Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00–18:00

0
Мій кошик

GANT

ВОРОТА ТА АВТОМАТИКА GANT

производитель заборов в Украине - заказать расчет стоимости уличной конструкции

GANT – це відомий чеський виробник, основною спеціалізацією якого є виготовлення воріт для гаража та промислових підприємств. Також на заводі випускаються пристрої, необхідні для комфортного та безпечного керування в'їзними системами, та сучасне пропускне обладнання – автоматичні шлагбауми. Кожен виріб представленого бренду відповідає європейським стандартам якості та характеризується тривалим експлуатаційним терміном. При цьому надійна продукція чеського виробництва залишається доступною широкому споживачеві.

автоматичні гаражні ворота - замовити від виробника - фото

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА НА ГАРАЖ GANT

Представлені підйомні системи відмінно підходять для облаштування комфортних та безпечних в'їздів у сучасні паркувальні приміщення. Недорогі ворота для гаража GANT характеризуються наявністю необхідних для користувача функцій, надійністю та простотою використання. При виготовленні полотна конструкції використовуються сендвіч-панелі базової товщини (40 мм), але мають посилення. Сталеві секції, заповнені пінополіуретаном, запобігають надмірному охолодженню гаража та допомагають зберігати в ньому оптимальні мікрокліматичні умови. Крім того, панелі серійно оснащені ущільнювачами типу «Енергофлекс», за рахунок чого підвищуються теплоізоляційні властивості конструкції.

garazhnye vorota s avtomatikoj - izgotovlenie pod zakaz - kiev

гаражные ворота с автоматикой - изготовление под заказ - киев

У секційних моделях чеського виробництва також передбачається якісна зносостійка фурнітура. Для виготовлення підвісу та укріплених напрямних використовується міцний профіль зі сталі (товщина – 1,5 мм). Щоб ролики, заглушки з боків, кронштейни та петлі конструкції набули підвищеної міцності, на них наносять цинковий сплав. Це покриття також забезпечує стійкий протикорозійний захист елементів, тому вони не окислюються в умовах підвищеної вологості. Складові механізму балансування обробляються ідентичним способом, завдяки чому підйомна система не зношується протягом тривалого часу. Робочий потенціал виробу залежатиме від обраної клієнтом конфігурації. Якщо оснастити утеплені ворота із сендвіч-панелей пружинами розтягування, вони виконають 10 000 повних циклів в'їзду-виїзду. На більш високе навантаження розрахований торсіон із ресурсом 25 000 піднятий та опускань стулки.

сколько стоят гаражные ворота - чехия- киев заказать замер гаражных ворот - днепр

гаражные ворота - алюминиевые входные двери - единая линия

Вибраний механізм балансування полотна впливає на комплектацію гаражних воріт GANT, а також спосіб їх встановлення. Якщо замовник віддасть перевагу системі зі пружинами розтягування, у стандартному наборі (крім напрямних та полотна) будуть передбачені заглушки з покриттям фарбою (відтінок – білий), петлі, ручка (накладна, двостороннього формату) та пружинна засувка. При підйомі стандартного типу монтаж гаражних воріт можна виконати на низькій перемичці – 10 см для моделі на ручному керуванні та 15 см для автоматизованої конструкції. Мінімальна ширина пристінків, необхідна для успішної установки, становить 12 см. Якщо підйомні ворота на пружинах розтягування потрібно покращити, їх можна доповнити такими аксесуарами: ручкою, засувкою, куточком (монтажним), розчіплювачами, а також замком, у якому є трос розблокування для приводу на стелі.

zakazat' izgotovlenie garazhnyh vorot iz teplyh panelej - proizvodstvo

Гаражна система в'їзду з торсіонним механізмом матиме іншу комплектацію та вимоги для успішного встановлення. За замовчуванням така конструкція оснащуватиметься кронштейном з регулюванням (нижнім), заглушками, бічними та внутрішніми петлями, засувом, мірною планкою, ручкою (двосторонньою, накладною) та захистом від розриву елементів системи балансування (для виробів із площею стулки понад 12 м²). Встановлення воріт у гараж за стандартного підйому здійснюється за умови, що перемичка має висоту від 25 см, а ширина пристінків становить по 14 см як мінімум. Опціонально для секційної системи GANT із торсіоном пропонується набагато більше аксесуарів, ніж для моделі на пружинах розтягування. Серед додатків доступні вікна з акриловим склінням, вбудована хвіртка з порогом (стандартним або низьким) і не тільки.

автоматические гаражные ворота - установка - гарантия - киев

Щодо дизайну виробів, чеський виробник пропонує переважно класичні рішення. Для складання полотна гаражної конструкції можуть бути застосовані сендвіч-панелі з гладкими поверхнями або секції з формуванням (центральна виїмка, фільонка, дошка). На звороті сегменти завжди виконуються з рельєфом штукатурки, а колір покриття – білий. Зовнішні поверхні можуть бути пофарбовані в один із стандартних кольорів RAL або стилізовані під натуральне дерево.

kupit' avtomaticheskie garazhnye vorota - l'vov - har'kov - odessa - dnepr

МЕТАЛЕВІ РОЛЕТИ ВІД ВИРОБНИКА GANT

Сучасні рулонні системи з Чехії є широко затребуваними серед замовників завдяки своїй доступності та універсальності. Популярні алюмінієві ролети GANT доступні на вибір у численних модифікаціях. Наприклад, можна замовити рулонні ворота для гаража, а також віконні, терасові, дверні та інші системи. Головна перевага таких конструкцій полягає у простоті установки – їх успішне закріплення може бути здійснено у будь-якому отворі.

современные роллеты на склад - гарантия - европейское качество

Від того, з яких профілів буде здійснено виготовлення воріт для гаража або ролет на вікна чи двері, залежать напряму властивості виробу. Зазвичай стул рулонної системи виконують з легких алюмінієвих ламелей, утеплених ППУ (RH77 або RH58). У такому випадку конструкція не лише захистить об'єкт від несанкціонованого доступу, а й убереже від холоду. Рідше при виготовленні ролетів застосовуються оцинковані сталеві профілі. Зазначені елементи пропонуються у двох варіантах – з утепленням пінополіуретаном та екструдовані (без начинки всередині). При необхідності стулку ролокасет можна буде доповнити спеціалізованими ламелями, що підвищують функціональність виробу - наприклад, заскленими акрилом або вентиляційними.

Європейський завод GANT наділяє свої фірмові ролети в гараж і будинок гарною стійкістю до злому (Р4 – Р5) та пожежної безпеки (К0). Наскільки стійкими вони будуть до вітрового навантаження, залежить від застосованих під час складання полотна елементів. Наприклад, рулонна система зі стулкою з ламелей RH77 матиме відповідний клас 7.

suchasni rolety na sklad - harantiya - yevropeysʹka yakistʹ

Захисні ролети від чеського заводу можуть бути поставлені замовнику в стандартній або розширеній комплектації. За замовчуванням набір складається з напрямних, полотна у вибраній модифікації, кінцевої планки з ущільнювачем, короба з кришками з боків, валом, капсулами та механізму ручного підняття та опускання. Щоб профілі стулки не розходилися у процесі експлуатації, її серійно оснастять спеціалізованими замочками. Автоматика для ролетних систем не входить до базової комплектації, тому її потрібно замовляти додатково. При наявності електричного приводу контроль над виробом можна буде здійснювати з настінної кнопки, пульта дистанційного керування або навіть з телефону (для розумного керування знадобиться встановлення модуля Wi-Fi або GSM). Якщо Ви плануєте встановити ролети одразу в кількох місцях (наприклад, на всі вікна в будинку), за потреби їх пропонується синхронізувати для одночасного підняття та опускання – за це відповідає спеціальний блок керування. Для підвищення експлуатаційної безпеки в комплект поставки можна додати фотоелементи з приймачем і датчиком.

ролетні ворота на гараж - замовити - ціна, фото

Що стосується монтажу автоматичних ролет, він може бути виконаний одним з кількох доступних способів, залежно від особливостей об'єкта. На вибір пропонується накладна, вбудована, а також безкоробне встановлення конструкції. Дизайн виробу пропонується у кількох базових варіаціях. Для фарбування полотна в 1 тон є 9 класичних відтінків на вибір. Також, за бажанням клієнта, алюмінієва або сталева стулка ролет може бути задекорована під деревину.

сучасні гаражні ворота - замовити якісні конструкції - фото, ціна

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ПІДЙОМНІ GANT ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ 40, 80 ММ

Для встановлення на виробничих об'єктах також є спеціалізовані в'їзні системи з Чехії. Підйомні секційні ворота GANT промислового формату підходять для монтажу на різних підприємствах. Оскільки вони пропонуються в численних модифікаціях, легко підібрати функціональну модель для цеху, складу, заводу, ангару і не тільки. Промислові системи в'їзду за замовчуванням одержують посилену конструкцію. За рахунок оснащення компонентами високої міцності вироби витримують інтенсивне навантаження та швидко не зношуються. Кожна модель серійно оснащується торсіонним механізмом, необхідним для безпечного підняття та опускання стулки, а також ефективного врівноважування полотна великого розміру.

промислові ворота з хвірткою - замовити виробництво - київцена на промышленные ворота - производство въездных систем

Секційні конструкції з Чехії мають здатність захищати об'єкт, що облаштовується не тільки від доступу сторонніх осіб, але і від протягів, вологи та охолодження. У стандартній модифікації складські ворота GANT виготовляють у розмірах до 8000×8000 мм із сендвіч-панелей завтовшки 4 см. У секціях відсутні містки холоду, усередині них міститься щільний пінополіуретан. Показник опору теплової передачі залежить від габаритів стулки конструкції. Наприклад, при середніх розмірах виробу 3500х3000 мм цей коефіцієнт становитиме 1,13 м²∙°C/Bт. Також конструкцію за промовчанням наділять ізоляцією від шуму (24 dB). Передбачений у системі в'їзду торсіонний механізм отримує ресурс, який замовник вибрав заздалегідь. У стандарті він розрахований на виконання 25 тисяч циклів роботи, але за потребою потенціал може бути збільшений. Опціонально на вимогу клієнта ворота для складу або цеху оснастять потужнішим торсіоном. Його ресурс може досягати до 100 тисяч циклів підйому та опускання стулки.

сучасні ворота в цех - виробництво воріт з монтажем - львів

У базову комплектацію утеплених воріт для підприємств включаються найнеобхідніші компоненти, які потрібні для успішної установки конструкції та початку роботи з нею. Стандартний набір містить торсіонний механізм з розрахунком на 25 000 циклів підйому та опускання стулки, елемент для захисту троса, антиаварійну систему блокування валу, ручку, кутові стійки, посилені напрямні з 2-міліметрової сталі, полотно з сендвіч-панелей необхідного розміру мм), а також техпаспорт виробу та посібник з експлуатації.

Якщо замовник вважає за необхідне вдосконалити параметри конструкції, що підіймається, для в'їзду в будівлю виробничого типу, він може вибрати для неї додаткові аксесуари. Наприклад, для посилення стійкості цехових воріт до злому пропонується опціонально встановити механічний надійний замок та засувку для закривання зсередини. Якщо виріб буде експлуатуватися в інтенсивному режимі, його доцільно оснастити торсіоном із максимальним ресурсом – 100 тисяч циклів. Для підвищення функціональності секційної системи можна інтегрувати хвіртку в утеплене полотно (за умови, що висота стулки становить не менше 2,13 м) та вікна зі зносостійким склінням (форма – прямокутник, два варіанти розмірів на вибір).

promyishlennyie sektsionnyie vorota na sklad - izgotovlenie pod zakaz -kiev

Як користувачі контролюватимуть секційні ворота для складу або цеху, також визначається в індивідуальному порядку. За умовчанням в'їзна система оснащується ручним ланцюговим приводом, рахунок якого полотно піднімається і опускається механічно. Однак такий спосіб управління є зручним не для всіх, оскільки він вимагає тимчасових витрат та фізичних зусиль. Для здійснення набагато більш комфортного, швидкого та безпечного доступу на об'єкт рекомендується доповнити конструкцію електричним приводом із пультом ДУ. Автоматика для промислових воріт підбирається з урахуванням великої кількості індивідуальних факторів: параметрів секційного полотна (ширини та висоти, ваги), наявності або відсутності в ньому хвіртки та інших аспектів.

sektsionnyie promyishlennyie vorota na predpriyatie - kiev, lvov, harkov, odessa

Європейський виробник GANT пропонує нестандартні рішення для оснащення об'єктів з особливими умовами. Наприклад, якщо в приміщенні, що облаштовується, відзначається стійка підвищена вологість, найкраще встановити в ньому модель з антикорозійним комплектом елементів. Підйомні ворота для автомийки або іншого приміщення, де система в'їзду може контактувати з водою, буде оснащено спеціальними деталями, стійкими до окислення. Такі компоненти виготовляють із нержавіючої сталі, яка також є несприйнятливою до впливу мильних розчинів та засобів помірної агресивності.

В асортименті є і ворота для промислових об'єктів, на яких проводиться робота з речовинами вибухонебезпечного типу. У секційних конструкціях цього формату передбачаються спеціальні вузли, що не накопичують заряди електростатики. Таке рішення дозволяє запобігти появі іскор та подальшому виникненню надзвичайних подій.

sektsionnyie vorota na sklad - angarnyie vorota pod'emnogo tipa

Крім представлених моделей, чеський виробник автоматичних воріт GANT пропонує секційну систему для монтажу в будинках з холодильними установками та морозильними камерами. Таку конструкцію можна використовувати при облаштуванні складів харчової, фармацевтичної та іншої продукції, яка повинна зберігатися за певного температурного режиму. Основна відмінність зазначеного виробу від інших полягає в тому, що при складанні полотна використовуються не стандартні, а потовщені, 80-міліметрові сендвіч-панелі зі вставками типу «енергофлекс». Конструкція спроектована таким чином, що її стулка при закритті заїзду максимально щільно прилягає до отвору. Для цього у виробі також передбачаються герметизаційні елементи двошарового типу, що розміщені по всьому контуру полотна. Дане рішення дозволяє запобігти утворенню конденсату на поверхнях, тому умови зберігання продукції будуть покращені. Також конструкцію можна опціонально оснастити рамою, що обігріває по контуру, з гнучким ПЕН-проводом всередині.

секционные ворота на склад - ангарные ворота подъемного типа

Доступні варіанти дизайну воріт на виробництво залежать від того, яка конфігурація буде обрана замовником. Так, якщо полотно виготовляється з класичних секцій завтовшки 40 мм, його можна пофарбувати в будь-який з 11 стандартних кольорів за промовчанням. При необхідності підбирається інший бажаний відтінок покриття з міжнародної карти RAL, але тоді за покращений дизайн буде потрібна доплата. Що стосується формування, для виготовлення полотна можуть бути застосовані сталеві сендвічі типу смуга (2 варіації), дошка або хвиля. За умовчанням тильні поверхні секцій прикрасять текстурою Stucco (штукатурка), а лицьовим сторонам додадуть рельєф дерева. Завдяки такому рішенню на стулці не з'являтимуться видимі подряпини та інші схожі дефекти. Якщо Ви виберете ворота з теплих панелей 8 см в товщину, їх запропонують виключно в одному варіанті дизайну. Полотно буде зібране з повністю рівних панелей з гладкими поверхнями, а для покриття застосують барвник у класичному білому відтінку.

промышленные секционные ворота на склад - изготовление под заказ -киев

промислові ворота пвх - складські ворота - замовити

ЯК ЗАМОВИТИ ЕЛЕКТРИЧНІ РОЛЕТИ І ВОРОТА, АВТОМАТИКУ І ШЛАГБАУМИ ВИРОБНИЦТВА GANT?

В асортименті продукції від даного європейського заводу представлені одночасно недорогі та якісні захисні системи різного призначення. До замовлення доступні теплі секційні ворота для приватних гаражів та підприємств, механічні та автоматичні ролети у різних конфігураціях, а також електричні приводи всіх видів та шлагбауми – швидкісні, противандальні та не тільки. Щоб придбати необхідну систему в'їзду, пристрій контролю доступу або інші товари марки GANT, достатньо просто звернутися до досвідчених спеціалістів з відділу продажу. З консультантами завод-ворот.in.ua можна зв'язатися прямо на сайті або за телефоном, у тому числі у зручному месенджері. Менеджери допоможуть коректно підібрати виріб з урахуванням індивідуальних вимог та визначитися з його оснащенням, а також організують доставку продукції замовнику та встановлення під ключ за запитом. Проконсультуватися щодо товарів виробництва GANT, а також інших огорож, воріт, ролетів та пристроїв управління з асортименту можна в будь-який зручний час. Для здійснення найбільш вигідної покупки пропонуємо приїхати до найближчого фірмового салону компанії. Наприклад, у центральному представництві «ЗАВОД ВОРІТ SELECT Київ» Вас ознайомлять з цікавими зразками виробів та обладнання, детально проконсультують з усіх питань та порадують наданням особливої знижки за умови здійснення покупки в офісі.

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ І ОГОРОЖ
ПО УКРАЇНІ

Заборы и ворота Select Украина - производительВорота и заборы Селект Днепр

Изготовление и установка забора Киев - ограждения для домаДвери алюминиевые входные и ворота в дом - SELECT

Паркани та огорожі Львів - Відкатні автоматичні воротаСалон ворот и ограждений Ивано-Франковск

МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРОТГАРАЖНЫЕ ВОРОТА

ВХОДНЫЕ ДВЕРИЗАБОРЫ И ОГРАЖДЕНИЯ

ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТАРоллетные ворота

Немає товарів

Вгору