі ви можете поглянути на виставкові стенди та на власні очі переконатися у жорсткості матеріалу поліуретану.

Для нас важливо давати корисну інформацію для наших покупців, тому ми кожного дня пишемо для вас цікаві статті та викладаємо у розділі «цікаво знати», остання тема – Чим можна доповнити промислові ворота? НАГАДУЄМО про те, що всіх, хто зробить замовлення в офісі, чекає знижка 10 %, а доставка у будь-яку область – безкоштовна. Компанія в Ужгороді пропонує не тільки ворітні системи, у наявності завжди є автоматичні шлагбауми, фурнітура для установки та електроприводи.

 

ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖ ТА СЕРВІС ВОРІТ В УЖГОРОДІ

Пряма співпраця з нашими постачальниками – Ритерна, Hormann, Алютех, Doorhan, дає можливість встановлювати ціни без націнки, бо немає витрат на посередників. Ми самі монтуємо наші ворота та автоматику, у нашому штаті є ковалі, дизайнери, майстри з установки та монтажна бригада.

Історію нашого виробництва можна дізнатися у розділі «про компанію». Уся продукція захищена сертифікатами якості із водяними знаками. Строки доставки: доставляємо та монтуємо на протязі 10-ти робочих днів. Ціна монтажу від 990 гривень. Продукція захищена гарантійним обслуговуванням цілих 5 років і здійснюється не більше 5-ти днів.


Запрошуємо до нашого салону воріт в Ужгороді, чекаємо Вас!
☎☎☎ (095) 712 77 11, (067) 689 43 93

менеджери компанії "ЗАВОД ВОРОТ"Виробництво гаражних воріт в Ужгороді

Встановлення воріт на гараж УжгородМонтаж гаражних воріт Ужгород


ПРИКЛАДИ РОБІТ КОМПАНІЇ "ЗАВОД ВОРОТ"

Нет комментариев
Добавить комментарий