Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

0
Мій кошик

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

ВИГОТОВЛЕННЯ - ВСТАНОВЛЕННЯ

Ворота для промислових об'єктів є посиленими конструкціями спеціального призначення, розраховані на роботу в особливих умовах і в режимі підвищеної інтенсивності. В'їзні системи для підприємств існують у численних варіантах виконання: одні встановлюються безпосередньо в будинках, інші служать вуличними огорожами поряд із парканами. У складські приміщення, цехи, на СТО, автомийки та інші подібні об'єкти найчастіше вибирають секційні промислові ворота на керуванні з пульта. Зазначені підйомні системи значно спрощують доступ до будівлі, утеплюють її та ефективно захищають від проникнення сторонніх осіб. Секційні моделі також є одними з найфункціональніших, оскільки можуть оснащуватися врізними хвіртками, склінням (у тому числі панорамним) та іншими корисними аксесуарами. Якщо ж у будівлі технічно нездійсненний монтаж такої конструкції, для нього доцільно вибрати рулонні ворота з більш простим підйомним механізмом. Такі вироби пропонуються без вбудованих хвірток та мають теплоізоляцію нижче, ніж у секційних систем. Однак, якісні ролети на виробництво здатні працювати в інтенсивному режимі і їх можна встановлювати в приміщеннях з будь-якими технічними параметрами.

Для облаштування ангарів добре підходять складні ворота, що відкриваються убік. Зазначені конструкції не навантажують перемичку, виділяються зручністю у користуванні та можуть виготовлятися у дуже великих розмірах. Якщо існує необхідність розмежувати кілька приміщень усередині виробничої будівлі, підвісні ворота відкатні чудово підійдуть для цієї мети. Завдяки розміщенню напрямної зверху та горизонтальному типу відкриття на об'єкті можна зберегти велику кількість корисного простору, виконуючи при цьому ефективне зонування. У тих же випадках, коли в приміщенні необхідно дотримуватись суворих умов (наприклад, абсолютну стерильність, певний температурний режим), рекомендується вибирати для встановлення плівкові ворота. Спеціалізовані моделі з полотном із ПВХ характеризуються гнучкістю, практичністю, а також гарною швидкодією.

промислові сучасні ворота від виробника - фото, дизайнизготовление промышленных ворот - Литва - установка - Киев

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ WISNIOWSKI

Представлені системи в'їзду у підйомному форматі виконання мають високий попит на міжнародному ринку. Якісні польські ворота на виробництво Wisniowski виділяються досконало продуманою конструкцією, а також характеризуються зносостійкістю. Одна з найпопулярніших моделей бренду має назву MakroPro 2.0. Вона належить до нового покоління секційних промислових воріт, а тому є досконалішою порівняно з попередніми виробами. Вказана підйомна конструкція має бездоганну теплову ізоляцію, і сам механізм гранично безпечний для користувачів. Особливою перевагою моделі є простота її встановлення - процес монтажу нескладний, і на нього не потрібно багато часу.

Фабрична європейська брама для підприємств Wisniowski MakroPro 2.0 виконана з компонентів з підвищеною зносостійкістю. Завдяки цьому вони демонструватимуть стабільну роботу, не потребуючи оновлення комплектуючих, дорогого обслуговування та ремонту. Конструкція за умовчанням є водонепроникною і стійкою до навантаження, що надається вітром (клас 2 і 3 відповідно), і має здатність ізолювати будинок від шуму (23 дБ). Представлені польські ворота для складу серійно розраховані на виконання 25 тисяч відкриттів та загороджень заїзду протягом усього експлуатаційного періоду. Однак, при необхідності їх можна замовити у витривалішій модифікації – MakroPro 100 2.0. Робочий потенціал такої в'їзної системи значно вищий – за умовчанням він дорівнює 100 тисяч циклів підйому та опускань полотна.

заказать изготовление гаражных ворот из теплых панелей - производство

promyshlennye sekcii dlya predpriyatiya - ustanovka - kiev, har'kov

Для покращення продуктивності конструкції рекомендується розширити її комплект поставки за допомогою автоматики – наприклад, приводу Tiga+ чи Base+ від німецької компанії SOMMER. Дане обладнання призначене для встановлення на великогабаритні секційні системи та інтенсивної стабільної роботи. Крім електроприводу до замовлення доступні інші численні аксесуари, з якими ворота на завод будуть більш функціональними. Виріб може бути доповнений датчиком руху, замком, зчитувачем безконтактних ключів, бар'єром безпеки, вставками для вентиляції, врізною хвірткою, вікнами та не тільки.

За замовчуванням система в'їзду має теплоізоляційні властивості, за рахунок яких можна підтримувати оптимальний мікроклімат у виробничому приміщенні. Складання полотна моделі здійснюється із застосуванням фірмових секцій з оцинкованої сталі та пінополіуретану (товщина стандартна – 40 мм). Щоб підйомно-складні ворота в цех могли добре ізолювати будинок від холоду, виробник оснащує їх спеціальним фірмовим набором елементів ThermoSet. До складу комплекту входять спеціальні накладки та ущільнювачі, які якісно виконують функцію герметизації. Завдяки цьому готова конструкція демонструє енергоефективність: коефіцієнт її теплової ізоляції становитиме близько 1,0 Вт/м²∙K (залежно від габаритів). Слід зазначити, що в асортименті Wisniowski також представлена модель, здатна забезпечити ще більш досконалий захист від холоду. Виробник пропонує систему MakroTherm – найтепліші ворота із секцій 60 мм завтовшки. Кожна панель полотна має власний коефіцієнт U = 0,33 Вт/м²∙K, тому конструкція в зборі є максимально енергоефективною.

cena na promyshlennye sekcii tipa reshetka - ustanovka - garantiya

izgotovlenie-vorot-i-ograzhdenij-promyshlennye-metallicheskie-zabory

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ RYTERNA

Популярна продукція від провідного литовського заводу має відмінну якість виготовлення завдяки тому, що під час її створення використовуються висококласні матеріали та технології. Автоматичні ворота для промислових об'єктів Ryterna мають високий попит на ринку, оскільки за їх допомогою можна облаштувати в'їзд у будь-яку будівлю – від елінгу (гаража на воді) до виробничого цеху. Серед головних переваг підйомних конструкцій спеціального призначення слід виділити безперебійну роботу у режимі необхідної інтенсивності та стійкість до пошкоджень різного типу. Також виробник з Литви дає можливість модифікувати вироби таким чином, щоб вони задовольняли всі вимоги об'єкта, що облаштовується.

При виготовленні промислових воріт Ryterna застосовуються фірмові сталеві секції з наповненням пінополіуретановим. Товщина сендвіч-панелей залежатиме від обраної моделі підйомної системи заїзду. Якщо приміщення не потребує посиленої теплової ізоляції, то для нього підійде класична конструкція серії TLP зі стулкою 40 мм. Дану модель часто вибирають для установки у промислових гаражах, автосервісах та на складах. Якщо ж будівля потребує особливого утеплення, в'їзд до неї краще оснастити за допомогою енергоефективних воріт із сендвіч-панелей 80-міліметрової товщини TLP-ULTRA. Обидві зазначені моделі здатні якісно герметизувати отвір, оскільки їх оснащують гумовими ущільнювачами двошарового типу.

distantsionnoye upravleniye promyshlennymi vorotami tsena na radar - upravleniye vorotradary dlya distantsionnogo upravleniya kupit' radar dlya promyshlennykh vorot

Кількість циклів, на які розрахована підйомна система за умовчанням – 25 000. У разі, коли вказаного потенціалу недостатньо, в опціональному порядку його можна збільшити до 100 000 відкриттів та загороджень отвору. У торсіонному механізмі, незалежно від ресурсу, передбачається спеціалізований захист від поломки. Щоб напрямні конструкції успішно витримували навантаження, їх роблять посиленими, виготовляючи з оцинкованої сталі товщиною 2 мм.

Литовські фахівці пропонують замовникам підйомні утеплені ворота у різних модифікаціях. Якщо конструкція буде встановлюватися у вологому приміщенні, її опціонально оснастять антикорозійним комплектом, компоненти якого не іржавітимуть при постійній дії води та деяких хімічних засобів. Спеціальними елементами зазвичай обладнають ворота для миття авто, де контакт системи з рідинами неминучий. При необхідності в'їзну конструкцію можна зробити частково або повністю заскленою, для чого будуть використані окремі вікна або широкоформатні панорамні панелі. Також за бажанням клієнта виріб буде доповнено врізаною хвірткою зі зручною висотою порога, та, безумовно, електричним приводом для дистанційного керування.

промислові панорамні ворота для складу - ціна, замовити з монтажемсучасні складські ворота від виробника - монтаж, гарантія

ВОРОТА-ГАРМОШКА ДЛЯ АНГАРІВ І ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ

У тому випадку, коли у спеціалізованому приміщенні частина комунікацій проведена під стелею, встановлення підйомного в'їзного механізму може стати нездійсненним з технічних причин. Також монтаж системи, що відкривається вгору, є актуальним не для кожного об'єкта. Замість конструкції такого формату можна вибрати для встановлення на в'їзд складні ангарні ворота зі стулками типу «гармошка». Найбільшим попитом користуються прозорі моделі від польського виробника Wisniowski. Конструкцію оснащують полотнами, які зсуваються горизонталлю при відкритті отвору. Для виготовлення стулок використовується якісне скло з високою стійкістю до розбиття та появи дефектів. Існує кілька доступних модифікацій такого виробу, а вибір конкретного рішення зазвичай залежить від параметрів будівлі. Наприклад, при висоті полотна від 2,5 до 4,5 м складові його частини (у певній обмеженій кількості) можуть мати ширину по 80-120 см. Якщо клієнт вибирає одностулкові ворота доладного типу, вони будуть складатися з мінімум двох, але максимум шести засклені панелі. Ширина виробу при цьому – від 1,7 до 6 м. При виборі двостулкового варіанта сегменти в полотнах можуть бути скомбіновані наступним чином: 2+1 або 6+6. В цьому випадку в'їзна система виготовляється у діапазоні ширин від 2,55 до 12 м.

промислові секційні ворота складного типу

секційні складні ворота типу гармошка - як обрати, фото

ЕЛЕКТРИЧНІ РУЛОННІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ WISNIOWSKI

Якщо будівля виробничого або комерційного призначення має проріз, в якому не вдається закріпити популярну секційну систему через невідповідність основним монтажним вимогам, альтернативним рішенням можуть бути захисні ролети потрібного розміру. Сучасна рулонна конструкція з Польщі легко та швидко встановлюється навіть при скошеному даху та відсутності перемички з пристінками. Виготовлення промислових воріт-ролет за замовчуванням здійснюється за допомогою профілів з алюмінію (тип – утеплений, товщина – 25 мм). Якщо клієнт бажає поліпшити функціональність виробу, під час збирання полотна можуть бути задіяні вентиляційні ламелі зі сталі (з перфорацією, без ППУ всередині), а також елементи оглядового формату з інтегрованим склінням. Важливо, що ролетні ворота в цех Wisniowski – це єдина система даного виду, яка серійно комплектується автоматикою із заводу (без додаткової оплати). Крім того, набір включаються і базові пристрої безпеки. Якщо Ви вважаєте за потрібне розширити функціональність конструкції, рекомендуємо звернути увагу на можливість опціональної установки фотоелементів Somfy (Франція), моушн-сенсорів, світлофорів сигнального типу, а також контролера для віддаленого керування зі смартфона по Wi-Fi.

ролетні промислові ворота - замовити

як обрати дизайн ролетних воріт - фото та ціна

як обрати секційні ворота від виробника - фото та ціна

ВІДКАТНІ ПІДВЕСНІ ВОРОТА WISNIOWSKI SLIDEPRO ДЛЯ ЦЕХУ АБО СКЛАДУ

Нерідко в промислових будинках потрібно розмежовувати приміщення, що знаходяться всередині, залишаючи можливість зручного та швидкого доступу до них. Якщо об'єкт не має підвищених вимог до стерильності, найкращим рішенням для нього можуть бути підвісні ворота SlidePro від польського виробника Wisniowski. Зручна в експлуатації консольна модель не надаватиме навантаження на дах, а також дозволить зберегти максимум корисного простору в будівлі. Максимальний розмір конструкції, доступної до замовлення, становить 6 метрів завширшки та 4 заввишки. Установка промислових воріт підвісного типу може бути виконана як на перемичці, так і безпосередньо на стелі – рішення підбирається згідно з технічними особливостями приміщення.

як замовити секційні ворота від виробника з монтажем

відкатні промислові ворота від заводу Wisniowski

Система заїзду серії SlidePro пропонується як в одно-, так і двостулковій модифікації. Незалежно від обраної версії, полотно буде виготовлене із сендвіч-панелей завтовшки 40 мм (розміщення – вертикальне). Для стабілізації підвішеної на спрямовувачі (або двох) на нижніх частинах стін біля отвору або безпосередньо в підлозі розмістять спеціальні ролики. Щоб конструкція ефективно герметизувала проїзд, її оснастять ущільнювачами одразу у двох варіаціях – каучуковими, а також щітковими. Готові підвісні зсувні ворота в залежності від розмірів отримають коефіцієнт теплоізоляції від 3,09 до 2,07 Вт/м²∙K. При необхідності можна зробити конструкцію більш функціональною та зручною у користуванні, встановивши на неї автоматику BFT Argo (для моделі з габаритами до 4×4 м), хвіртки та акрилові вікна з подвійним заповненням.

секційні промислові ворота відкатного типу

ШВИДКІСНІ ПЛІНКОВІ ВОРОТА DYNACO (БЕЛЬГІЯ), CAMPISA (ІТАЛІЯ)

В'їзні системи з ПВХ мають особливі властивості - гнучкість, самовідновлення полотна після механічного впливу, здатність підтримувати необхідний мікроклімат у приміщенні та багато іншого. Висока якість і відмінна функціональність мають рулонні плівкові ворота від провідних виробників з Бельгії та Італії – DYNACO і CAMPISA. До замовлення доступні моделі для перекриття як внутрішніх, так і зовнішніх отворів. Всі вони характеризуються швидкодією, а також високим робочим ресурсом – деякі системи здатні виконувати до 1 мільйона циклів і більше.

плівкові ворота секційні для промислових об'єктів - фотоДля установки в отворі, що відокремлює приміщення від вулиці, підійдуть ворота з ПВХ DYNACO All Weather, які витримують найагресивніші погодні умови. Також для цієї мети можна вибрати іншу модель цього ж виробника (наприклад, Power або Compact), або систему Pocket від заводу Campisa. Дані вироби є універсальними, тому підходять як для зовнішнього, так і для внутрішнього монтажу. Якщо ви підбираєте ворота в морозильну камеру, найкращим рішенням стане спеціальна модель DYNACO M2 Freezer, здатна працювати при температурі до -30°С. Вогнетривкі конструкції, серійно укомплектовані автоматикою, пропонує виробник Campisa – вони представлені в лінійці Avantgarde. Якщо необхідно вибрати ворота для стерильних приміщень (наприклад, харчових або фармацевтичних цехів), рекомендуємо звернути увагу на вироби DYNACO D313 і D311. Що стосується швидкодії рулонних систем, воно залежить від марки і моделі. Швидкість руху стулки може становити від 1,2 до 2,5 м/с (закриття завжди здійснюється повільніше).

секційні промислові ворота від польского виробника

ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО WISNIOWSKI СЕРІЇ PI

Для того, щоб облаштувати в'їзд на територію промислового об'єкта та забезпечити найбільш ефективне регулювання трафіку, слід виконати встановлення сучасної автоматичної системи. Одним з кращих рішень у цьому випадку є промислові відкатні ворота Wisniowski PI, розраховані на перекриття великих отворів. Компактна висувна конструкція може бути виконана в різних розмірах, одно- або двостулкової модифікації.

відкатні промислові ворота - секційні конструкції на завод

vorota proizvodstva Polsha-otkatnyie konstruktsii iz stali

Якщо ширина в'їзду становить до 7 або 12 метрів, пропонується обладнати його консольною системою PI 95. Подану модель оснащують подвійною рамою, що несе шиною (9,5х8,5 см) і підпіркою, що встановлюється ззаду. Також у виробі є одинарний стовпчик із спеціально виділеним простором усередині – під прихований монтаж фірмової автоматики. При ширині отвору до 9 або 16 метрів краще вибрати телескопічні ворота на роликах Wisniowski PI 130 (в одно-/двостулковій версії відповідно). Дана електрична система має ту ж конструкцію, що й попередня модель, але відрізняється від неї стовпчиком (тут він подвійний) і шиною, що несе (габарити збільшені: 13х11,5 см). Для облаштування в'їзду дуже великої ширини (до 16 або 24 метрів) було спроектовано висувну сталеву систему PI 200. Виробник оснастив її стовпчиком подвійного типу з уловлювачем, а також шиною 20х15,5 см. За стабілізацію масивної стулки відповідатиме надійна задня опора. Якщо Ви оберете захисну конструкцію не в електричній версії, а на ручному управлінні, вона отримає посилену раму потрійного типу.

izgotovlenie-vorot-ograzhdeniya-dlya-sklada-i-proizvodstvennykh-pomeshchenij

Всі в'їзні ворота на промисловий об'єкт, представлені в серії PI, безпечні в експлуатації. Уникнути зіткнення стулки з перешкодами в отворі, а також повернути її у вихідне положення при виявленні перешкоди допомагає спеціальна чутлива кромка. Зазначений елемент закріплюється на торці самої стулки або безпосередньо в рамі виробу. Опірний стовпчик обладнується крайками безпеки, що розпізнають навіть незначну механічну дію. Для того щоб контролер миттєво реагував на сигнали, що посилаються, встановлюється індукційна система. Додатковий захист від аварійних ситуацій забезпечує набір фотоелементів. При виборі ручного керування конструкцією її доповнюють замком з вимикачем і ключем.

ustanovka v'ezdnyih vorot skladnogo tipa-goroda-Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr kupit ulichnyie vorota-Polsha-wisniowskiКонсольні ворота для промислового підприємства Wisniowski мають універсальний дизайн, який можна адаптувати до будь-якого спеціалізованого об'єкту. Заповнення висувного полотна здійснюється за допомогою сталевих профілів з квадратним перетином (25х25 мм) або панелей з решітки – VEGA B/2D Super. Покриття поверхонь виконується із застосуванням високоякісного барвника у будь-якому необхідному відтінку з каталогу RAL.

ЗАКАЗАТЬ ИЗГОТОВЛЕНИЕ ВОРОТ ОТКАТНЫХ ИЗ СТАЛИ

ШВИДКІСНІ ВОРОТА-ГАРМОШКА WISNIOWSKI V-KING, TRAFFIC

Поряд із габаритними відкатними системами для підприємств широкою популярністю користується і новіша розробка європейського заводу. Представляємо Вашій увазі промислові складні ворота, що істотно підвищують пропускну спроможність в'їзду та забезпечують ефективне регулювання транспортного потоку. Так, спеціалізована модель V-King, що поєднує в собі технічні переваги шлагбауму та розстібної конструкції одночасно, характеризується унікальною швидкодією та високими захисними властивостями. Цей виріб може миттєво загородити проїзд, заблокувавши небажаним транспортним засобам доступ на територію. Тому високошвидкісні ворота-книжка широко використовуються не тільки на комерційних, але і стратегічно важливих об'єктах.

установка въездных ворот складного типа-города-Киев, Одесса, Харьков, Днепр купить уличные ворота-Польша-wisniowski

Для виготовлення конструкції V-King застосовуються сталеві профілі, що мають переріз 8х8 см: їх (методом зварювання) роблять рами стулок. Полотна заповнюють металевими прутами (вертикально) або фірмовими панелями з гратами – Vega 2D Super. Ворота, що складаються для аеропорту оснащуються стовпами перерізу 16х16 або 20х20 см - на вибір впливає кількість стулок, а також їх розміри. Щоб наділити доладну систему найвищими показниками швидкодії, виробник серійно обладнає її спеціальним електроприводом. Саме завдяки автоматиці DAAB полотна конструкції одержують здатність переміщатися на швидкості 1 м/с. Обладнання представлене у двох версіях, що дозволяє легко підібрати модель з необхідною потужністю та оптимальними технічними параметрами.

izgotovlenie-vorot-ograzhdeniya-dlya-sklada-i-proizvodstvennykh-pomeshchenij складные ворота wisniowski traffic-изготовление под заказ

Також виробник промислових воріт Wisniowski пропонує універсальну модель Traffic, випущену у 2019 році. Дані складані ворота з Польщі були створені на основі флагмана V-King, але при цьому вони мають дещо інші характеристики та нижчу вартість. Оскільки представлена система, виконана на кшталт книжки, здатна регулювати середньо- і високоінтенсивний трафік – її вибирають установки як на промислових, і на побутових об'єктах. Завдяки тому, що конструкція з автоматикою CAME Ferni F1024 та швидкістю роботи 0,6 м/с виконується в модифікації Plug&Play, встановлення та введення в експлуатацію здійснюється дуже швидко. Фахівці європейського заводу збирають та програмують виріб прямо на етапі виробництва, що дозволяє уникнути помилок та затримок у процесі монтажу.

производство промышленных ворот складного типа-сдвижные ворота на склад

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА?

Існує потреба придбати в'їзні системи для виробничих приміщень та територій комерційних об'єктів? Ви можете вибрати та купити промислові ворота на автомийку, склад, СТО, цех, логістичний центр, ангар і не тільки вже зараз, вибравши необхідну модель на сайті. Замовлення оформляється найзручнішим для клієнта способом – як у режимі онлайн, так і по телефону. Рекомендуємо отримати попередню консультацію у персонального менеджера, а також скористатися безкоштовною послугою вимірювання отвору. Для того, щоб особисто ознайомитися із зразками виробів від провідних виробників, отримати кваліфіковану допомогу у виборі, і, безумовно, скористатися найвигіднішими пропозиціями, варто відвідати спеціалізований шоу-рум «ЗАВОД ВОРОТ SELECT Харків» або інше офіційне представництво компанії у Вашому регіоні.

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ І ОГОРОЖ
ПО УКРАЇНІ

 

Заборы и ворота Select Украина - производительВорота и заборы Селект Днепр

Изготовление и установка забора Киев - ограждения для домаДвери алюминиевые входные и ворота в дом - SELECT

Паркани та огорожі Львів - Відкатні автоматичні воротаСалон ворот и ограждений Ивано-Франковск

МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРОТГАРАЖНЫЕ ВОРОТА

ВХОДНЫЕ ДВЕРИЗАБОРЫ И ОГРАЖДЕНИЯ

ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТАРоллетные ворота

 

Немає товарів

Вгору