Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

0
Мій кошик

РОЛЕТНІ ВОРОТА

РОЛЕТНІ ВОРОТА

Ролетні гаражні ворота - автоматика

Успішне перекриття отвору в сучасному приміщенні для паркування не повинно викликати будь-яких труднощів або незручностей. Для того, щоб кожен власник гаража міг з легкістю облаштувати зручний та безпечний в'їзд до нього, було створено автоматичні ролетні ворота. Представлені підйомно-рулонні системи найкраще підходять для установки в будь-яких будинках - маленьких і великих, побутових і промислових, комерційних і так далі. Величезною перевагою гнучких механізмів є те, що вони без проблем монтуються в приміщеннях з будь-якими отворами. Навіть відсутність пристінків та притолоки не завадять виконати коректну та якісну установку універсальної системи в'їзду. У даному розділі онлайн-каталогу завод-ворот.in.ua продемонстровано сучасні конструкції, розраховані на використання в приватному секторі. Їх пропонують такі провідні європейські виробники, як Алютех (Білорусь), DoorHan та GANT (Чехія), а також Wisniowski (Польща). Щоб дізнатися, яка з моделей найкраще підійде для конкретного приміщення, рекомендуємо ознайомитися з наведеною нижче інформацією.

Замовити ролетні ворота на гараж - цінаСучасні алюмінієві ролети на гараж - замовити

ГАРАЖНІ ВОРОТА-РОЛЕТИ ALUTECH: ПОПУЛЯРНІ СИСТЕМИ В'ЇЗДУ ВІД БІЛОРУСЬКОГО ЗАВОДУ

Гнучкі захисні конструкції від представленого виробника мають досить високий попит на ринку України. Сучасні рулонні ворота Алютех характеризуються високою якістю виготовлення, і при цьому радують замовників приємною, доступною вартістю. Для того, щоб задовольняти потреби всіх клієнтів, фахівці білоруського заводу створили гаражні ролети у двох версіях – бюджетній та вдосконаленій. Якщо Ви бажаєте придбати надійну, але в той же час недорогу систему заїзду (наприклад, для встановлення в приміщенні для паркування на дачі) – рекомендуємо звернути увагу на рулонні ворота Trend. Фабричне виріб з представленої лінійки розраховане на експлуатацію у приватному секторі та перекриття негабаритного отвору. Для виготовлення його полотна за замовчуванням буде використано алюмінієві профілі утепленого типу PD/77 (наповнення – м'яка поліуретанова піна). Металеві ламелі в товщині 19 мм характеризуються стійкістю до появи іржі та несприйнятливістю до помірних (середніх) вітрових навантажень. Для того щоб стулка виглядала привабливо, і на її поверхнях не утворювалися естетичні дефекти, на профілі наносять якісне лакофарбове покриття (30 мкм). Встановлення воріт на гараж у зазначеній версії, як правило, здійснюється із задіянням 45-градусного короба ролформінгового типу (розмір від 25 до 40,5 см). Якщо Ви захочете підвищити ефективність роботи системи Trend, її можна додатково обладнати певними аксесуарами. Серед найбільш популярного оснащення виділяється автоматика, фотоелементи безпеки, механізми блокування, інерційне гальмо та рухливі каретки. Щодо експлуатаційного ресурсу гнучкої конструкції – він серійно становить 5 000 циклів, і збільшення не підлягає.

Дизайн ролетних воріт під замовлення - фото

Клієнтам, які бажають вибрати елітні рольвороти для гаража, рекомендуємо відразу звернути увагу на вироби з лінійки Prestige. Удосконалені захисні ролети виготовляють із застосуванням профілів AG/77 (1,9 см), виконаних, у свою чергу, з алюмінієвої стрічки підвищеної жорсткості в товщині 0,49 мм, а також щільного пінополіуретану. Такі ламелі мають ряд особливих переваг: зокрема, вони міцніші за ті, що застосовують для створення бюджетних конструкцій, а також стійкіші до механічних пошкоджень. Для того, щоб алюмінієві профілі не стиралися в процесі експлуатації, та їх первинні властивості не погіршувалися під впливом прямих сонячних променів, виробник наносить на поверхні лакофарбове покриття (шар – 30 мкм). Вагомою перевагою є і дизайн воріт для гаража Prestige. На вибір є більше 18 варіантів декорування ламелей з алюмінію. Покриття може бути однотонним або імітує натуральну деревину, а його рівномірність складе ∆Е<1. Також слід зазначити, що для збирання полотна при необхідності застосовується не один, а кілька видів профілів. Крім утеплених пінополіуретаном також можуть бути використані ламелі типу EV/77W (оглядові – з елементами скління з полікарбонату PI/77) або ЕА/77 (екструдовані, з отворами для вентиляції). Монтаж воріт у гараж здійснюється одним із кількох способів. Найпрактичнішим і найпопулярнішим рішенням є встановлення ролет з використанням ролформінгового короба. Захисний бокс робить конструкцію акуратнішою, а також уберігає смотане полотно від можливих пошкоджень. Короб, як правило, не застосовується в тому випадку, коли закріплення системи в'їзду виконується накладним методом зсередини приміщення або під навісом. Для того, щоб управління рулонним механізмом було зручним та безпечним, на нього пропонується встановити додаткове обладнання. Найпопулярніші аксесуари – це блокуюча система (не дозволяє стороннім особам піднімати полотно), електричний привід на пульті, «чутливий край», гальмо інерційного типу, фотоелементи та каретки, що рухаються.

Як обрати дизайн вуличних ролетних воріт - фото

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ВІД ЗАВОДУ GANT – ЗЛАМОСТІЙКІ МОДЕЛІ З АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ

Представлений чеський виробник випускає добротні гнучкі системи в'їзду, якість яких набагато вища, ніж їхня ціна. Рулонні ворота для гаража GANT – це саме ті конструкції, що здатні демонструвати злагоджену та стабільну роботу, виділяючись при цьому стійкістю до зношування та пошкоджень. Ролетні моделі вказаного бренду виготовляються переважно з утеплених алюмінієвих профілів з пінополіуретановим наповненням – RH58 та RH77 (числове значення в найменуваннях дорівнює висоті поверхні, що криє в міліметрах). Також при необхідності у виробника можна замовити гаражну систему з полотном із холоднокатаних сталевих профілів (класичних або екструдованих). Будь-який з перерахованих вище металів, що застосовуються для створення профілів, буде підданий обов'язковому оцинковуванню. В результаті готовий виріб не тільки здобуде додаткову жорсткість, а й отримає максимальний захист від окислення - утворення іржавого нальоту та подальшого руйнування. Якщо клієнт хоче, щоб ворота гаражні ролетні стали ще більш функціональними, в їх полотно можна оптимально інтегрувати ламелі, засклені акрилом, або перфоровані планки, що забезпечують циркуляцію повітря.

Серед переваг рулонних конструкцій від європейського виробника слід виділити їхню гарну злостійкість (відповідно до класів Р4 – Р5). У той час, коли стулка в'їзної системи загороджує отвір, виконати її демонтаж і несанкціоноване підняття неможливо. Вирішивши купити ролетну браму GANT, Ви також отримаєте пожежобезпечний виріб класу К0. За рахунок наявності у конструкції зазначених властивостей значно знижується ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій. Якщо приміщення для паркування, що облаштовується, розташовується в регіоні з несприятливими і мінливими кліматичними умовами, рекомендується встановити в ньому модель з полотном з алюмінієвих профілів RH77M, наділених 7 класом стійкості до вітрового навантаження.

Ролетні гаражні і вуличні ворота з автоматикою - ціна

Фахівці чеського заводу GANT вживають усіх необхідних заходів для того, щоб монтаж ролетних воріт міг здійснюватися швидко та легко. Оскільки швидкість і простота проведення робіт по встановленню залежать навіть від комплектації виробу, вона також продумується до дрібниць. У базовому наборі передбачається повний спектр необхідних компонентів, здатних злагоджено виконувати всі необхідні функції. Так, у комплекті є захисний короб з металу, оснащений кришками з боків. У боксі розташовуються капсули, вал і привід, що забезпечує зручне керування (електричний чи механічний). Також в набір включається полотно, зібране з профілів, яким віддав перевагу клієнт. Для того щоб ламелі не розходилися в процесі експлуатації, у виробі передбачені спеціальні замки. Зазначимо, що кінцевий профіль, оснащений ущільнювачами, підходить для інтеграції механізмів, що замикають. Щодо напрямних – вони можуть бути стандартними чи посиленими. Тип елементів визначається вимогами замовника до злостійкості в'їзної системи, планованої інтенсивності експлуатації тощо.

Фото ролетних ворот з дизайном - як обрати

Популярні рольвороти від виробника GANT також можна доповнювати аксесуарами, таким чином опціонально розширюючи їхню функціональність. Наприклад, для зручного відкриття/загородження отвору зсередини гаража на стіну пропонується встановити відповідну клавішу. Вона дозволить легко змінювати положення стулки, позбавляючи користувача необхідності виконувати переміщення вручну. Однак, багато клієнтів вибирають замість цього рішення блок управління в тій модифікації, яка дає можливість дистанційного контролю доступу за допомогою пульта. Функціональність механізму стане ще ширшою, якщо оснастити його Wi-Fi- або GSM-модулем зв'язку. Ролетні ворота з алюмінієвого профілю із зазначеним аксесуаром будуть підтримувати режим розумного онлайн-керування, а тому Ви зможете виконувати необхідні маніпуляції за допомогою смартфона. Клієнтам, які бажають підвищити рівень безпеки під час експлуатації, а також знизити ризик виникнення аварійних ситуацій, рекомендуємо звернути увагу на фотоелементи з інфрачервоним датчиком та приймачем.

Красиві ролетні ворота під замовлення - фото

Для того, щоб гаражні ворота рулонного типу добре гармонували з фасадом будівлі, слід задекорувати їх належним чином. Варіант оформлення гнучкого полотна підбирається в індивідуальному порядку згідно з вимогами власника паркувального приміщення. Найпопулярнішим протягом багатьох років залишається однотонне фарбування профілів. На вибір є такі відтінки: білий, сірий, бежевий, срібний, антрацитовий, синій, зелений, коричневий, бордовий. Якщо Ви бажаєте, щоб дизайн воріт для гаража вирізнявся шляхетністю та естетичністю, а поверхні при цьому характеризувались практичністю, можна віддати перевагу стилізації під натуральну деревину – мотиву «золотий дуб». У випадку, коли на об'єкті встановлюватимуться й інші ролети (на вікна, наприклад), найкращим рішенням стане вибір для них ідентичного візуального оформлення.

Автоматичні ролетні ворота від виробника - ціни та фото

РУЛОННІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI: ТЕПЛІ, СТИЛЬНІ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІ

Ролетні системи високого класу, що випускаються провідним європейським заводом, здатні забезпечувати належний рівень захисту приміщень, що облаштовуються, поліпшення їх естетичної привабливості та організацію максимально комфортного санкціонованого доступу. Виготовлення рулонних воріт Wisniowski передбачає використання виключно якісних та екологічно безпечних матеріалів, що дозволяє створювати довговічні, зносостійкі та функціональні вироби. Так, для складання гнучкого полотна гаражної конструкції можуть бути використані алюмінієві профілі у версії AW77 або AW100 (товщина становить 2,5 см). Як утеплювач у цих ламелях присутній спінений поліуретан, який не містить фреону, і, отже, не шкодить довкіллю та здоров'ю людей.

Дизайн гаражних ролетних воріт під замовлення

Рулонна стулка системи в'їзду серійно обладнується особливою нижньою планкою, яка має ущільнювач камерного типу для максимально герметичного прилягання до підлоги. Щоб між виготовленими з алюмінію напрямними та утепленим полотном не з'являлися щілини, у виробі передбачають спеціальні елементи щіткового формату. Якщо клієнт побажає зробити стулку більш функціональною, її можна буде доповнити вентиляційними та оглядовими (скляними) профілями. Незалежно від виду ламелей, що використовують, між ними завжди зберігається необхідна однакова відстань – такий ефект забезпечує наявність особливих дужних з'єднань. Дані елементи також сприятливо впливають на роботу механізму – тиху і стабільну.

Дизайн ролетних воріт - фото красивих гаражних воріт

Автоматичні ролетні ворота Wisniowski за замовчуванням максимально зручні в експлуатації. Виробник включає в серійний комплект постачання функціональний електропривод внутрішньовального типу. Щоб підйомно-рулонна система була повністю безпечною у користуванні, її обладнають фотоелементами та оптичними датчиками (фіксуються в нижній кромці стулки). Завдяки наявності функції блокування несанкціоноване підняття полотна стає неможливим, навіть якщо пристрій керування знеструмлений. Щоб скористатися в'їзною системою в подібних умовах, необхідно буде прибрати захист за допомогою спеціальної рукоятки.

Автоматичні рольставні від польського виробника - ціни

Ще одна беззаперечна перевага, яку мають польські ворота-ролети на гараж Wisniowski – привабливий дизайн їхнього полотна. Стандартні варіанти декорування алюмінієвих профілів - це фарбування в 1 з 11 класичних тонів або стилізація під натуральне дерево. Слід зазначити, що провідний виробник не обмежує клієнтів у виборі: за бажання Ви зможете віддати перевагу абсолютно будь-якому відтінку з великого каталогу RAL.

Дизайн гаражних ролетних воріт - фото

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ РОЛЕТНІ ВОРОТА З ЄВРОПИ З ПОСЛУГОЮ ВСТАНОВЛЕННЯ У ГАРАЖІ?

Чи можна недорого облаштувати в'їзд у приватне приміщення для паркування, при цьому утепливши і убезпечивши його? Безперечно, досягти бажаного результату легко, якщо вибрати якісні ворота для гаража ролетного типу! В асортименті онлайн-каталогу представлені найбільш популярні, надійні та функціональні моделі від провідних європейських виробників – Алютех, DoorHan, GANT та Wisniowski. Для того, щоб придбати оптимальну за розмірами та комплектацією конструкцію, достатньо звернутися до представників компанії завод-ворот.in.ua. Персональний менеджер допоможе вибрати рулонну систему з необхідними параметрами, розрахує вартість її виготовлення, а також обов'язково запропонує надання всіх необхідних послуг – наприклад, доставки та професійного монтажу. Уточнити інформацію про ціни та терміни реалізації замовлення, запросити безкоштовні виміри гаражного отвору та детально проконсультуватися з технічним спеціалістом можна за телефоном +38 (067) 112-17-04. Бажаєте купити автоматичні ворота-ролети із приємною унікальною знижкою? У такому разі приїжджайте до найближчого фірмового шоу-руму, де можна попередньо ознайомитися із зразками виробів та здійснити замовлення з вигодою! Чекаємо на Вас у виставковому салоні «ЗАВОД ВОРОТ Одеса» (вул. Михайла Грушевського, 39-А), а також в інших офіційних представництвах компанії по Україні.

Немає товарів

Вгору