Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

0
Мій кошик

FAAC

АВТОМАТИКА FAAC

автоматика для откатных ворот - Киев, Днепр, Харьков

FAAC – це провідний завод Італії, де випускається передове устаткування контролю доступу. В асортименті виробника є автоматика для воріт всіх видів, а також різні загороджувально-пропускні системи, такі як дорожні блокатори (болларди), автоматичні шлагбауми і не тільки. Сучасні італійські пристрої характеризуються високою якістю виготовлення, тривалим експлуатаційним терміном та наявністю всіх тих функцій, що необхідні сучасним користувачам. Будь-яку модель та модифікацію обладнання виробництва FAAC можна придбати у офіційного представника в Україні – «ЗАВОД ВОРІТ SELECT». Досвідчені фахівці з італійських електричних приводів та систем контролю доступу завжди допоможуть підібрати необхідний пристрій.

avtomatika dlya otkatnyih vorot-Kiev, Dnepr, Harkov elektroprivodyi dlya sdvizhnyih vorot s ustanovkoy

АВТОМАТИКА ДЛЯ ГАРАЖНИХ ВОРІТ СЕКЦІЙНОГО ТИПУ

Управління підйомним в'їзним механізмом у приміщенні для паркування може бути простим, швидким та комфортним. Щоб забезпечити його, слід встановити на гаражну конструкцію якісний електричний привід із пультом дистанційного керування. Одним із найпопулярніших і надійних пристроїв на сьогодні є автоматика для секційних воріт FAAC D1000, розрахована на взаємодію зі стулкою з габаритами до 5000х3800 мм. Дана модель має якісне складання, і за умовчанням у ній передбачені вбудовані антиаварійні системи безпеки. Завдяки їм полотно, що рухається, не зіткнеться з перешкодою, якщо вона виникне в зоні заїзду в гараж. Переміщення секційної стулки під керуванням даного приводу здійснюватиметься зі швидкістю 15 см/с, що оптимально для відкриття отвору малих та середніх габаритів. Стабільна робота популярного електроприводу на воротах у гаражі можлива у діапазоні температур від -20 до +55 ºС. Також в асортименті затребуваних систем управління представлені інші моделі підйомної автоматики – наприклад, D600 і D700. Дані пристрої розраховані на керування невеликими за розміром стулками, відмінно підходять для щоденного використання в побуті.

автоматика для гаражних воріт секційного типу - замовити

замовити привід на гаражні ворота від італійського виробника

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ ВІДКАТНИХ І РОЗПАШНИХ

Провідний виробник електричних приводів в Італії також пропонує обладнання для управління вуличними системами різних типів в'їзду. Якщо у дворі приватного будинку встановлена легка роликова конструкція, оптимальним рішенням стане автоматика для воріт FAAC 740 з робочою інтенсивністю 30%. Вказане обладнання розраховане на керування зсувною стулкою вагою до 500 кг, тому воно може підійти на нешироку в'їзну систему з профільного листа, сендвіч-панелей та не тільки. Якщо ж полотно конструкції важче, доцільно розглянути для керування ним потужніший електричний привід. Найкращий варіант у такому випадку – встановлення відкатної автоматики FAAC 741, призначеної для керування стулкою масою 900 кг. Цей пристрій також характеризується більш високою інтенсивністю роботи – вже на рівні 40%. У разі, якщо оснастити потрібно не побутові, а промислові ворота на роликах, їм рекомендується вибрати електропривод FAAC 884, здатний переміщати полотно вагою до 3 500 кг.

установка электропривода на ворота монтаж автоматики с гарантиейavtomatika dlya otkatnyih vorot-promyishlennyiy privod

Також італійський завод випускає пристрої керування для в'їзних систем іншого типу. В асортименті представлена якісна автоматика для розпашних воріт, і модельний ряд при цьому дуже широкий. До замовлення є електроприводи для відкриття стулок як назовні, так і всередину. Конкретна модель обладнання підбирається з урахуванням розміру та ваги полотен, а також додаткового навантаження, що обумовлено впливом вітру та атмосферних опадів. Фахівці завод-ворот.in.ua завжди підкажуть, який саме привід краще встановити для безпечної та зручної експлуатації орної системи.

розпашна автоматика на вуличні ворота - замовити - ціни

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ FAAC – ШВИДКІСНІ, КЛАСИЧНІ, УНІВЕРСАЛЬНІ

Пристрої для регулювання трафіку та обмеження доступу на певну місцевість обов'язково мають бути функціональними, надійними та простими у користуванні. Передовий італійський виробник має ефективні рішення як для приватних, так і для комерційних і промислових об'єктів. Сучасні електричні шлагбауми FAAC, представлені у численних варіантах виготовлення, дозволять успішно регулювати транспортні потоки та забезпечать захист території від несанкціонованого в'їзду. Всі пристрої цієї марки виділяються стабільною роботою без збоїв, виконанням необхідних завдань та можливістю підвищення функціональності шляхом розширення комплектації. Щоб вибрати найкращий варіант пристрою згідно з індивідуальними вимогами, рекомендується ознайомитися з найпопулярнішими моделями горизонтальних загороджень.

пропускное оборудование - шлагбаум под заказ - киев

shlagbaum iz Italii-kupit nedorogo avtomaticheskiy shlagbaum

Часто клієнти віддають перевагу електронній пропускній системі FAAC B614. Це універсальний автоматичний шлагбаум, який є до того ж швидкісним. Однією з головних переваг моделі є те, що вона підходить для встановлення на будь-якому об'єкті – від приватного двору чи паркування до території промислового підприємства. Щоб зробити обладнання стійким до пошкоджень, виробник оснащує її міцною сталевою тумбою, захищеною від корозії, та нержавіючою алюмінієвою стрілою. При цьому підйомна планка пропонується у численних варіантах на вибір. Стріла може мати круглу або прямокутну форму, а довжину, відповідно, 5 або 4,815 м. Швидкісний шлагбаум FAAC B614, здатний піднятися лише протягом 2 секунд, легко справляється з будь-яким навантаженням завдяки максимальній робочій інтенсивності 100%. Якщо необхідно покращити функціональність цієї моделі, її можна доповнити батареєю аварійного живлення та LED-підсвічуванням стріли.

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr

Підбираєте шлагбаум для паркування невеликого розміру або для встановлення на території житлового комплексу? У такому випадку можна віддати перевагу моделі FAAC 615 STD з помірною робочою інтенсивністю 50% та швидкістю відкриття 6 секунд. Устаткування гідравлічного типу буде оснащено круглою (5 м) або прямокутною (4,815 м) алюмінієвою стрілою. Для виготовлення тумби фахівці італійського заводу застосовують оцинковану сталь із епоксидним покриттям, завдяки чому вона отримує стійкість до численних видів ушкоджень. Також у моделі передбачено захист від попадання пилу та вологи класу IP44. Поліпшити систему пропуску можна за допомогою опціонального оснащення – діодного підсвічування, противандальних клапанів та інших фірмових аксесуарів.

Для встановлення на великому виробничому об'єкті можна використовувати шлагбаум на пульті FAAC 620, який є доступним у двох модифікаціях. Так, пристрій у версії Rapid характеризується інтенсивністю роботи 100% та довжиною стели не більше 4 метрів. Якщо ж розглядати конструкцію STD, то відповідні показники для неї – 70% та ≤ 5 м. Інші характеристики зазначених модифікацій повністю збігаються. Обладнання має захист від розхитування стріли та функцію уповільнення її руху під час старту та завершення кожного робочого циклу. Завдяки цьому гідравлічний шлагбаум із Італії демонструє стабільну роботу, а ризик його виходу з ладу зводиться до мінімуму. Ще однією перевагою моделі є швидкодія: на автоматичне відкриття в'їзду витрачається 4 секунди.

установка пропускного оборудования - купить современный шлагбаум

Для регулювання максимально інтенсивного трафіку на об'єкті будь-якого призначення рекомендується розглянути швидкісний шлагбаум FAAC B680H з показником інтенсивності 100% та найвищим потенціалом функціонування. Представлене обладнання особливо відрізняється від інших моделей тим, що воно вимагатиме технічного обслуговування лише після виконання 2 мільйонів робочих циклів. Завдяки спеціальній технології Hybrid та оснащенню найсучаснішою гідравлікою система зношується дуже повільно та дозволяє успішно регулювати навіть безперервний трафік. Якою стрілою буде обладнано вказаний електрошлагбаум, клієнт визначає самостійно. Виробник пропонує на вибір круглі підйомні планки в різних довжинах: мінімально – 2,3 м, максимально – 8,3 м. Таким чином, за допомогою даного пристрою вдасться перекрити як невеликий, так і габаритний широкий проріз. Перед замовленням представленої моделі зверніть увагу на те, що довжина стріли вплине на швидкість роботи обладнання: вона може становити від 1,5 до 6 секунд.

шлагбаум из Италии - купить недорого автоматический шлагбаум

ДОРОЖНІ БЛОКІРАТОРИ FAAC: СТАЦІОНАРНІ ТА ПІДЙОМНІ РУХОВІ БОЛАРДИ

У випадках, коли монтаж шлагбауму або іншого габаритного загородження є неактуальним, слід розглянути інші варіанти систем, що розмежовують. Так, якщо необхідно розділити територію на зони (наприклад, проїжджу та паркувальну або пішохідну), забезпечити можливість регулювання трафіку в потрібний момент або захистити об'єкт від шкоди за допомогою транспорту, рекомендується встановити сталеві болларди FAAC у певній модифікації. Італійський виробник пропонує металеві стовпчики у різних версіях автоматичні, газові, стаціонарні та не тільки. Деякі з них можна встановлювати окремо, але часто сенс має комплексний монтаж кількох видів блокаторів відразу.

уличные болларды - установка пропускного оборудования

Вибір формату циліндричного бар'єру залежить від того, на якому об'єкті планується його розміщення. Якщо облаштуванню підлягає ділянка, де транспортний потік не є інтенсивним, можна виконати монтаж боллардів FAAC з фірмової колекції J200. Як правило, стовпчики з даної серії встановлюють на невеликих міських вулицях, де немає жвавого руху машин, а також на територіях житлових комплексів. У зазначеній лінійці виробника присутні різні види блокаторів - автоматичні, стаціонарні та газові. Між моделями є конструкційні та функціональні відмінності: кожна з них розрахована на виконання того чи іншого завдання.

вуличні боларди та пропускне обладнання - замовити з італії

Якщо потрібне регулювання потоків транспорту на житловому об'єкті, можна встановити для цієї мети автоматичний дорожній стовп J200 HA H600. Цей боллард здатний обмежувати рух автомобілів у певній зоні, і водночас дозволяє пішоходам переміщатися нею без перешкод. Такий блокатор пропонується виробником у двох версіях - виготовлений зі сталі марки S235JRG2 EN 10277 або AISI 316L. Щоб пристрій служив справно та довго, його серійно наділяють захистом від вологи та пилу за класом IP 67. Система, оснащена приводом типу «гідравлічний», рухається досить швидко, опускаючись за 7 секунд, і піднімаючись за 5. Стандартний робочий діапазон температур моделі – від -15 до +55°C, але якщо необхідно, щоб боллард міг функціонувати у сильний мороз, його опціонально доповнять спеціальним обігрівальним елементом.

Тимчасове розмежування зони для пішоходів та паркування транспортних засобів можна виконувати за допомогою напівавтоматичного дорожнього бар'єру. Перевага газового блокатора FAAC J200 SA H600 полягає в тому, що він працює самостійно, не вимагаючи живлення від мережі (крім модифікації, що оснащується діодним підсвічуванням). Щоб опустити боллард у землю, потрібно просто натиснути його верхню частину. Що ж до підняття циліндра, воно здійснюється рахунок газу – під тиском. Також у представленій лінійці виробів є стаціонарний дорожній стовп FAAC J200 F. Дана модель призначена для того, щоб перманентно обмежувати доступ транспортних засобів на конкретну місцевість.

цепной барєр на замовлення - фото, ціна

У тих зонах, де спостерігається висока інтенсивність трафіку, рекомендується встановлювати системи, що загороджують, розраховані на його регулювання. Наприклад, для підприємств та вулиць, де транспорт їздить постійно, добре підійдуть італійські болларди серії FAAC J275. Дорожні стовпи з цієї серії також пропонуються у різних варіаціях виготовлення. Якщо потрібно поставити висувний блокатор, яким можна керувати з пульта дистанційно, найкраще віддати перевагу гідравлічному бар'єру J275 HA. Від автоматичного циліндра попередньої лінійки ця модель відрізняється тим, що вона призначена для більш інтенсивної експлуатації. Крім того, рух зазначеного стовпчика здійснюється швидше: на опускання піде 1,2 або 3,5 секунди в залежності від установок обладнання. Для тимчасового блокування проїзду, а також для позначення меж області паркування та пішохідної зони підходить інша модель пристрою. Перевага напівавтоматичного болларду J275 SA полягає в тому, що його можна встановити практично будь-де. Оскільки пристрій має пневматичний поршневий привід і працює без електроенергії, він найкраще підходить для монтажу в місцях, де неможливо підвести проводку. У тому випадку, коли потрібне постійне запобігання проїзду автомобілів у певну зону, рекомендується вибрати стаціонарні циліндри J275 F. Представлені металеві болларди, доступні у двох варіантах висоти (60 або 80 см на вибір), при необхідності можна демонтувати на якийсь час, а потім встановити назад .

парковочний барєр - ціна та фото

Також провідний італійський виробник пропонує увазі клієнтів спеціалізовані протитаранні циліндри стаціонарного та автоматичного типу для запобігання терористичним атакам. В асортименті каталогу завод-ворот.in.ua є сучасні антивандальні болларди FAAC з підвищеними захисними властивостями. Так, наприклад, якщо встановити на дорозі 2 сталеві бар'єри серії J275 2K, вони зупинять на ходу вантажівку з вагою до 6800 кг, що рухається на швидкості не більше 50 км/год. Оскільки боллард автоматичного типу здатний висунутись із землі лише за 8 секунд, при швидкому реагуванні на загрозу вона буде гарантовано заблокована.

Якщо потрібно захистити стратегічно важливий об'єкт від актів тероризму із застосуванням великогабаритних транспортних засобів, для цього краще вибрати найнадійніші моделі дорожніх блокаторів. Бездоганним рішенням для встановлення на промисловому підприємстві, на території урядової установи, в порту і не лише стануть антивандальні болларди FAAC J355 (теж існують у різних модифікаціях). Пристрої цієї серії ще більш міцні і ефективні в порівнянні зі стовпами з лінійки J275. Так, всього один автоматичний дорожній стовп J355HA-M30-P1 здатний зупинити фуру, що рухається, при її швидкості 50 км/год і вазі 6,8 т. Дане обладнання також може мати функцію дуже швидкого підняття - модифікація моделі називається Emergency Fast Operation. Безумовно, антивандальні загородження представлені не лише у висувній, а й у стаціонарній версії. Такі блокатори також мають високу стійкість до ударів та виражений захист від тарану. Найефективніші сталеві стовпи противандального призначення представлені в лінійці FAAC J355 M50. Зазначений бар'єр в автоматичній версії демонструє найвищий рівень захисту від тарана, оскільки він поодинці здатний зупинити дуже важку фуру, що швидко рухається (7,5 т, 80 км/год). Щоб якнайкраще вберегти об'єкт від актів вандалізму із застосуванням вантажівок, рекомендується виконувати установку підйомних блокаторів разом із стаціонарними протитаранними стовпами.

zakazat shlagbaum-goroda-kiev, odessa, lvov, dnepr

автоматический шлагбаум под заказ - установка шлагбаума

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ, ДОРОЖНІ ЗАГОРОЖИ, БАР'ЄРИ І ШЛАГБАУМИ FAAC?

Щоб придбати функціональне обладнання італійського виробництва, здатне задовольнити всі вимоги користувача, зверніться до наших досвідчених консультантів. Фахівці завод-ворот.in.ua допоможуть вибрати високоякісні електроприводи для в'їзних систем будь-якої категорії, а також інше необхідне обладнання - надійні автоматичні шлагбауми, стовпи для паркування, висувні болларди і не тільки. Проконсультуватися по продукції FAAC можна прямо зараз, зв'язавшись з менеджером через чат на сайті, у зручному месенджері або телефоном. Якщо допомога у виборі не потрібна, і Ви бажаєте просто оформити замовлення, виберіть потрібний виріб у каталозі та здійсніть покупку через кошик. Також можна відвідати фірмовий демонстраційний салон «ЗАВОД ВОРІТ SELECT Київ» або інший найближчий шоу-рум компанії. В офлайн-представництвах пропонується ознайомлення з обладнанням FAAC та іншою продукцією з асортименту. Крім того, при здійсненні замовлення у філії покупців чекають приємні індивідуальні знижки!

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ І ОГОРОЖ
ПО УКРАЇНІ

Заборы и ворота Select Украина - производительВорота и заборы Селект Днепр

Изготовление и установка забора Киев - ограждения для домаДвери алюминиевые входные и ворота в дом - SELECT

Паркани та огорожі Львів - Відкатні автоматичні воротаСалон ворот и ограждений Ивано-Франковск

МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ

 

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРОТГАРАЖНЫЕ ВОРОТА

ВХОДНЫЕ ДВЕРИЗАБОРЫ И ОГРАЖДЕНИЯ

ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТАРоллетные ворота

 

Немає товарів

Вгору