Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

0
Мій кошик

ALUTECH

ВОРОТА И ОГОРОЖІ ALUTECH 

ворота и ограждения от завода производителя - цена, фото

Alutech – це відомий виробник в'їзних та контрольно-пропускних систем різного призначення. Найбільш популярною продукцією, що випускається під цим брендом, є гаражні ворота секційного та рулонного типу, а також промислові конструкції із сендвіч-панелей. Крім них, завод виготовляє захисні ролети для вікон, дверей та вітрин магазинів, перевантажувальне обладнання, автоматику та шлагбауми. З асортименту завжди можна підібрати необхідні вироби як для приватних, так промислових об'єктів. За потреби зверніться за допомогою та технічною консультацією до наших фахівців.

заказать автоматику из европы - установка привода на ворота - днепризготовление гаражных ворот под заказ - красивые въездные системы - Киев

ПІДЙОМНІ ВОРОТА СЕКЦІЙНІ АЛЮТЕХ

Виробник пропонує увазі клієнтів гаражні в'їзні системи із сучасним типом механізму та утепленим полотном. Вироби призначаються для забезпечення комфортного доступу власників до приміщення та його захисту від проникнення сторонніх осіб. Автоматичні секційні ворота Аlutech виготовляють відповідно до стандартів безпеки, затверджених ЄС. Кожна конструкція поєднує надійні матеріали, сучасний дизайн і стійкість до негативного впливу різних зовнішніх умов. Розглянувши моделі представлені в асортименті, Ви завжди зможете знайти найбільш оптимальне рішення для обладнання гаража. На даний момент існує дві версії секційних конструкцій, що відрізняються за характеристиками.

современные гаражные ворота - теплые въездные конструкции - подъемные ворота на гараж

теплые гаражные ворота - изготовление под заказ - харьков

Так, для паркувального приміщення без опалення можна вибрати гаражні ворота Аlutech Trend, які належать до бюджетної категорії. Представлена секційна конструкція буде оснащена підйомним полотном із сендвіч-панелей завтовшки 40 мм. Сталеві листи, які використовуються виготовлення секцій, замикаються, і створюють єдиний контур. Така особливість дозволяє виключити розшарування внутрішніх панелей матеріалів під впливом різних факторів. Крім того, конструкція з підйомною стулкою отримує коефіцієнт опору тепловіддачі 0,74 м ² ° C / Вт. Пінополіуретан, яким заповнені секції, не схильний до негативного впливу перепадів температури – він надовго зберігає свою щільність і не змінює структуру. Завдяки конструкційній особливості сендвіч-панелей, при взаємодії з ними неможливо подряпатись або травмуватися, що також є перевагою. Секції, з яких виготовлені недорогі ворота для гаража серії Trend, покривають двома шарами спеціалізованого складу (40 мкм). Він надає сталевим листам панелей потрібний відтінок. Барвник з частинками поліаміду, шар цинку та ґрунтовка (16 мкм) роблять стулку стійкою до потертостей, подряпин та інших механічних пошкоджень. Кронштейни та петлі, якими оснащена вказана модель, виготовляють із сталі. Для їх обробки застосовується метод оцинкування – завдяки покриттю захист елементів від корозії гарантований довгі роки.

teplyie garazhnyie vorota - delaem zamer vorot na garazheksklyuzivnyie garazhnyie vorota - izgotovlenie vorot na garazh - Kiev, Harkov, Odessa Dnepr

Якщо модель Trend не підходить за технічними параметрами, можна вибрати не її, а дорожчі ворота для гаража Аlutech Prestige. Вироби, представлені у цій серії, мають кращі характеристики, рахунок чого попит ними підвищений. Перша особливість конструкції – це товщина сендвічів, збільшена до 45 мм. Завдяки такому рішенню секційне полотно отримує здатність зберігати оптимальний мікроклімат у приміщенні. Опір теплопередачі вказаної моделі становить вже 1м2∙°C/Вт, що вище, ніж у Trend. Також досягти підвищеної термоізоляції допомагає особливість установки напрямних. Прихований монтаж дозволяє забезпечити максимальний ступінь захисту приміщення від протягів, тому теплі ворота серії Prestige підходять для встановлення в гаражі, що опалюються. Фурнітуру моделі виготовляють із сталі нержавіючого типу AISI 430. Корозія на конструкційних елементах не з'явиться навіть у тому випадку, якщо на них регулярно впливатиме волога. Також виробник передбачає для даної системи в'їзду велику кількість варіантів дизайну. За бажанням клієнта полотно можна не тільки виконати під натуральне дерево або забарвити у будь-який колір. Якщо застосувати при декоруванні цифровий друк, це дозволить нанести на теплі панелі сендвіч будь-який малюнок, візерунок або зображення.

секционные гаражные ворота - теплые энергоэффективные конструкции для паркоместа

ЕЛЕКТРИЧНІ РОЛЕТИ НА ГАРАЖ

Як і секційні системи виробництва Алютех, автоматичні рулонні ворота від цього бренду пропонуються у двох серіях – Trend і Prestige. Моделі відрізняються одна від одної певними технічними особливостями, доступними варіантами дизайну, можливою комплектацією та вартістю виготовлення. Ознайомлення з параметрами в'їзних конструкцій для приміщення для паркування допоможе здійснити правильний вибір з урахуванням індивідуальних вимог. 

izgotovlenie vorot na garazh eksklyuzivnyie garazhnyie vorota zamer garazhnyih vorot

Так, ролетні ворота Alutech Trend є недорогою підйомною системою, призначеною для використання в побутових умовах. Механізм має робочий потенціал 5 000 циклів і підходить для щоденної експлуатації. Конструкція складається з ролформінгового короба 45° (на вибір пропонується кілька розмірів), октогонального гальванізованого валу, алюмінієвого полотна (профіль – утеплений пінополіуретаном РD/77, товщиною 19 мм), класичних направляючих шин GR83x33/eco та системи ручного. Серед переваг рулонної стулки слід виділити її стійкість до вітрового навантаження, наявність звукової та теплової ізоляції, а також несприйнятливість до сонячних променів та перепадів температур. Спеціальне двошарове покриття, яке наноситься на полотно, захищає його від вигоряння та появи дрібних дефектів.

delaem zamer vorot na garazh teplyie garazhnyie vorotaroletnI garazhnI vorota virobnitstvo rolet na garazh

Функціональність моделі на вимогу клієнта може бути розширена опціонально. Найпопулярнішим серед замовників аксесуаром є автоматика для ролетних воріт, яка дозволить здійснювати керування стулкою із настінної клавіші або зовсім з пульта дистанційного контролю. На вибір пропонується кілька варіантів електричних приводів – як фірмових, так і від сторонніх виробників (наприклад, Somfy). Щоб запобігти несанкціонованому доступу в гараж, автоматичні ворота-ролети Trend можна оснастити системою блокування S-NHK, яка спрацьовує у разі аварійного відключення електроенергії та перешкоджає підняттю полотна сторонніми особами. Також серед доступного до замовлення опціонального оснащення присутні: рухомі каретки, інерційне гальмо, доповнення «чутливий край» та фотоелементи TWIN-SAFE. Більше дізнатися про функціональне призначення та особливості зазначених аксесуарів завжди можна у спеціалістів завод-ворот.in.ua.

suchasnI vorota na garazh roletnI garazhnI vorota

Щодо дизайну, дешеві захисні ролети на гараж Trend пропонуються з класичним оформленням без особливого декору. Наприклад, алюмінієві профілі PD/77, з яких виконується полотно, можна стилізувати під золотий дуб – це рішення є одночасно практичним та естетичним. Якщо такий варіант не підходить, виріб буде забарвлено в будь-якій із 6 запропонованих стандартних кольорів на вибір.

Більш надійними, якісними, функціональними та стійкими до пошкоджень є ролети для гаража Alutech Prestige, ціна яких вища, ніж у моделі Trend. Ця рулонна система частково схожа на розглянуту раніше - наприклад, тим, що її робочий ресурс також становить 5000 циклів. При цьому за іншими параметрами рулонні ворота Prestige помітно виграють: їх можна зробити набагато функціональнішими та красивішими за потребою. До складу базової гаражної конструкції входять такі компоненти: ролформінговий короб 45° (на вибір пропонується кілька розмірів), октогональний гальванізований вал, алюмінієве полотно (профіль – утеплений пінополіуретаном і стійкий до корозії AG/77, 19 мм у товщину), напрямні управління. На вимогу клієнта виріб може бути суттєво модифікований для покращення експлуатаційних властивостей. Наприклад, для алюмінієвих ролетів на гараж Prestige пропонується кілька варіантів напрямних на вибір. Встановити можна елементи з пазами під щіткові вставки або посилені шини зі спеціальними вітровими захватами і бічними замками, що опціонально додаються.

энергоэффективные ворота на гараж - заказать красивые въездные системы - днепр

Виробник Алютех серійно наділяє свої флагманські ролети Prestige зламостійкістю за класом Р3. Безпека виробу обумовлюється якістю фурнітури та рулонного полотна. Алюмінієві профілі AG/77 з утепленням усередині покривають спеціальним складом, який уберігає поверхні від появи дефектів під впливом різних зовнішніх факторів. При цьому у зазначеній моделі, на відміну від розглянутої раніше (Trend), стулка може опціонально виготовлятися з використанням інших ламелей типів. Саме від формату елементів залежить деякі функції рулонного полотна. Наприклад, підйомну стулку захисних ролет Prestige можуть бути інтегровані екструдовані профілі EA/77. Дані елементи мають спеціальні отвори, завдяки яким забезпечується циркуляція повітря (вентиляція). Також в опціональному порядку стулку пропонується доповнити заскленими профілями оглядового типу EV/77W. Крізь такі ламелі можна побачити вулицю, перебуваючи всередині приміщення, оскільки вони оснащені прозорими полікарбонатними вставками PI/77.

эксклюзивные гаражные ворота замер гаражных ворот делаем замер ворот на гараж теплые гаражные ворота

proizvodstvo garazhnyih vorot izgotovlenie vorot na garazh eksklyuzivnyie garazhnyie vorota zamer garazhnyih vorot

Що стосується доповнень для воріт у гараж з рулонним механізмом, модель Prestige пропонується оснащувати тими самими аксесуарами, що передбачені для в'їзду Trend. Серед них – автоматика для керування з пульта дистанційного керування або стаціонарної кнопки, фотоелементи безпеки TWIN-SAFE, система захисту від несанкціонованого підняття стулки S-NHK, інерційне гальмо, «чутливий край» і каретки рухомого типу. А ось варіантів дизайну для преміум-моделі ролет із алюмінієвого профілю Алютех пропонується набагато більше. Якщо Ви віддасте перевагу класичному виконанню полотна з утеплених ламелів з пінополіуретаном усередині (АG/77), їх можна буде оформити під натуральну деревину (4 варіанти на вибір) або пофарбувати в 1 з 14 відтінків, які пропонуються за умовчанням. Однак, для нестандартних профілів з отворами для вентиляції та акриловим склінням кількість версій покриття дещо зменшена. На вибір пропонується 12 базових відтінків, і фарбування може бути зроблено лише в один тон.

ролетні промислові ворота - замовити виробництво та монтаж

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ДЛЯ СКЛАДІВ І ПІДПРИЄМСТВ

Для встановлення в габаритних будинках спеціалізованого призначення у виробника також існують підйомні в'їзні системи. Щоб оснастити цех, склад, завод, СТО, автомийку або будь-який інший об'єкт, можна вибрати промислові секційні ворота Alutech в одній з двох версій. Утеплені фірмові моделі ProTrend та ProPlus мають деякі відмінності. Основне з них – товщина полотна (40 та 45 мм відповідно), але є й інші. Набагато вищим попитом серед замовників користуються підйомні ворота для підприємств ProPlus, оскільки вони доступні в розмірах до 8000x7000 мм, за замовчуванням оснащуються комплектуючими з нержавіючої сталі (можуть бути додатково модифіковані для встановлення у вологих приміщеннях), а також є енергоефективними.

ролетні ворота - замовити сучасні паркани та огорожіролети - як замовити - ціна на виготовлення сучасних конструкцій

Затребувана система в'їзду з полотном із сендвіч-панелей 45 мм набула популярності завдяки міцності та опору теплопередачі на рівні 1,65 м²∙°C /Bт. Секції, з яких виготовляють стулку, мають цинкове антикорозійне покриття (225 г/м²) і захисний полімерний шар (30-40 мкм). З переднього боку метал обробляється ґрунтовкою та емаллю, що перешкоджає появі подряпин та інших пошкоджень на поверхнях. Панелі щільно заповнюють пінополіуретаном, що надійно ізолює приміщення від шуму та впливу зовнішніх факторів. Завдяки особливій конструкції секцій вони мають стійкість до різних типів навантажень і не мають схильності до розшарування. Щоб забезпечити додаткову теплоізоляцію, кожну панель оснащують спеціальним полімерним ущільнювачем (EPDM). Периметр конструкції захищають гумовими елементами, що виконують функцію перекриття стиків та герметизації отвору. Також секції підйомного полотна набувають спеціальної форми, тому пальці користувача гарантовано не будуть защемлені.

сучасні промислові ворота від виробника Алютех

Комплектація воріт для промислових будівель передбачає оснащення сталевими петлями, кронштейнами та накладками роликового типу, що не піддаються іржавінню. Якщо система встановлюватиметься на автомийку або в інше приміщення з підвищеною вологістю, можна замовити спеціальний антикорозійний пакет конструкційних елементів. Монтаж промислових воріт Alutech здійснюється в прорізах різних типів навіть за умови низької перемички, високої стелі та нестандартного даху. Балансування стулки виконують торсіонні пружини, що підбираються в залежності від особливостей виробу, його габаритів та ваги. Виробник заявляє, що механізму ресурсу вистачить на 17 років експлуатації або виконання 100 000 циклів роботи. Торсіон оснащується спеціальним пристроєм, який утримує та надійно фіксує полотно у разі виходу пружин з ладу. Кронштейни роликового типу також спрямовані на захист від падіння стулки, навіть при обриві троса. Додаткову жорсткість та міцність системи забезпечують напрямні, виготовлені з оцинкованої сталі. При цьому вони мають особливу будову, завдяки якій виключається повністю неконтрольоване зміщення стулки. Складські ворота Алютех відповідають європейським стандартам безпеки, таким як EN 12453 та EN 12604, а також успішно проходять відповідні випробування та тестування. Модель ProPlus має численні переваги, завдяки яким вона може працювати безперебійно та довго, завжди залишаючись комфортною для експлуатації.

kompaniya-proizvoditel-promyshlennye-vorota-izgotovlenie-pod-razmer

rolety-dlya-garazha-i-sklada-promyshlennye-sektsionnye

При необхідності теплі ворота в цех або склад Алютех можуть бути додатково поліпшені. Так, для максимального комфорту користування, а також для того, щоб продовжити термін служби підйомного механізму, стул пропонується оснастити вбудованою хвірткою. Вона може мати стандартний (16,8 см) чи низький поріг (9 см). Вхід оформляється відповідно до дизайну, в якому виготовлені промислові секційні ворота. Таким чином система матиме привабливий вигляд і стане більш функціональною. Полотно можна доповнити спеціальним склінням, яке пропускає денне світло у приміщення та допомагає скоротити витрати на електроенергію. Якщо гараж, цех чи склад потрібно провітрювати, систему обладнають решітками для вентиляції із сітками від комах, які можна закрити будь-якої миті. Також конструкцію пропонується додатково оснастити електричним приводом та пристроєм, що блокує несанкціоноване підняття полотна (у тому числі за допомогою домкрата). Завдяки цьому процес експлуатації секційної системи великого розміру буде зручним та безпечним, а об'єкт отримає відмінний захист від проникнення сторонніх осіб.

vorota-dlya-proizvodstvennykh-pomeshchenij-zavodov-tsekhov

skladnye-podnimayushchiesya-vorot-vverkh-avtomaticheskie-rollety-dlya-sklada

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА І РОЛЕТИ ВИРОБНИЦТВА ALUTECH?

Якщо Вам важливо встановити в приватному гаражі або в будівлі комерційного/промислового підприємства надійну, але не дуже дорогу в'їзну конструкцію, зверніть увагу на підйомні моделі представленого бренду. Автоматичні ворота від виробника Алютех дозволять із зручністю отримувати доступ до приміщення, та захистять його від вандалів, зловмисників та злодіїв. Вибрати оптимальний тип системи (секційний або ролетний), а також відповідну комплектацію для неї завжди допоможуть досвідчені фахівці. Щоб отримати професійну детальну консультацію зараз, зверніться до менеджерів завод-ворот.in.ua за телефоном або в діалоговому вікні на сайті. Якщо вибір вже зроблено, придбати бажаний виріб з асортименту можна лише в кілька кліків – просто додайте його до кошика та перейдіть до оформлення замовлення. Клієнтів, які бажають попередньо подивитися на секційні та рулонні системи, а також іншу представлену продукцію наживо, запрошуємо приїхати в демонстраційний зал «ЗАВОД ВОРІТ SELECT Дніпро» або інший спеціалізований офіс компанії. При оформленні замовлення під час відвідин виставкового салону кожен покупець отримує унікальну знижку!

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРОТ І ОГОРОЖ
ПО УКРАЇНІ

Заборы и ворота Select Украина - производительВорота и заборы Селект Днепр

Изготовление и установка забора Киев - ограждения для домаДвери алюминиевые входные и ворота в дом - SELECT

Паркани та огорожі Львів - Відкатні автоматичні воротаСалон ворот и ограждений Ивано-Франковск

МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРОТГАРАЖНЫЕ ВОРОТА

ВХОДНЫЕ ДВЕРИЗАБОРЫ И ОГРАЖДЕНИЯ

ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТАРоллетные ворота

Немає товарів

Вгору