Кількість
|
Вартість
|
||
|
АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ
Будь-які сучасні ворота незалежно від місця встановлення, частоти застосування, типу відкривання та інших аспектів мають бути зручними в експлуатації. Стабільна та безпечна робота системи залежить не тільки від якості самого механізму – на зазначені фактори також впливає обраний спосіб керування. Щоб контроль над в'їзною конструкцією здійснювався швидко і легко, необхідно оснастити її надійним електричним приводом з повним набором функцій. На сайті завод-ворот.in.ua представлена якісна технологічна автоматика європейського виробництва. З каталогу можна вибрати обладнання для установки на конструкцію будь-якого типу - підйомну (секційну, ролетну, поворотну), промислову, розсувну, розпашну, що складається, і не тільки. В асортименті є численні моделі електроприводів європейського виробництва - CAME, FAAC, ROGER, Nice, BFT, GANT. Індивідуальний підбір автоматики для воріт дозволить задовольнити весь спектр потреб користувача та забезпечити ефективну, швидку та безпечну роботу системи в'їзду. Про перелік доступних до замовлення пристроїв та їх переваги завжди можна дізнатися з опису обладнання на сайті або від персонального менеджера компанії.
АВТОМАТИКА НА РОЗПАШНІ ВОРОТА – ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ, ОГЛЯД ПОПУЛЯРНИХ МОДЕЛЕЙ
Плануючи оснастити електроприводом вуличну систему в'їзду двостулкового типу, слід звертати увагу на певні нюанси. Функціональна автоматика для воріт повинна бути підібрана так, щоб у процесі експлуатації не виникали непередбачені ситуації. Для коректного визначення відповідного пристрою керування слід знати габарити виїзної конструкції. Проте, розміри воріт – не єдиний важливий параметр. При виборі автоматики необхідно також враховувати вагу стулок конструкції, дотримуючись важливого правила. Обладнання для управління повинно мати запас потужності близько 30-40%, щоб він мав можливість справлятися з додатковими навантаженнями. Від вітру, налипання снігу або бруду, а також від інших чинників збільшується опір стулок при русі в заданому напрямку. Саме тому, коли, наприклад, фактична вага полотна становить 300 кг, електричний привід повинен бути розрахований на роботу з масою 400 кг. Якщо такого запасу не буде, обладнання швидко вийде з ладу через невідповідне навантаження.
Після того, як стане відома необхідна потужність системи управління, можна приступати до вибору конкретної моделі та її типу. Орна автоматика для воріт випускається в різних варіаціях - лінійній, підземній, важільній. Версія пристрою підбирається з урахуванням напряму відкриття в'їзної конструкції (всередину двору чи назовні), особливостей загородженого об'єкта та індивідуальних потреб замовника. Якщо для користувача важлива не тільки зручність при взаємодії з розстібною системою, але і її підвищена естетика, в такому випадку до установки рекомендується підземна автоматика (наприклад, італійська модель CAME FROG). Таке обладнання монтується приховано, тому не псує зовнішній вигляд вуличної конструкції.
Ще один важливий нюанс, що вимагає особливої уваги перед покупкою електроприводу, – це показник інтенсивності, з якою він може працювати. Наприклад, для експлуатації у приватному секторі підійде розстібна автоматика з потенціалом від 30% до 50%. Це буде достатньо, щоб забезпечити потреби користувача. Якщо автоматизації підлягають двостулкові промислові ворота, на них слід встановити електричний привід з інтенсивністю 70-100%.
Якісні пристрої для дистанційного контролю доступу випускають здебільшого італійські заводи. Особливої уваги заслуговує автоматика для воріт від виробника FAAC, оскільки вона є функціональною, надійною і довговічною. В асортименті обладнання представленого бренду можна знайти електромеханізми різних типів, що підійдуть для використання в приватному або промисловому секторі.
Наприклад, якщо планована інтенсивність експлуатації орної системи – вища за середню, то на неї доцільно встановити привід гідравлічного типу FAAC 400 SB. Представлена модель підходить для оснащення важкої конструкції (до 1,4 т), що робить її придатною для використання на підприємстві. До того ж, показник інтенсивності роботи приводу становить 70%, тому він стабільно працюватиме при регулярному навантаженні. Якщо необхідно підібрати пристрій для використання в домашніх умовах, можна віддати перевагу розстібній автоматиці FAAC 412 з функцією блокування закритих стулок шириною до 1,8 м. Оскільки після замикання воріт для котеджу їх полотна будуть міцно зафіксовані в кінцевому положенні, оснащувати в'їзну конструкцію засувами та додатковими замками не потрібно. Також високим попитом у клієнтів користується система дистанційного керування FAAC 422. Зазначений комплект автоматики для воріт виділяється тим, що виробник передбачив у ньому посилений захист пристроїв від утворення іржі. Таке обладнання відмінно підходить для експлуатації у вологому кліматі, оскільки воно піддається спеціальній протикорозійній обробці. Установка електроприводів у зазначеній версії може бути виконана за умови, що ширина однієї ворітної стулки становить 1,8-3 м.
Також у роботі з розстібними системами добре себе зарекомендували електричні приводи виробництва BFT, Італія. Головна перевага обладнання цього бренду – стабільна робота протягом тривалого часу. Якщо установка автоматики планується на розпашні ворота на подвір'ї приватного будинку, можна розглянути електромеханічну систему зі штифтами магнітного типу PHOBOS AC. Для в'їзної конструкції, оснащеної стулками вагою не більше 400 кг та шириною по 2,5 м максимум, підійде комплект електроприводів у модифікації А25. Це обладнання працює досить швидко, забезпечуючи відкриття воріт у дворі протягом 14 секунд. Якщо вказана модель має недостатню потужність, можна купити автоматику BFT PHOBOS AC А50, розраховану на переміщення стулок шириною по 4 м максимум і масою до 500 кг. Для вуличної в'їзної конструкції з невеликими габаритами добре підійде система під назвою VIRGO, в якій передбачені акумулятори резервного живлення, просте розблокування рукояттю та інтегрований блок керування. Таке обладнання розраховане на переміщення стулок, вага яких не перевищує 200 кг, а ширина – 2 м.
ПОПУЛЯРНІ КОМПЛЕКТИ АВТОМАТИКИ ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ
Електричний привід для контролю над висувною системою в'їзду дещо простіше підібрати, ніж для орної. Оскільки сучасні роликові конструкції є самонесучими і відкриваються убік, а не вперед або назад, на них не потрібно встановлювати пристрої керування із запасом потужності. Хоча зсувний механізм і так досить зручним в експлуатації (особливо у випадку, коли він має невеликі розміри), набагато простіше взаємодіяти з ним саме за допомогою дистанційного контролю. Коли на конструкцію встановлена якісна і надійна автоматика для воріт, процес управління нею значно прискорюється і стає легше. Крім того, знижується ризик швидкого зносу в'їзної системи та виникнення аварійно-травматичних ситуацій. Фахівці торгово-виробничої компанії завод-ворот.in.ua рекомендують встановлювати на роликові конструкції італійські електричні приводи, відомі своєю високою якістю та довговічністю. Ознайомлення з коротким оглядом популярних моделей спростить процес підбору пристрою керування.
Так, гарною функціональністю та високим рівнем надійності наділені електричні відкатні приводи BFT DEIMOS. Вказані моделі, наприклад, можуть працювати в режимі часткового відкриття («хвіртка»), а також загороджувати та розблокувати проїзд у заздалегідь заданий час. Виробник заправляє обладнання спеціальним складом, що змазує, завдяки чому забезпечується його стабільне функціонування. Якщо автоматизації вимагають висувні ворота для приватного будинку, можна встановити на них відповідний електропривод – BFT DEIMOS AC600 (при вазі полотна не більше 600 кг) або AC800 (якщо маса стулки не перевищує 800 кг). Різниця між зазначеними моделями полягає не тільки в потужності, а й у інтенсивності роботи. Так, система AC600 може забезпечувати до 5 відкриттів та загороджень проїзду за годину, тоді як AC800 – удвічі більше. При цьому обидва електричні приводи розраховані на експлуатацію саме в побутових умовах.
Однією з найбільш затребуваних протягом останніх кількох років є італійська автоматика FAAC, що має високу якість зборки. Електричні приводи представленого бренду також добре проявляють себе під час роботи в агресивних кліматичних умовах, стабільно виконуючи найважливіші функції. Безперечно, вибір конкретної моделі пристрою залежить від того, на якому об'єкті він буде застосовуватись. Наприклад, популярним рішенням для щоденного використання в побутовому секторі є автоматика для воріт FAAC 740 з інтенсивністю роботи 30%. Зазначене обладнання підходить для встановлення на в'їзні системи, де вага полотна не перевищує 500 кг. Якщо ж потрібен потужніший пристрій керування, краще розглянути електромеханічний привід FAAC 741. На відміну від попередньої, дана система може переміщати стулку вагою до 900 кг і працювати з інтенсивністю 40%. Також у виробника є промислова автоматика відкатна FAAC 884, розрахована на високе навантаження. Даний пристроєм оснащують висувні ворота для підприємств із вагою стулки до 3500 кг.
Якісні та функціональні системи управління пропонує й інший італійський виробник зі світовим ім'ям – CAME. Електричні приводи, що випускаються цим європейським заводом, оснащуються міцними корпусами та надійними двигунами. Італійські фахівці дбають про те, щоб запропоноване ними обладнання могло повністю задовольняти потреби користувачів. Тому в пристроях передбачаються різні режими роботи, функції виявлення перешкод і не тільки. Для ефективної автоматизації воріт відкатного типу поряд з високою експлуатаційною безпекою електропривод рекомендується встановлювати в комплексі з фірмовими комплектуючими. Серед них – лампа сигнального типу, фотоелементи, додаткові плати керування, бездротові клавіатури, акумулятори резервного живлення та інше. Ще однією перевагою автоматики зазначеного бренду є підтримка дистанційного керування зі смартфона через додаток CAME Automation. Більше подробиць про спеціальний сервіс CONNECT (підключення, принцип роботи та не тільки) можна дізнатися під час консультації з менеджером завод-ворот.in.ua.
Італійський виробник автоматики CAME пропонує обладнання як для побутового, так і промислового застосування. Якщо обладнання вимагають відкатні ворота для заміського будинку зі стулкою до 400 кг, ними можна ефективно керувати за допомогою електричного приводу CAME ВХ-400 або ВХ-74. Для використання в промисловому секторі необхідно вибрати потужніше обладнання, здатне витримувати підвищене навантаження. Габаритні висувні ворота на підприємствах часто оснащують електромеханічною системою CAME BY-3500T. Ця автоматика з Італії здатна працювати з інтенсивністю 50%, забезпечуючи переміщення великої та важкої стулки (маса – аж до 3500 кг, ширина – до 23 м).
Підібрати якісне та довговічне обладнання для дистанційного керування можна також у каталозі електроприводів виробництва Nice. Італійські фахівці приділяють увагу не тільки технічної, а й естетичної складової пристроїв, тому кожна модель пропонується у міцному та стильному корпусі. До замовлення доступна автоматика на відкатні ворота з різною потужністю, інтенсивністю функціонування та рівнем захисту від пошкоджень. Для встановлення на висувну систему в'їзду з невеликою вагою (не більше 400 кг) та шириною стулки до 6 м можна вибрати електропривод ROAD 400. Якщо ж потрібно автоматизувати ворота для промислового підприємства або комерційного об'єкта, рекомендується звернути увагу на потужний пристрій Nice RUN 2500 (переміщає стулку вагою до 2,5 т). Зазначений електропривод оснащується розумним блоком управління з технологією BLUEBUS, що дозволяє підключати до нього багато додаткових пристроїв.
АВТОМАТИКА ДЛЯ ГАРАЖНИХ ВОРІТ ПІДЙОМНОГО ТИПУ
Системи в'їзду в паркувальні приміщення з відкриттям стулки вгору по праву вважаються одними з найзручніших при регулярному використанні. Хоча пряма взаємодія з підйомними воротами не потребує великих зусиль, більшість власників гаражів віддають перевагу саме автоматичному керуванню, а не ручному. Для максимально комфортного та простого контролю доступу слід вибрати електричний привід, розрахований на переміщення вгору-вниз полотна з певною площею. Як і у випадку з пристроями управління на вуличні в'їзні системи відкатного та розстібного типу, найбільшу популярність має саме італійська автоматика для секційних воріт (від заводів FAAC, Nice, CAME та BFT). Порівняно з недорогими китайськими пристроями, обладнання представлених марок є стійким до пошкоджень, перепадів напруги в мережі та впливу різних зовнішніх факторів. Крім того, електроприводи на гаражні ворота з Європи виділяються стабільною роботою, функціональністю та тривалим терміном служби.
Одним із найпопулярніших пристроїв для дистанційного керування підйомними системами є автоматика FAAC D1000. Вказане обладнання зробить процес переміщення секційної стулки досить швидким, а також забезпечить високий рівень експлуатаційної безпеки. У цьому приводі за умовчанням передбачено виявлення перешкод (амперометрическое), завдяки якому полотно в момент руху не стикатиметься з перешкодами у разі їх потрапляння в отвір. Європейська автоматика для підйомних воріт із сендвіч-панелей розрахована на керування стулкою, ширина якої становить до 5 м, а висота – до 3,8 м. Це означає, що електричний привід D1000 бездоганно підходить для використання в побутових умовах, оскільки габарити в'їзних систем в приватних гаражах рідко бувають більше, ніж зазначені. Система дистанційного керування здатна забезпечити швидкість переміщення полотна на рівні 9 м/хв, тому відкриття отвору здійснюватиметься досить швидко. Щоб уповільнити зношування підйомного механізму, привід рухає полотно плавно.
Також для використання в побутових умовах рекомендується розглянути автоматику на гаражі від виробника BFT. Наприклад, пристрій управління у версії TIZIANO чудово підійде для щоденної експлуатації. За допомогою цього обладнання можна контролювати рух стулки з площею не більше 10 м² при її висоті від 2,4 до 3 м. Якісний італійський привід має інтегрований захист від поломки, завдяки чому служить набагато довше за багато аналогів. На повне підняття полотна під керуванням даної автоматики йде до 28 секунд, оскільки виробник зробив акцент не на швидкість, а на плавність переміщення стулки (щоб уникнути швидкого зносу системи). Також цей привід оснащується приймачем одноканального типу, що підтримує підключення великої кількості пультів дистанційного керування (до 10 штук).
ЯК ЗАМОВИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ АВТОМАТИКИ НА РОЗПАШНІ, ВІДКАТНІ ЧИ ПІДЙОМНІ ВОРОТА?
Бажаєте, щоб управління в'їзною системою не забирало сили та час, і було при цьому дуже зручним? У такому разі до неї необхідно підключити технологічний електричний привід, здатний забезпечити простий та ефективний контроль доступу за будь-яких умов. До замовлення на сайті є сертифікована автоматика для воріт від провідних європейських виробників - CAME, FAAC, ROGER, Nice, BFT, GANT. Вибрати модель електричного приводу відповідно до типу, розміру та призначення в'їзної конструкції завжди допоможуть наші досвідчені менеджери. До спеціалістів з продукції можна звернутися прямо зараз, залишивши запит на сайті завод-ворот.in.ua. Також технічна консультація здійснюється за телефоном, у месенджерах та при особистій зустрічі з менеджером в одній з філій компанії. Наприклад, для отримання професійної допомоги у виборі, ознайомлення з електричними приводами європейського виробництва, вигідного замовлення необхідних товарів та послуг можна відвідати шоу-рум «ЗАВОД ВОРІТ SELECT Київ». Приїжджайте у виставковий салон по індивідуальну знижку на монтаж італійської автоматики!
ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ І ОГОРОЖ
ПО УКРАЇНІ
МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ