Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

0
Мій кошик

ШЛАГБАУМИ АВТОМАТИЧНІ

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ

купить недорого шлагбаум - установка в городах Киев, Одесса, Харьков, Днепр

Автоматичний шлагбаум із пультом є найкращим рішенням для заборони доступу транспортних засобів на закриту територію. Спеціалізований пристрій дозволить забезпечити необхідний рівень безпеки, не знижуючи пропускну спроможність в'їзду, що є важливим плюсом при облаштуванні паркінгів на приватних, промислових та стратегічно важливих об'єктах. Завдяки правильно підібраному обладнанню трафік чітко регулюватиметься, і сторонні особи не зможуть самовільно в'їжджати в огороджену зону. Для того, щоб встановити шлагбаум, який ідеально підійде як за розмірами, так і функціями, необхідно спочатку ознайомитися з асортиментом популярних моделей і вибрати оптимальний варіант. Ми пропонуємо розглянути перелік обладнання від провідних виробників, розрахованого на експлуатацію у житловому та промисловому секторі.

автоматический шлагбаум под заказ - установка шлагбаума

ЕЛЕКТРОННІ ШЛАГБАУМИ З ПУЛЬТОМ NICE: СУЧАСНІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Відомий італійський виробник випускає кілька серій технологічних пропускних систем, серед яких можна знайти виріб із необхідними параметрами. Одними з найпопулярніших є шлагбауми для паркування Nice X-Bar, оскільки вони мають оптимальні експлуатаційні характеристики. Переваги даного обладнання полягають насамперед у його продуманій і вкрай зносостійкій конструкції. Так, алюмінієва стріла виробу має обтічну форму, за рахунок чого для неї характерна низька парусність. Також паркувальний шлагбаум оснащений тумбою з нержавіючої сталі, несприйнятливою до умов підвищеної вологості. Що стосується технічних особливостей - дана модель може похвалитися наявністю безлічі корисних функцій. Серед них – режим діагностики поломок, оповіщення про виникнення несправності за допомогою сигнальної лампи, робота від акумулятора у разі знеструмлення, виявлення перешкод та багато іншого. Окремо варто відзначити ексклюзивні можливості пристрою, якими наділив його виробник. Наприклад, італійський шлагбаум із картками здатний функціонувати на сонячній енергії завдяки спеціалізованій розробці Solemyo. Фірмова технологія BlueBus дозволяє підключати до пристрою додаткове оснащення через 2 дроти незалежно від полярності. Вкрай корисною є і система Opera: з нею контроль та програмування автоматизації може здійснюватися навіть дистанційно.

пропускное оборудование - шлагбаум под заказ - киев

Якщо Ви підбираєте пропускну конструкцію, здатну працювати в інтенсивному режимі – зверніть увагу на гідравлічний шлагбаум Nice Wil 6 зі сталевим оцинкованим корпусом. Цей виріб чудово підійде для встановлення в гаражному кооперативі або на контрольно-пропускному пункті, оскільки він розрахований на виконання 150 циклів підняття/опускання стріли на годину з необхідністю 12-хвилинної перерви. У разі, коли в рамках одного об'єкта планується встановлення кількох одиниць обладнання, всі вони можуть бути синхронізовані один з одним, утворюючи єдину систему контролю доступу.

Універсальний електромеханічний шлагбаум Nice для побутового чи промислового використання Ви знайдете у лінійці WIDE. Представлені в ній моделі відрізняються зручністю монтажу, простотою налаштування, відмінним функціоналом і здатністю виконувати до 300 циклів за 60 хвилин. Для того, щоб обладнання могло працювати безперебійно навіть у разі відключення електроенергії – опціонально у його сталеву оцинковану тумбу можна встановити акумуляторну батарею резервного живлення.

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr

АНТИВАНДАЛЬНІ ШЛАГБАУМИ CAME – НАДІЙНЕ І ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ВІД ВЕДУЧОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИРОБНИКА

На автоматизованому підприємстві в Італії випускають сучасні системи контролю доступу, відомі своєю високою якістю на весь світ. Найфункціональніші пристрої для загородження проїзду на територію представлені в серії GARD. Даний модельний ряд включає обладнання, розраховане на монтаж на різних об'єктах - починаючи від дворів багатоповерхових будинків, закінчуючи платними дорогами, найбільшими промисловими підприємствами, вокзалами і аеропортами. Так, наприклад, електронний шлагбаум CAME G3750 чудово підходить для встановлення в котеджному селищі або на платному паркінгу, але при цьому його можна експлуатувати і на території виробництва.

shlagbaum iz Italii-kupit nedorogo avtomaticheskiy shlagbaum

Представлена модель є «золотим стандартом», і в своїй лінійці вона знаходиться по центру: в асортименті є менші і більш потужні версії пропускних систем. Якщо для оснащення об'єкта потрібне обладнання для контролю доступу з оригінальним дизайном і можливістю практично безперервної експлуатації – рекомендуємо купити шлагбаум на пульті CAME GARD 8, розрахований на регулювання інтенсивного трафіку. Дана захисна конструкція може бути оснащена стрілою круглого перерізу, що має довжину до 7,6 метрів і витримує високе вітрове навантаження за рахунок обтічної форми. Для того, щоб пропускна система з швидкістю відкриття 4-8 з працювала безперебійно, виробник пропонує додатково обладнати її платою аварійного живлення з акумуляторами у разі неполадок в електромережі.

Для використання в побутовому секторі або установки на невеликій парковці чудово підійде шлагбаум CAME GARD 4. Пристрій має сучасний дизайн, оптимальну інтенсивність роботи, а також при необхідності підключається до єдиної пропускної системи і може керуватися не тільки з пультів, але і зі спеціальних карт. Для того, щоб правильно підібрати пропускне обладнання та його конфігурацію, рекомендуємо залишити заявку на сторінці і отримати професійну консультацію від технічних фахівців.

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ FAAC: ЯКІСНІ ПРИСТРОЇ З НЕОБХІДНОЇ ІНТЕНСИВНІСТЮ РОБОТИ

Якщо Ви бажаєте встановити італійську пропускну систему, оснащену «розумною» електронікою та наділену найкращими технічними властивостями – ознайомтеся з найбільш популярними моделями, які випускають відомий європейський завод. Приймаючи рішення купити шлагбаум FAAC, обов'язково визначте ширину проїзду, яку необхідно перекрити, а також розрахуйте, з якою інтенсивністю має функціонувати обладнання. Для монтажу у дворі багатоквартирного будинку або на невеликому приватному паркінгу оптимально підійде пристрій у версії 615 BPR з довжиною прямокутної підйомної стріли від 2,815 до 4,815 м. Дана модель є гідравлічною, а тому в ній відсутні деталі, що труться передчасно. Представлений автоматичний прилад із Італії має 50-відсоткову інтенсивність роботи та відкривається протягом 6 секунд. При цьому напрямок планки, що загороджує, можна змінювати завдяки енкодеру та інтегрованій платі управління: таким чином користувачеві вдасться уникати аварійних ситуацій (наприклад, зіткненню стріли з перешкодою). Встановлення шлагбауму у дворі не займе багато часу, оскільки в комплект його поставки входять всі необхідні деталі та елементи.

автоматический шлагбаум из Европы-установка в течение 14 дней

Для застосування у промисловому секторі слід підбирати потужне обладнання з більшими габаритами. Ефективно контролювати в'їзд на територію заводу, логістичного терміналу або виробничого підприємства допоможе гідравлічна система FAAC 640. Антивандальний шлагбаум, що характеризується високою пропускною здатністю, захищений від вологи та пилу за стандартом IP 44 і має здатність працювати в досить агресивних умовах. Вбудована функція термозахисту захищає двигун від перегріву, а тому система безперебійно функціонує з інтенсивністю 100%, що є оптимальним показником успішного контролю безперервних транспортних потоків. Стріла довжиною 7 м може фіксуватися в будь-якому необхідному положенні за допомогою пристрою регулювання – таким чином користувачеві вдасться миттєво загородити проїзд, навіть якщо цикл підняття/опускання планки ще не завершено.

заказать шлагбаум - города - киев, одесса, львов, днепр

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ ШЛАГБАУМИ DOORHAN BARRIER: НЕДОРОГІ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ ВІД ВІДОМОГО ЧЕСЬКОГО БРЕНДУ

Багато моделей сучасного пропускного обладнання від провідних світових виробників є не просто технологічними та функціональними. Як правило, їхня вартість досить висока, а це не завжди задовольняє вимоги замовника. Саме тому в нашому асортименті з'явилися електричні шлагбауми Doorhan Barrier, які швидко стали одними з найпопулярніших на європейському ринку. Незважаючи на невисоку ціну, представлені автоматизовані системи є якісними, стійкими до зношування та досить функціональними. Зазначений модельний ряд складається із довговічного пропускного обладнання у кількох версіях. Основними відмінностями між пристроями є розміри їх стріл: 4, 5 або 6 метрів. Для максимальної зручності експлуатації просто виберіть модель, де довжина планки буде відповідати ширині заїзду, що оснащується (також допускається, щоб проріз був трохи більший). Завдяки тому, що виробник Doorhan пропонує захисні конструкції у кількох конфігураціях, Ви завжди можете купити шлагбаум на пульті для використання у побутовому, комерційному чи промисловому секторі. Вироби з модельного ряду Barrier здатні працювати з 70% інтенсивністю, що фактично робить їх універсальними. Також усі пропускні системи за умовчанням можуть безперебійно функціонувати у широкому температурному діапазоні (від -40 до +55°С), що дозволяє експлуатувати їх цілий рік за будь-яких кліматичних умов. Шлагбаум у двір, ціна якого залежатиме від обраної моделі та комплектації, отримує надійний захист від перегріву двигуна в стандарті. Якщо температура двигуна досягне 120 ° С, він автоматично відключиться і перейде в режим охолодження. Ще один плюс будь-якого виробу з алюмінієвою стрілою від виробника Doorhan – це серійний пило- та вологозахист класу IP 54.

zakazat shlagbaum-goroda-kiev, odessa, lvov, dnepr

БЮДЖЕТНИЙ ШЛАГБАУМ GANT 306 І ІНШІ ВИГІДНІ РІШЕННЯ

Чи не бажаєте переплачувати за бренд і підбираєте недорогий пристрій контролю доступу? На сторінках каталогу https://завод-ворот.in.ua/ua/products/category/shlagbaumy-avtomaticheskie/ для Вас є чудове рішення! Механіко-електричний шлагбаум Gant 306 є чудовим поєднанням доступної ціни і дійсно гарної якості. Дана модель загороджувальної системи може оснащуватися алюмінієвою світловідбиваючою стрілою телескопічного типу, що дозволяє перекривати заїзд шириною від 4 до 6 м. Завдяки оптимальній потужності електродвигуна пристрій витримує регулярне високе навантаження: показник інтенсивності його роботи досягає 80%, чого буде достатньо для успішного регулювання трафіку чи промислового об'єкта. Корпус обладнання оцинкований, а також має захист від проникнення пилу та вологи за стандартом IP 44. Автоматичний шлагбаум за замовчуванням оснащений інтегрованим приймачем із можливістю запису до 20 пультів дистанційного керування. Якщо зазначеної кількості недостатньо, пропонується встановлення зовнішнього модуля REC-2, пам'ять якого більша за 12,5 разів. Ще однією перевагою представленої моделі є швидкість її роботи – підняття стріли здійснюється протягом 3-6 секунд. Система ручного розблокування дозволить користувачеві змінювати положення стріли у разі тимчасового вимкнення електроенергії.

Також на сайті завод-ворот.in.ua Ви можете замовити недорого обладнання від заводів BFT та AN MOTORS. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати модель пропускної системи відповідно до параметрів об'єкта, підкажуть, які виробники пропонують керування шлагбаумом з телефону, та запропонують здійснити покупку з максимальною вигодою. Дізнатися про умови придбання вибраних виробів за особливою ціною можна у розділі нижче.

установка пропускного оборудования - купить современный шлагбаум

avtomaticheskiy shlagbaum iz Evropyi-ustanovka v techenie 14 dney zakazat shlagbaum-goroda-kiev, odessa, lvov, dnepr

ЯК ЗАМОВИТИ ЯКІСНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ З GSM-МОДУЛЕМ І ПУЛЬТОМ ДИСТАНЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ВІД ЗАВОДУ FAAC, CAME, NICE І НЕ ТІЛЬКИ?

Якщо Ви плануєте купити сучасну пропускну систему, оснащену елементами безпеки та технологічною електронікою – заповніть форму заявки онлайн та вкажіть у ній назву моделі, яку бажаєте встановити. Навіть якщо в асортименті інтернет-каталогу не було конкретного необхідного пристрою – зв'яжіться з відділом продажів завод-ворот.in.ua за телефоном +38 (067) 112-17-04. За індивідуальним запитом клієнта може бути доступний протитаранний шлагбаум для стратегічно важливого об'єкта або найбільш швидкісне обладнання контролю доступу. Під час спілкування з представниками компанії Ви дізнаєтесь вартість будь-якого з бажаних виробів, прораховану за актуальним курсом євро, ціни на доставку та послуги професійної монтажної бригади. Бажаєте купити шлагбаум на пульті виробництва Nice, CAME, FAAC, Doorhan, Gant, BFT чи AN MOTORS за найвигіднішим прайсом? Отримайте унікальну знижку на обраний пристрій, відвідавши офіційний виставковий салон «ЗАВОД ВОРІТ Київ»! Столична філія компанії розташована за адресою: вул. Велика Окружна, 4, ТРЦ "Променада Парк" (Ашан), офіс №334.

МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРОТГАРАЖНЫЕ ВОРОТА

ВХОДНЫЕ ДВЕРИЗАБОРЫ И ОГРАЖДЕНИЯ

ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТАРоллетные ворота

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ І ОГОРОЖ
ПО УКРАЇНІ

Заборы и ворота Select Украина - производительВорота и заборы Селект Днепр

Изготовление и установка забора Киев - ограждения для домаДвери алюминиевые входные и ворота в дом - SELECT

Паркани та огорожі Львів - Відкатні автоматичні воротаСалон ворот и ограждений Ивано-Франковск

Немає товарів

Вгору