ТОВ ЗАВОД ВОРІТ - SELECT™

сучасні ворота та огорожі дизайн заборів 2023

ВИРОБНИК ВСІХ ВИДІВ ОГРОЖ І ВОРОТНИХ СИСТЕМ

Торгово-виробнича компанія «ЗАВОД ВОРІТ» пропонує до уваги клієнтів сучасні захисні конструкції побутового та промислового призначення у сегментах стандарт, преміум та люкс. Фахівці українського підприємства займаються випуском автоматичних в'їзних систем для вулиці та гаража, проектуванням та виготовленням огорож, проведенням монтажних/сервісних робіт і не тільки. Завдяки багаторічному досвіду та регулярному підвищенню кваліфікації за кордоном технічні консультанти можуть підібрати якісний виріб або цілий комплекс конструкцій, який гарантовано задовольнить вимоги об'єкта, що облаштовується.

ulichnyie vorota otkatnogo tipa-proizvodstvo v'ezdnyih sistem vorota proizvodstva Polsha-otkatnyie konstruktsii iz stalikupit ulichnyie vorota-Polsha-wisniowski

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ЗАВОДУ WISNIOWSKI (ПОЛЬЩА)

«ЗАВОД ВОРІТ» береться за реалізацію замовлень будь-якої складності: у відділі проектування розробляються як класичні, і нестандартні інженерні рішення. Виготовлення здійснюється із застосуванням європейської сировини на технологічному обладнанні в автоматизованих цехах. Комп'ютеризована виробнича лінія дозволяє випускати гаражні, вуличні та промислові ворота, а також сталеві огорожі та огорожі найвищої якості. Захисні конструкції побутового та спеціального призначення будуть завжди доступні для замовників завдяки конкурентній ринковій вартості.

izgotovlenie-vorot-ograzhdeniya-dlya-sklada-i-proizvodstvennykh-pomeshchenij

Виробництво воріт на українському заводі здійснюється з дотриманням міжнародних стандартів, які стосуються не лише безпеки та якості, а й збереження довкілля. Для створення огороджувальних систем стаціонарного та автоматичного типу не використовуються матеріали, які можуть завдати шкоди екології та здоров'ю людини, а цех гарячого оцинкування працює на основі безвідходних технологій.

ВИРОБНИЦТВО ВОРІТ І ОГОРОЖ

виробництво парканів зі сталі сучасні паркани для заміського будинку

ВИРОБНИЧІ ЦЕХИ КОМПАНІЇ
СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

як замовити паркани для дому виготовлення парканів-Київ замовити паркани-Дніпро

ВИГОТОВЛЕННЯ ГАРАЖНИХ І ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ

izgotovlenie-i-ustanovka-vorot-skladyvayushchiesya-sistemy-iz-sekcij-sendvich-panelej

izgotovlenie-vorot-ograzhdeniya-dlya-sklada-i-proizvodstvennykh-pomeshchenij

ГАРЯЧА ОЦИНКОВКА

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

КУПИТЬ ОТКАТНЫЕ ВОРОТА -ПРОФНАСТИЛ-УСТАНОВКА-НЕДОРОГО-КИЕВ, ХАРЬКОВ, ОДЕССА, ДНЕПРulichnyie vorota otkatnogo tipa-proizvodstvo v'ezdnyih sistem vorota proizvodstva Polsha-otkatnyie konstruktsii iz stali
ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В ОБРОБЦІ МЕТАЛІВ

производство промышленных ворот складного типа-сдвижные ворота на склад
ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ
РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИЦТВА

установка въездных ворот складного типа-города-Киев, Одесса, Харьков, Днепр купить уличные ворота-Польша-wisniowski

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
КОМПЛЕКСНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ

Спеціалізовані об'єкти мають підвищені вимоги до в'їзних захисних конструкцій, тому на них слід встановлювати лише технічно відповідні моделі. Якими саме мають бути ворота для підприємств – визначається після ознайомлення з параметрами зони або приміщення, що облаштовується. Якщо мова йде про перекриття отвору в будівлі – для цієї мети можна використовувати підйомну, підвісну (розсувну) або рулонну систему. Ворота для складу, СТО, автомийки та цеху доцільно виготовляти із секцій та інших комплектуючих марки Ryterna, Алютех, Wisniowski. Полотно виробу може бути сталевим, алюмінієвим, частково/повністю заскленим, максимально енергоефективним (при складанні з пінозаповнених сендвіч-панелей 60 або 80 мм завтовшки), вогнетривким і не тільки. Робочий ресурс механізму, залежно від вимог замовника, становитиме від 15000 до 100000 циклів відкриття/закриття заїзду.

izgotovlenie-vorot-ograzhdeniya-dlya-sklada-i-proizvodstvennykh-pomeshchenij

Якщо конструкція з підйомно-складним полотном не може бути вмонтована через технічні особливості виробничої будівлі (що часто трапляється за наявності під стелею комунікаційних вузлів), «ЗАВОД ВОРІТ» пропонує використовувати одне з альтернативних рішень. Найбільшою популярністю після секційних моделей користуються захисні ролети – компактні та легко встановлювані за будь-яких характеристик прорізу. Рулонна система не має високих теплоізоляційних властивостей, але добре справляється із захистом об'єкта від проникнення сторонніх осіб. У разі, коли клієнт підшукує ворота для ангару – йому рекомендується віддати перевагу автоматичній конструкції з полотном формату «гармошка» (тип відкриття – горизонтальний).

Даний виріб може оснащуватися стулкою з утеплених сендвіч-панелей або популярніших засклених сегментів. Перевага складної системи полягає в тому, що вона найкраще підходить для загородження прорізу колосальної ширини. Якщо будівлю всередині потрібно розділити на зони (наприклад, ізолювати виробничий цех від складського приміщення), це можна здійснити за допомогою установки воріт воріт підвісного типу. Така конструкція не зменшує кількість корисного простору, є зручною в експлуатації та дозволяє відкрити просвіт на будь-яку потрібну ширину. За рахунок заповнення полотна сендвіч-панелями виріб забезпечить блокування шуму та збереження тепла. Також стулку (або дві - залежно від модифікації) можна виготовити зі сталевого профлиста.

skladnyie vorota wisniowski traffic-izgotovlenie pod zakaz ustanovka v'ezdnyih vorot skladnogo tipa-goroda-Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr

Якщо клієнта цікавлять вуличні ворота на виробництво – вони будуть спроектовані індивідуально, суворо під вимоги зони, що облаштовується. Для об'єктів спеціального призначення із щоденним високоінтенсивним трафіком пропонуються складні в'їзні системи швидкісного типу. Швидкодія даних моделей обумовлюється не тільки їхньою продуманою конструкцією, але й автоматикою, що встановлюється. Механізм типу «гармошка» буде актуальним для підприємства.

Для захисту приватної території та зручного доступу на неї пропонуються сучасні в'їзні системи будь-якої з популярних варіацій виконання. Якісні ворота у двір заміського будинку, таунхауса або котеджу допоможуть уникнути випадків несанкціонованого проникнення на огороджений об'єкт, а також стануть додатковою окрасою екстер'єру. Ви можете замовити металеву конструкцію у необхідному форматі – підбір розмірів, комплектуючих та дизайну буде здійснено в індивідуальному порядку відповідно до висунутих вимог. «ЗАВОД ВОРІТ» випускає довговічні автоматичні системи зсувного, розстібного і типу, що складається, адаптуючи вироби під потреби об'єктів, що облаштовуються. Для їх створення використовується сертифікована сировина, яка має високі показники міцності та стійкості до різних видів зношування. Виготовлення воріт відкатних, найбільш популярних на українському ринку, а також в'їзних механізмів в інших форматах, здійснюється з якісної сталі перевірених марок.

proizvodstvo promyishlennyih vorot skladnogo tipa-sdvizhnyie vorota na sklad

izgotovlenie-vorot-ograzhdeniya-dlya-sklada-i-proizvodstvennykh-pomeshchenij

Метал обробляється за сучасними запатентованими технологіями, завдяки чому він набуває унікальних технічних властивостей. Насамперед, сталь проходить гаряче оцинкування в спеціалізованому цеху. Там її повністю занурюють у відповідний сплав, що допомагає не просто зміцнити поверхні, а й захистити їх від окиснення. Наступним етапом є покриття металу спеціальним запатентованим складом, який фіксує цинковий шар та готує виріб до подальшої обробки. Після залізного фосфатування та безхромової пасивації на сталь наносять стійкий порошково-поліефірний барвник, що робить поверхні естетично привабливими та несприйнятливими до несприятливих факторів, таких як вплив прямих UV-променів та агресивних атмосферних явищ. Сучасні ворота для котеджу, що пройшли комплексну обробку, набувають стійкості до абразивного зносу та утворення корозії як мінімум на 10 років. Завдяки якісному покриттю з високим ступенем адгезії поверхні зберігатимуть свої початкові естетичні властивості та не вимагатимуть реставрації.

proizvodstvo promyishlennyih vorot skladnogo tipa-sdvizhnyie vorota na skladpromyshlennye-ograzhdeniya-skladnye-i-otkatnye-vorota-avtomaticheskie

Для абсолютного задоволення побажань клієнтів в асортименті представлені захисні вуличні конструкції з різними типами заповнення полотен. Наприклад, для виготовлення стулки (або двох – залежно від типу виробу) можуть бути використані сталеві сендвіч-панелі виробництва Алютех, Ryterna (доступна товщина – 40 і 45 мм). Також широкою популярністю серед власників сучасних котеджів користуються гарні ворота-жалюзі, де як зашивка застосовуються спеціалізовані оцинковані ламелі. Якщо Ви бажаєте встановити систему в'їзду у двір із ексклюзивним неординарним дизайном, можна виготовити її за допомогою технології лазерного різання металу. Професійне обладнання дозволяє створювати на полотні наскрізні декоративні елементи будь-якої складності: на вибір доступні стильні орнаменти, геометричні та абстрактні візерунки. Для обладнання отвору на дачі або на території заміського будинку можна замовити ворота з профнастилу та решітки. У випадку, коли клієнт бажає захистити подвір'я не тільки від несанкціонованого проникнення, а й від цікавих поглядів, йому пропонується звернути увагу на конструкцію із суцільним наповненням у вигляді цілісних сталевих сегментів. Вироби у представленому мінімалістичному форматі відповідають останнім архітектурним трендам і є найбільш популярними серед власників елітного житла. На запит вибраний в'їзний механізм буде оснащений пристроями безпеки та функціональною автоматикою, що керується з пульта. Певні моделі обладнання, як і у разі приводів для гаражних конструкцій, підтримують онлайн-контроль зі смартфона та інтеграцію в систему розумного будинку.

kupit ulichnyie vorota-Polsha-wisniowski wisniowski skladnyie vorota-sdvizhnyie vorota tipa knizhkaпроизводитель заборов в Украине - заказать расчет стоимости уличной конструкции

СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА


Сучасні власники автомобілів мають безліч вимог, що висуваються при облаштуванні приватних приміщень для паркування. Автоматична система, що забезпечує в'їзд у гараж, а також його захист, має бути безпечною, функціональною, енергоефективною та естетично привабливою. Щоб задовольнити потреби клієнтів у повній мірі, українські фахівці здійснюють виготовлення воріт із сендвіч-панелей європейського виробництва. Висока якість комплектуючих, що використовуються, дозволяє гарантувати належний результат - довгий термін служби конструкцій і чітке, безперебійне виконання покладених на них завдань.

скрытые гаражные ворота от завода - установка - гарантия - обслуживание установка дизайнерских гаражных ворот под ключ - монтаж за 10-14 дней

zavod-vorot-dveri-vorota-ograzhdeniya-wisniowski

На вибір компонентів, які будуть використані для створення підйомної системи, впливають особисті переваги замовника. Якщо клієнт бажає купити гаражні ворота з автоматикою, що характеризуються помірною вартістю і хорошими захисними властивостями, в процесі їх виготовлення можуть бути використані сталеві секції з Чехії або Білорусії (DoorHan, Alutech). Полотно із сендвіч-панелей отримає товщину 40 або 45 мм, за рахунок чого зможе забезпечувати базову або покращену ізоляцію від холоду. Якщо автовласник підбирає нестандартні, гарні ворота для гаража – оптимальним рішенням стане використання литовських комплектуючих Ryterna. Європейський виробник пропонує як класичні, так і оригінальні варіанти секцій, завдяки яким можна створювати унікальні дизайнерські рішення. Якщо система в'їзду застосовуватиметься в енергоефективному будівництві – вона має отримати високі теплоізоляційні властивості. Щоб наділити захисну конструкцію найкращими параметрами, слід використовувати комплектуючі преміум-класу від відомого бренду Wisniowski (Польща).

sovremennye-krasivye-zabory-i-ograzhdeniya-zhalyuzi-otkatnye-vorota-avtomaticheskie-izgotovlenie-kie

Сендвіч-панелі, що випускаються даним виробником, доступні в товщині 40 і 60 мм, і мають власний коефіцієнт теплової провідності 0,48 і 0,33 Вт/м²∙K відповідно. Серед переваг представлених компонентів можна виділити високу стійкість до появи корозії, наявність екологічно чистого наповнювача (пінополіуретану без вмісту фреону) та трендовий мінімалістичний дизайн. Тепла брама на гараж, залежно від версії, буде розрахована на виконання 15 000 – 25 000 циклів відкриття/закриття в'їзду. Підбір типу механізму балансування, що забезпечує певний ресурс, здійснюється на основі параметрів приміщення, що облаштовується. Якщо існує необхідність компенсувати ділянки прорізу, що бракують, фахівці завод-ворот.in.ua запропонують ексклюзивне ремонтне рішення, яке зробить монтаж секційної системи можливим. За запитом клієнта захисна конструкція з утепленим полотном буде оснащена електричним приводом, який потрібний для безпечного керування з пульта на дистанції. З асортиментом автоматики з Італії, Німеччини та не тільки можна ознайомитись під час перегляду каталогу на сайті. У разі потреби технічні консультанти підберуть оптимальну модель обладнання відповідно до параметрів підйомних воріт та побажань замовника. Для деяких моделей систем заїзду з приводом є підключення до розумного будинку і онлайн-керування зі смартфона. На даний момент таке рішення є найбільш технологічним, гарантуючи підвищену безпеку та найефективніший контроль доступу.

kupit garazhnyie rolletyi-izgotovlenie pod zakaz

ОЦИНКОВАНІ ДИЗАЙНЕРСЬКІ ПАРКАНИ ТА ОГОРОЖІ SELECT

Для захисту приватної території та покращення її естетичних властивостей власники таунхаусів та котеджів обирають сучасні металеві конструкції. «ЗАВОД ВОРІТ» виробляє різні види парканів зі сталі, що характеризуються високою стійкістю до негативних зовнішніх факторів, ушкоджень та утворення корозії. Як і автоматичні системи в'їзду, вуличні огорожі українського бренду SELECT виготовляються за передовими європейськими технологіями. Металеві вироби проходять обов'язкову комплексну обробку в автоматизованих цехах гарячого оцинкування та порошкового фарбування, за рахунок чого набувають оптимальних експлуатаційних властивостей і неймовірної привабливості. Дизайн паркану – кожного без винятку – розробляється на основі останніх архітектурних тенденцій, тому з асортименту можна легко вибрати ексклюзивну конструкцію для приватного будинку з сучасним або класичним екстер'єром. До замовлення доступні огорожі з ґрат, суцільних оцинкованих панелей, ламелей формату жалюзі та сталевих листів, оброблених за технологією лазерного різання металу. Для того, щоб територія, що облаштовується, стала ще безпечнішою і красивішою, можна придбати повний комплекс захисних конструкцій в єдиному стилі виконання. В'їзна брама, хвіртка та паркан з ідентичним оформленням підкреслять бездоганний смак господарів будинку, а також вкажу на їхню обізнаність у галузі актуальних трендів у будівництві та архітектурі. Рекомендуємо ознайомитися з колекціями фірмових виробів на сайті, щоб легко вибрати відповідне рішення.

sovremennyie rolletnyie vorota na garazh-kupit vorota iz alyuminievogo profilya

upravlenie vorot so smartfona-ustanovka oborudovaniya ustanovka distantsionnogo upravleniya dlya vorot

ПРОЕКТУВАННЯ, ВИГОТОВЛЕННЯ, ІНСТАЛЯЦІЯ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ І ОГОРОЖ В УКРАЇНІ

Якщо Ви бажаєте облаштувати приватний або виробничий об'єкт за допомогою якісних сучасних конструкцій, здатних забезпечити ефективний захист та контроль доступу, зверніться за підбором необхідних виробів до досвідчених технічних консультантів. Спеціалісти компанії завод-ворот.in.ua спроектують індивідуальну систему огорожі (одиничну або комплексну) з урахуванням усіх висунутих вимог, допоможуть визначитися з вибором аксесуарів та нададуть європейський сервіс на кожному етапі реалізації замовлення. Зв'язавшись з менеджером онлайн або в телефонному режимі, можна запросити безкоштовну послугу виміру, отримати прайс на вироби, що цікавлять, дізнатися ціни на нестандартні інженерні рішення для промислових об'єктів, уточнити терміни виготовлення, умови гарантійного обслуговування і не тільки. Для клієнтів, які бажають приїхати на індивідуальну презентацію вуличних та гаражних воріт з автоматикою, огорож, огорож, ексклюзивних вхідних груп та іншої продукції з асортименту, діє спеціальна пропозиція. Після ознайомлення із зразками виробів в одному з фірмових шоу-румів Ви можете здійснити покупку з унікальною персональною знижкою! Двері виставкових салонів «ЗАВОД ВОРІТ» відчинені для гостей у всіх найбільших регіональних центрах України, таких як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Івано-Франківськ та Львів.

МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРОТГАРАЖНЫЕ ВОРОТА

ВХОДНЫЕ ДВЕРИЗАБОРЫ И ОГРАЖДЕНИЯ

ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТАРоллетные ворота