Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

0
Мій кошик

CAME

АВТОМАТИКА CAME

автоматика від італійського виробника - фото, ціна

CAME – це італійський виробник автоматики та обладнання для контролю доступу зі світовим ім'ям, що пропонує клієнтам високоякісну та надійну продукцію з тривалим терміном служби. На передовому європейському заводі випускають електричні приводи для воріт різних типів (гаражних підйомних; вуличних відкатних, складних та розстібних; промислових), шлагбауми для побутового та комерційного застосування, комплексні системи платного паркування та інші спеціалізовані пристрої. При виготовленні зазначеної продукції виробник використовує передові технологічні розробки, що дозволяють створювати функціональне обладнання, здатне задовольняти високі вимоги користувачів. При цьому завод працює за методиками, завдяки яким не шкодить навколишньому середовищу – це підтверджує відповідний сертифікат ISO 14001.

privod iz Italii dlya otkatnyih vorot-ustanovka avtomatiki avtomatika-Kiev, Harkov, Odessa, Lvov

автоматика для ворот откатного типа - Киев, Днепр, Одесса

АВТОМАТИКА CAME ДЛЯ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ

Сучасні в'їзні системи в приміщення для паркування, що виконуються в підйомній конфігурації, є досить безпечними для користувачів і зручними в обігу. Проте, за замовчуванням практичні усі секційні ворота у світі пропонуються на ручному управлінні. Такий спосіб контролю, як відомо, вимагає регулярних часових витрат та докладання зусиль. Якщо Ви не бажаєте щодня піднімати та опускати стулку вручну, виберіть для дистанційного керування якісний італійський електропривод. Однією з найбільш популярних серед користувачів є автоматика для гаражних воріт CAME VER 2/3 – безпечна, надійна та стійка до пошкоджень. Представлений пристрій чудово підходить для встановлення на підйомну конструкцію побутового призначення. Обладнання розраховане на пересування секційної стулки з площею до 15 м² при висоті не більше 3,2 м. Система управління характеризується середньою швидкодією – на відкриття отвору буде витрачатися менше 30 секунд. Італійський електричний привід у цій версії чудово підійде не просто для регулярного, але і для частого використання, оскільки він наділений робочою інтенсивністю 50%. Також пристрій має серійний захист за класом IP40 та здатність функціонувати в діапазоні температур від -20 до +70 °C. Якщо для установки на в'їзну систему потрібне обладнання з іншими характеристиками (з підвищеною інтенсивністю, здатністю піднімати габаритніше полотно і не тільки), наші фахівці підберуть з асортименту CAME оптимальну модель електроприводу.

автоматика для гаражних секційних воріт - замовити з італії

секційні ексклюзивні гаражні ворота та автоматичні вуличні ворота на замовлення

ПОПУЛЯРНА АВТОМАТИКА ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ

Затребувані італійські електроприводи на зсувні системи заїзду виготовляються у численних варіантах модифікацій. Відрізнятися вони можуть за кількома критеріями: харчуванням (24В або 230В), інтенсивністю функціонування, сферою застосування (на промислових або приватних об'єктах). У будь-якому виконанні автоматика для відкатних воріт CAME буде чудово справлятися зі своїми завданнями - спрощенням процесу експлуатації, зменшенням витрат часу на відкриття/закриття прорізу, захистом конструкції від злому та іншими. Передові пристрої керування є багатофункціональними та абсолютно безпечними для користувача. У сучасних італійських моделях є можливість відкрити проріз частково (режим хвіртки) та налаштувати зупинку полотна в потрібній точці. Завдяки системі виявлення перешкод (амперометричної) стулка, що рухається, не стикатиметься з перешкодами, якщо ті опиняться в зоні її переміщення.

уличные ворота - автоматика - привод из италии - монтаж

итальянский привод на ворота для въезда - установка - доставка

Одними з найбільш популярних є відкатні електричні приводи CAME з модельного ряду BX. Незважаючи на те, що дана лінійка пристроїв сама по собі не є новою, вироби, що входять до неї, постійно вдосконалюють. У сучасні системи управління не припиняють впроваджувати останні розробки та технологічні рішення, завдяки чому вони демонструють ще більш стабільну і безпечну роботу протягом тривалого експлуатаційного періоду. Відмінним рішенням для встановлення на в'їзну конструкцію з легким полотном стане розсувна автоматика у версії CAME BX-400 (801MS-0020). Дана модель здатна здійснювати переміщення стулки з невеликою вагою (до 400 кг), але зі значною шириною – до 14 м. Якщо ж полотно має масу до 800 кг, у такому випадку на ворота відкатні слід встановити електропривід потужніше – CAME BX-800 (801MS) -0030).

italyanskiy privod na vorota dlya v'ezda-ustanovka-dostavka

відкатна автоматика з італії - привід з монтажем від виробника

Всі пристрої з цієї лінійки продумані до дрібниць. Італійська автоматика має сучасний дизайн та акуратну форму корпусу, що є додатковою перевагою. Моделі серії BX оснащують потужними та довговічними редукторами, а також неймовірно стабільними електромоторами. Обидва розглянуті вище приводи працюють від напруги 230В. Автоматика на відкатні ворота має сучасний дисплей, що дозволяє точно настроювати систему та швидко запускати її. Панель керування значно полегшує використання приводу. За контроль руху стулки відповідає вбудований енкодер.

kupit nedorogo privod dlya vorot-avtomatika dlya otkatnih vorot

Щоб автоматика для воріт на роликах стала більш функціональною, її базову комплектацію можна розширити рахунок фірмових аксесуарів. Опціонально до приводу додається сигнальна лампа (повідомляє про рух полотна), фотоелементи (виключають зіткнення стулки з перешкодою), акумулятори та плати керування (для випадків відключення від джерела живлення), цифрова клавіатура (можливий варіант бездротового типу). За бажанням замовника виріб додатково обладнають магнітними кінцевими вимикачами. Також за потреби до системи можна підключати резистивні кромки безпеки.

kupit nedorogo privod dlya vorot-avtomatika dlya raspashnyih vorot italyanskiy privod na vorota dlya v'ezda-ustanovka-dostavka

Приводи для воріт BX400 і BX800 відмінно синхронізуються з пристроями дистанційного керування від САМІ. Вони також відрізняються сумісністю із бездротовою системою безпеки RIO. Автоматика здійснює самодіагностику, завдяки чому не виникають проблеми у процесі її експлуатації. Більше того, пристрій можна підключати до CAME CONNECT, і керування в'їзною конструкцією здійснюватиметься через Інтернет.

монтаж привода на ворота откатного типа - установка автоматики с гарантией - днепр

КОМПЛЕКТИ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРИВОДІВ ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ

Правильно підібраний пристрій управління на двостулкову вуличну систему забезпечить їй стабільну роботу, а також суттєво уповільнить процес зношування механізму. Крім того, функціональна автоматика для воріт CAME значно спростить процес контролю доступу, завдяки чому в'їзд на територію стане зручнішим і швидшим. Італійський виробник пропонує безліч пристроїв як для побутового, так і для промислового застосування. На даний момент існує 5 модельних рядів, що містять якісну автоматику з певними технічними особливостями.

электропривод для распашных ворот-установка-Киев, Одесса, Харьков, Днепр

Так, велику популярність на українському ринку швидко набули розстібні електроприводи, представлені в лінійці KRONO. Вони відрізняються оптимальною потужністю та можливістю забезпечувати максимально тихий рух стулок. Крім того, дані системи управління не потребують спеціального догляду та дорогого технічного обслуговування. Автоматика KRONO призначена для роботи із в'їзними конструкціями, полотна яких мають вагу до 800 кг та ширину до 3 м. Відкриття стулок на 90° здійснюється за 22 секунди. Інтенсивність роботи пристроїв становить 30%: це означає, що вони ідеально підійдуть для застосування у побутових умовах.

elektroprivod dlya raspashnyih vorot-ustanovka-Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr avtomatika dlya vorot raspashnogo tipa-Kiev, Dnepr, Odessa

купить автоматику для уличных ворот - установка в Киев, Харьков, Днепр

Вироби із серії ATI призначені для встановлення на вуличні ворота, розташовані на виробничих об'єктах. У цій лінійці представлені пристрої, що мають різний робочий потенціал і потужність. Спеціальний блок управління дозволяє налаштовувати систему розпізнавання перешкод, завдяки чому працівники підприємства будуть захищені від травм, а транспортні засоби, що в'їжджають, – від пошкоджень. Навіть якщо полотно зачепить сторонній об'єкт, на ньому не залишиться жодної подряпини. Електричні приводи для воріт, що належать до зазначеної серії, здатні відчиняти стулки шириною до 5 м і вагою до 1000 кг. При цьому відкриття здійснюється або назовні або всередину.

установка электропривода на ворота монтаж автоматики с гарантией

Важелева автоматика з модельного ряду FAST встановлюється на розстібні системи, що мають широкі опорні стовпи. Маса кожної стулки при цьому має становити не більше 600 кг. Пристрої FAST чудово підходять для монтажу на в'їзну браму, що забезпечує доступ на приватну житлову територію. Вироби з даної лінійки мають масу переваг, і серед них оснащення вбудованими вимикачами, безшумна і стабільна робота, а також стійкість до негативних атмосферних впливів.

Якщо Ви бажаєте підібрати комплект автоматики для воріт, що виділяється швидкістю функціонування – зверніть увагу на приводи серії FERNI. Зазначене обладнання, що має високу потужність, забезпечує швидке відкриття стулок на 90 ° - на нього йде всього лише 18 секунд. Пристрій підходить для роботи з досить масивними та широкими полотнами (до 800 кг та 4 м відповідно). Оскільки приводи мають інтенсивність 30% їх краще встановлювати на побутові розстібні системи.

автоматика на відкатні ворота з гарантією - замовити з італії

Справжньою гордістю фахівців італійського заводу CAME є система керування у версії FROG. "Невидима" підземна автоматика має водонепроникний корпус, захищений за класом IP67. Пристрій підходить для керування стулками середньої ширини – до 3,5 м. За бажанням клієнта виріб можна оснастити спеціальними важелями. Вони дозволять здійснювати розгортання стулок не на 90°, але в цілих 180°.

установка автоматики на откатные ворота изготовление откатных ворот из стали стальные сдвижные ворота

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ ВИРОБНИЦТВА CAME

Передовий італійський завод випускає надійні системи контролю доступу у широкому асортименті. Кожна фабрична модель має особливі параметри і певну функціональність. Тому, перш ніж замовити автоматичний шлагбаум від виробника CAME, необхідно врахувати декілька факторів. Насамперед, рекомендується звернути увагу на доступну довжину та форму стріли. Вона залежить від ширини проїзду і може досягати 12 м. Устаткування з планкою такого розміру навряд чи буде зручним в експлуатації, тому рекомендується встановити два шлагбауми зі стрілами по 6 м. Якщо паркінг великий, і з його території пішки виходить багато людей, то краще, щоб рухома частина була коротшою за ширину проїзду на 100-130 мм. У випадку, коли об'єкт знаходиться під постійними поривами вітру, рекомендується вибирати овальну за формою стрілу, а в інших випадках підійде прямокутна. У разі обмеженості монтажної території можна звернути увагу на моделі, що мають телескопічну модифікацію.

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr

shlagbaum iz Italii-kupit nedorogo avtomaticheskiy shlagbaum

Далі слід визначитися з необхідною інтенсивністю роботи пристрою. Моделі оснащені різними двигунами, тому їх показники частоти підйомів/опускань відрізнятимуться. Якщо Ви замовляєте шлагбаум для паркінгу з жвавим рухом, краще віддати перевагу швидкісному пристрою (наприклад, CAME G3750). Також необхідно вирішити, яким буде спосіб контролю доступу. Пропуск транспортних засобів на територію може здійснюватись по-різному. Найпоширенішим є відкриття шлагбауму з пульта (класичне дистанційне керування). Однак, на вимогу замовника також можуть бути підключені зчитувачі магнітних карток, кнопки відкриття проїзду або GSM-модулі.

Важливим фактором є якість монтажу обраного обладнання. Правильним рішенням стане звернення до досвідченої бригади «ЗАВОД ВОРОТ SELECT»: наші фахівці швидко, а головне – коректно закріплять пристрій у потрібному місці та налаштують його. Тим більше, за умови професійної установки у разі виникнення несправності система підлягатиме гарантійному обслуговуванню та ремонту.

шлагбаум из Италии - купить недорого автоматический шлагбаумустановка пропускного оборудования - купить современный шлагбаум

Щоб вибір функціонального обладнання не вимагав значних часових витрат, можна прямо зараз ознайомитися з найпопулярнішими моделями італійських конструкцій, що загороджують. Так, електронний шлагбаум GARD 3 є високошвидкісною системою, яка встановлюється на великих парковках автовокзалів та аеропортів. Більше того, ця модель ідеально підійде для облаштування в'їзду на платні ділянки дороги. Її стріла піднімається лише за 0,9 секунди, і цей показник регулюється індивідуально. Є можливість додатково підключити до обладнання сигнальну лампу та будь-який фірмовий аксесуар, а також діодне підсвічування. Виріб призначений для перекриття дороги завширшки до 3 метрів.

Затребуваний шлагбаум на пульті CAME G3250 відрізняється тим, що для нього можна вибрати найкращу форму стріли. У будь-якому випадку для планки передбачається опціональне освітлення та додатковий механізм для збирання (на вимогу). Таким чином, з'являється можливість встановити шлагбаум для перекриття ділянок шириною до 4 метрів. Для промислових територій та автомобільних стоянок із високим транспортним навантаженням доцільно вибрати обладнання CAME G6500, спроектоване саме для таких об'єктів. Модель може додатково оснащуватись приладами безпеки від виробника. У комплекті надається два типи стріл, які мають діодне підсвічування. Такою системою можна перекрити проїжджу частину завширшки до 4 м.

установка пропускного оборудования для парковки - шлагбаум для въезда

Італійський шлагбаум CAME GARD 8 також підійде для встановлення на виробничому об'єкті. Підйомна частина спеціальної форми здатна витримати будь-які навантаження, що перевага моделі. Для більшої функціональності конструкція додатково оснащується LED-підсвічуванням, дистанційним керуванням, лампою оповіщення про рух стріли, фотоелементами та не тільки. Модель призначена для перекриття дороги шириною 8 метрів.

автоматический шлагбаум под заказ - установка шлагбаума купить недорого шлагбаум - установка в городах Киев, Одесса, Харьков, Днепр

СИСТЕМИ ПЛАТНОГО ПАРКУВАННЯ CAME

В асортименті продукції від передового італійського виробника представлені не тільки електроприводи для воріт та шлагбауми на пульті. До замовлення також доступні спеціалізовані системи паркування CAME PS ONE, призначені для повної автоматизації платних стоянок. Дане рішення - це повний комплекс виробів, що синхронізуються один з одним, що дозволяють надавати якісний сервіс клієнтам паркінгів. Кожен компонент системи виконує свою функцію, демонструючи у своїй безперебійну роботу.

паркувальні системи для підзмених пароковок - замовити з італії

паркувальна система для наземних парковок - фото, дизайн, ціна

Першим елементом комплексу PS ONE є в'їзна стійка, за допомогою якої здійснюється контроль доступу до паркування. За замовчуванням обладнання оснащене всім необхідним: пристроєм для зв'язку з оператором з відео, принтером друку квитків для клієнтів стоянки (використовується термопапір), TFT-дисплеєм з діагоналлю 5,7″, а також безконтактним зчитувачем карток. Щоб стійка працювала без збоїв, підтримується оптимальна температура за рахунок вбудованих систем вентиляції та обігріву. За замовчуванням тумба поставляється вже із в'їзними квитками у кількості 5000 штук. На вимогу стійка може бути доповнена сканером кодів (QR, BAR) для зчитування зі смартфонів клієнтів паркування. Також опціонально пропонується установка камер (2 штук), одна з яких зможе розпізнавати номер кожного автомобіля для прив'язки до квитка, а інша фіксувати, в якому стані машина в'їхала на стоянку.

Другий компонент системи паркування – це каса, яка потрібна для автоматизації оплати послуг клієнтами. В обладнанні серійно передбачається графічний TFT-дисплей Wide (формат – вертикальний, діагональ – 15″), приймачі грошових коштів з розпізнаванням номіналу, система, що видає здачу монетами, принтер для друку чеків і пристрій для зв'язку з оператором по відео. За потребою функціональність каси може бути розширена за додаткову оплату. Термінал прийому платежів опціонально оснащується системою безготівкового розрахунку, пристроєм видачі купюрами та сканером кодів (QR, BAR) для зчитування зі смартфонів.

сучасні вуличні системи контролю та захисту - як обрати - фото

Третім елементом комплексу є виїзна стійка з вентиляцією та обігрівом для забезпечення стабільної роботи за різних температурних умов. В обладнанні серійно передбачається безконтактний зчитувач карток, сканер штрих-кодів на квитках, TFT-дисплей з діагоналлю 5,7″, спеціальний пристрій керування (для спільної роботи з автоматичним шлагбаумом CAME) та система зв'язку з оператором відео. Як і інші компоненти PS ONE, стійка виїзду опціонально підлягає оснащенню аксесуарами. Серед них – сканери BAR- та QR-кодів, а також камера, що має оптичне визначення номерів машин.

боларди - автоматичні стовпчики для контролю доступу на територію

Представлена система автоматизації платного паркування CAME PS ONE є бездоганним рішенням для встановлення як на невеликих, так і великих багаторівневих стоянках. Всі її компоненти можуть розташовуватися на будь-якій відстані один від одного, маючи при цьому однакові налаштування за необхідності. Обладнання не обмежує кількість користувачів і відвідувачі паркінгу зможуть заздалегідь бронювати місця. Спеціальний функціонал дозволяє надавати постійним клієнтам стоянки спеціальні знижки. Для цього в системі повинні бути присутніми сканери штрих- і QR-кодів. Тарифні плани на послуги паркування можна буде зручно регулювати. Якщо Ви бажаєте дізнатися про інші переваги системи PS ONE, зверніться до досвідчених консультантів завод-ворот.in.ua.

паркувальні барєри на замовлення від італійського виробника з гарантією - ціна

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИКУ З ІТАЛІЇ, ЕЛЕКТРИЧНИЙ ШЛАГБАУМ АБО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЛАТНОГО ПАРКУВАННЯ CAME?

Перед тим, як придбати той чи інший пристрій контролю доступу, зверніться за допомогою до фахівців з продукції. Консультанти завод-ворот.in.ua неодноразово відвідували виробництво CAME в Італії та підвищували свою кваліфікацію, тому вони завжди готові надати професійну допомогу кожному клієнту. Менеджери підкажуть, як правильно вибрати шлагбаум для встановлення у дворі, на парковці чи території підприємства, порадять автоматику з необхідною потужністю та інтенсивністю роботи, а також дадуть відповіді на будь-які питання про товари з асортименту. Необхідне обладнання від виробника CAME можна замовити зараз – через кошик на сайті, по телефону або за допомогою онлайн-заявки. Щоб купити функціональні пристрої з Італії з приємними знижками, заздалегідь побачивши, як вони працюють, відвідайте демонстраційний зал «ЗАВОД ВОРІТ SELECT Харків» або інший спеціалізований виставковий салон компанії.

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ І ОГОРОЖ
ПО УКРАЇНІ

Заборы и ворота Select Украина - производительВорота и заборы Селект Днепр

Изготовление и установка забора Киев - ограждения для домаДвери алюминиевые входные и ворота в дом - SELECT

Паркани та огорожі Львів - Відкатні автоматичні воротаСалон ворот и ограждений Ивано-Франковск

МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРОТГАРАЖНЫЕ ВОРОТА

ВХОДНЫЕ ДВЕРИЗАБОРЫ И ОГРАЖДЕНИЯ

ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТАРоллетные ворота

Немає товарів

Вгору