ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ FAAC - ОГЛЯД ОБЛАДНАННЯ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА

Купівля електроприводу для будь-якої брами потребує серйозного відношення. Дуже важко придбати необхідну модель, не знаючи, на продукцію яких виробників звертати увагу. До того ж, автоматика для воріт підбирається залежно від певних характеристик в’їзної конструкції. Саме тому краще звернутись до кваліфікованих фахівців, які порадять перевірений бренд. Спеціалісти «ЗАВОД ВОРІТ» зробили вибір на користь обладнання від італійського виробника FAAC.

Цікаво знати:

 

АВТОМАТИКА НА ВОРОТА: ЩО СЛІД ВРАХОВУВАТИ

Наші спеціалісти в минулому році відвідали виробництво компанії FAAC, яке знаходиться в Італії, щоб перевірити якість її продукції. На сьогодні ми повністю переконані у надійності та функціональності цих приладів. Завод виготовляє електроприводи для всіх типів брам – відкатних, розпашних та гаражних. Це є першим кроком для вибору правильної моделі – визначення з типом в’їзної системи.

Далі звертається увага на:

 • Розмір полотна. Кожна модель розрахована на певну вагу стулки, яка залежить від матеріалу, з якого зроблена, та її площі.
 • Інтенсивність функціонування. Можна побачити маркування у вигляді 30 або 100% - воно визначає швидкість та кількість циклів за певний проміжок часу.

Автоматика для воріт FAAC має сертифікацію, що підтверджує відповідність приладів до європейських норм безпеки та якості. Сьогодні ми розповімо про технічні характеристики популярних моделей, призначених для різних типів брам.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ГАРАЖНИХ ВОРІТ З ІТАЛІЇ – ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ ТА НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ПРИМІЩЕННЯ

Прилади для секційних систем монтуються виключно всередині приміщення. При установці брами треба врахувати місце під електропривід – він потребує мінімальної відстані від стелі не менш ніж 35 мм.

Модель

Максимальна площина полотна, м2

Максимальна висота воріт, мм

Інтенсивність

Ціна

D600

9

3200

 

230 €

D700KIT

10

       

3800

 

100%

250 €

D1000KIT

12

 

285 €

Серії мають різні модифікації, що дозволяє обрати оптимальну модель залежно від вимог конструкції. Кожну з них спроектовано для надійного захисту паркувального приміщення – система блокування виключає можливість несанкціонованого проникнення. Керування механізмом відбувається за допомогою пульта дистанційного управління, що в декілька разів спрощує експлуатацію брами.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ – ВІДМІННА РОБОТА ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

Вуличні брами постійно піддаються негативному впливу кліматичних факторів – перепадів температури, опадів, прямих сонячних променів. Тому привід повинен мати герметичний корпус, який зберігатиме електроніку. Автоматика до воріт FAAC виготовлена з використанням якісних матеріалів, що гарантує безперебійну роботу за будь-яких умов. Вона здатна виконувати свою функцію в температурному діапазоні від -20 до 55 °С.

Найпопулярнішими серіями механізмів від італійського виробника для консольних систем є:

Модель

Максимальна вага стулки, кг

Інтенсивність, %

Швидкість руху полотна, м/хв

Ціна, €

740

500

30

12

315

741

900

40

12

349

844ER

1800

70-78

9

510

Особливістю цих приладів є інтерактивна зручна у використані плата керування. Вона дозволяє налаштувати роботу механізму так, як зручно саме вам. Крім цього, до комплекту входять фотоелементи, що виявляють перешкоду під час руху полотна та повертають його у відкрите положення. Таким чином виробник подбав про безпечне використання не тільки електричного приводу, але й обладнаної ним консольної системи.

АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ

Якщо з минулими категоріями було легко розібратись, то в даному випадку вибір стає ще ширшим. Обумовлено це тим, що двостулкові брами мають різний кут відкривання. Тому виробник пропонує декілька модифікацій – лінійні, важільні та підземні. У будь-якому випадку прилад в базовій комплектації має корпуси з платою керування, набір фотоелементів та двоканальний пульт управління.

Надаємо характеристику декількох популярних пристроїв та їх актуальну вартість:

Модель

Максимальна довжина стулки, мм

Інтенсивність

Ціна, €

414

4000

18 циклів/год

409

414 LONG

5000

18 циклів/год

487

391

2500

80 циклів/день

509

415 LLS 24 В

3000

100%

650

770N

3500

30%

990

 

Чому слід купити автоматику для воріт саме цього виробника? Тому що він серйозно підходить до виготовлення своєї продукції, дотримується норм безпеки, використовує сучасні технології та обладнання.

Встановивши італійський прилад, ви забезпечите себе комфортним управлінням в’їзною конструкцією та матимете впевненість, що вона функціонуватиме довгі роки.

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ FAAC В УКРАЇНІ?

Ми є офіційним дилером європейської компанії та пропонуємо електроприводи, в яких самі переконані. Перш ніж купити ту чи іншу модель, радимо проконсультуватись з нашим спеціалістом: +38 (067) 112-17-04, +38 (050) 356-21-16.

Ознайомитись з розширеним асортиментом та актуальними цінами на автоматику можна у відповідній категорії продукції на сайті. А поспілкуватись зі спеціалістом особисто – у виставковому салоні «ЗАВОД ВОРІТ Україна». Офіси відкриті у Дніпрі, Києві, Івано-Франківську, Львові, Харкові та Одесі. Купуйте якісні системи від перевірених виробників без посередників!

КРАСИВЫЕ КОВАНЫЕ ВОРОТА ВО ДВОР: КАКИЕ ДИЗАЙНЕРСКИЕ РЕШЕНИЯ АКТУАЛЬНЫ В 2019 ГОДУ?

Въездные конструкции всегда являлись визитной карточкой частной территории, особенно, если они изготовлены вручную. Уличные кованые ворота пользуются огромным спросом, поскольку имеют множество неоспоримых преимуществ. Сегодня кузнечное ремесло стало более усовершенствованным, однако ручной труд опытных мастеров по-прежнему высоко ценится. Специалисты «ЗАВОД ВОРОТ» подготовили эксклюзивную информацию о том, какие дизайнерские идеи въездных систем будут актуальны в 2019 году. Мы также предоставляем фото самых красивых уличных кованых изделий, сделанных по индивидуальному заказу.


Интересно знать:

 

ИЗГОТОВЛЕНИЕ ВОРОТ ИЗ МЕТАЛЛА: ПРЕИМУЩЕСТВА И НЕДОСТАТКИ

Неоспоримым достоинством кованых конструкций является их прочность, которая обеспечивает надёжную защиту территории от недоброжелателей. Результатом кузнечного ремесла является то, что:

 • Кованые ворота устойчивы к резким перепадам температуры, а также любым климатическим воздействиям.
 • Умелые руки мастеров способны гармонично сочетать металл с деревом, профнастилом, камнем, поликарбонатом и многими другими материалами.
 • Каждое изделие является эксклюзивным, поскольку изготавливается в полном соответствии с пожеланиями клиента.

Откатные ворота с ковкой привлекают внимание прохожих, благодаря чему и пользуются спросом. Однако они имеют и недостатки:

 • ручная работа очень высоко ценится, и стоимость таких изделий не каждому по карману;
 • подвижные элементы системы требуют периодического обслуживания;
 • вес створки немалый, а открывать проезд вручную не очень удобно. Эту проблему можно решить, установив автоматику от итальянского производителя.

Обратите внимание на то, что консольные системы являются намного удобнее в эксплуатации, нежели распашные. Это обусловлено, в первую очередь, компактностью откатных конструкций, поскольку полотно двигается вдоль ограждения.

Узнав немного о преимуществах, переходим к главной теме – какие дизайны металлических въездных систем будут популярны в 2019 году?

КРАСИВЫЕ ВОРОТА С ЭЛЕМЕНТАМИ КОВКИ: ОБЗОР ВОЗМОЖНЫХ ОФОРМЛЕНИЙ

Каждый день в мире появляются новые тенденции, которые охватывают все сферы, в том числе и изготовление кованых конструкций. Сегодня специалисты «ЗАВОД ВОРОТ» расскажут, какие дизайны будут популярны в 2019 году.

Зашивка полотна поликарбонатом

Данный материал интересно смотрится с различными кованными элементами, особенно узорами. Прозрачная или полупрозрачная поверхность поликарбоната визуально делает конструкцию более дорогой, а также добавляет нотки изящности.

Кроме того, он устойчив к перепадам температуры, прямым солнечным лучам и повышенной влажности. Поликарбонат надёжно защищает двор не только он посторонних взоров, но и от грязи, осенней листвы и прочего.

Деревянные ворота с элементами ковки: изысканность в каждой детали

Данный способ зашивки полотна на первый взгляд может показаться агрессивным, но на самом деле это один из дизайнов, который никогда не выйдет из моды. Дерево гармонично сочетается с металлическими элементами, играющими роль обрамления или накладного декора.

Преимуществом таких откатных систем является массивность, благодаря которой они надёжно защищают частную территорию. Кроме того, комбинация дерева с металлом позволяет изготовить и установить въездные ворота в любом стиле – барокко, классика, модерн и т.д.

Отличным дополнением станет итальянская автоматика CAME, FAAC или NICE: с моделями приводов можно ознакомиться в нашем каталоге.

Дизайнерские ворота во двор – абсолютная индивидуальность

Каждый владелец загородной территории желает обустроить главный заезд эксклюзивной конструкцией. Мы предоставляем эту возможность и принимаем заказы на изготовление откатных ворот по индивидуальному эскизу. Опытные художники и дизайнеры помогут усовершенствовать набросок клиента или даже создадут его с нуля.

В данном случае полет фантазий не имеет ограничений: можно использовать различные узоры, орнаменты, геометрические формы, цветы, вензеля и пики. Основными стилями, в которых популярно заказывать металлические въездные системы, являются: русский, византийский, ренессанс, готика, модерн и лофт.

Если вы предпочитаете простоту, и в то же время необычность, ажурные кованые ворота во двор – идеальный вариант! Дополнить дизайн въездной системы можно с помощью разнообразных узоров и вензелей.

КАК ЗАКАЗАТЬ АВТОМАТИЧЕСКИЕ ВОРОТА НА ЗАБОР С КОВАНЫМИ ЭЛЕМЕНТАМИ В УКРАИНЕ?

Желаете приобрести элитную въездную систему? Воплотить мечту в реальность можно всего за несколько минут. Отправляйте заявку через сайт или звоните прямо сейчас: +38 (067) 112-17-04, +38 (050) 356-21-16. Специалист по продажам проконсультирует по выбранной продукции и сделает индивидуальный просчет стоимости. При необходимости профессиональные художники создадут оригинальный эскиз, согласовывая каждую деталь с заказчиком.

Посетив любой выставочный салон «ЗАВОД ВОРОТ Украина», вы сможете ознакомиться с нашими готовыми работами. Обращаем ваше внимание на то, что каждый гость шоу-рума гарантировано получает скидку или выгодное предложение на покупку изделий ручной работы. Заказать красивые ворота с коваными элементами можно в Днепре, Харькове, Одессе, Львове, Ивано-Франковске и Киеве.

ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ РОЗПАШНОГО ТИПУ: ВАРТІСТЬ ВУЛИЧНИХ БРАМ З ХВІРТКОЮ ТА АВТОМАТИКОЮ

Двостулкові в’їзні системи залишаються популярними, оскільки вважаються класичним варіантом доступу на приватну територію. Але сьогодні пропонується придбати автоматичні розпашні ворота, які є більш функціональними та зручними у використанні. Крім цього, звичайні брами з металу можна виготовити у сучасному привабливому дизайні. Надаємо вам діючі ціни на вуличні системи з хвірткою та надійним електроприводом.

Цікаво знати:

 

ВЇЗНІ ВОРОТА У ДВІР: ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Ми пропонуємо нашим замовникам виключно якісну та надійну продукцію, яка виготовлена за сучасними технологіями. Відмінна міцність брами досягається за декілька етапів важливих обробок, а саме ґрунтування, цинкування та порошкового фарбування. Кожен крок робить метал захищеним від можливої корозії та стійким до кліматичних умов.

Двостулкові брами популярні завдяки швидкому монтуванню, привабливій ціні та простоті конструкції, чим не можуть похвалитись сучасні відкатні ворота. Однак, на відміну від консольних систем, розпашні потребують постійного обслуговування та додаткового місця для відкривання. Але ці недоліки перекриває ще одна перевага – безмежні дизайнерські рішення оформлення.

ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ НА ЗАМОВЛЕННЯ: ПОПУЛЯРНІ ВАРІАНТИ ОБЛИЦЮВАННЯ

Сталевий каркас стулок можна зашити практично будь-яким матеріалом – профнастилом, спеціально підготовленою деревиною або навіть сендвіч-панелями. Начебто асортимент здається невеликим, але насправді виробники пропонують безліч стилістичних рішень, забарвлень та декоративних елементів. Все це надає змогу виготовити браму в необхідному дизайні з індивідуальністю.

У нас можна купити розпашні ворота, ціна яких є найвигіднішою на українському ринку. До того ж, завжди діють привабливі знижки та акції, за допомогою яких виходить приємна економія. Нижче надано вартість популярних та абсолютно різних варіантів облицювання в’їзної конструкції й окремої хвіртки для власників:

Виріб

Розмір, мм

Зашивка

Ціна, грн

Ворота

3000х2000

Сендвіч-панель

24902

3500х2000

27025

4000х2000

29147

Хвіртка

1000х2000

10026

1100х2000

16245

1200х1000

16918

Ворота

3000х2000

Профнастил з 1 сторони

15118

3500х2000

15701

4000х2000

16283

Хвіртка

1000х2000

6914

Ворота

3000х2000

Профнастил з 2 сторін

30236

3500х2000

31402

4000х2000

31566

Хвіртка

1000х2000

7314

Брами виготовляються індивідуально в потрібному розмірі, вартість якого завжди можна дізнатись у наших менеджерів.

ВУЛИЧНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ – ОРИГІНАЛЬНО ТА НАДІЙНО

Такий спосіб зашиття стулок особливо доречний, якщо планується монтаж гаражної секційної брами. Тоді розпашна конструкція та хвіртка будуть виконані з тих самих «сендвічів», що й підйомна система для паркувального приміщення. Таким чином відбувається комплексне облаштування заміської території.

Перевагою даного виду облицювання є неймовірна міцність полотна, оскільки панелі виготовляються зі сталевих листів, які мають щільне пінне заповнення поліуретаном. Загальна товщина стулки досягає 40 мм – цього достатньо, щоб забезпечити надійний захист ділянки. «Сендвічі» стійкі до механічних пошкоджень, тому не піддаються деформації.

НЕДОРОГІ ВИЇЗНІ ВОРОТА – БЕЗПРОГРАШНЕ РІШЕННЯ

Брами з панелей – це один з небюджетних варіантів та не завжди до вподоби замовникам. Для тих, хто схильний до звичайного оформлення, що не викликає сторонніх поглядів, пропонуємо універсальне рішення. Ворота з профнастилу мають свої переваги перед конструкціями з «сендвічів»:

 • Доступна ціна;
 • Широкий вибір оформлення;
 • Швидке монтування.

Але є також недолік – вони не довговічні через невелику товщину листів, яка сягає не більше 0,5 мм. До того ж, матеріал для зашиття деформується при сильних ударах та має незносостійке полімерне покриття.

За бажанням замовника стулки виконуються у будь-якому RAL-відтінку або з облицюванням «під дерево». Щодо декорування, рекомендуємо ворота з металопрофілю з елементами ковки, які зроблять звичайну вуличну систему оригінальною. Виготовляється брама згідно до побажань клієнта, тому кожна деталь спочатку обговорюється.

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА – ЗАПОРУКА БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЗРУЧНОСТІ

Всім відомо, що сталеві конструкції дуже важкі, тим паче додаткову вагу додає облицювання стулок. Саме тому ми радимо встановити електропривід CAME, який в десятки разів полегшить експлуатацію виїзної системи.

Разом з приладом монтуються:

 • Фотоелементи, які розпізнають перешкоду та при необхідності повертають браму у відкрите положення;
 • Сигнальна лампа, яка оповіщає про початок руху стулок.

Розглянемо актуальний прайс на популярні моделі пристроїв в поточному та наступному році:

Серія

Технічні параметри

Ціна

Довжина стулки, мм

Максимальна вага полотна, кг

Функціональність

(інтенсивність)

KRONO 1

3000

800

30%

645 €

ATI 3000

3000

800

50%

935 €

AXО

3000

-

50%

970 €

F1000

4000

800

30%

1250 €

FROG

3500

800

30%

1380 €


 

ЯК ЗАМОВИТИ БРАМУ З ПРОФНАСТИЛУ АБО «СЕНДВІЧІВ»

З ХВІРТКОЮ ТА АВТОМАТИКОЮ В УКРАЇНІ?

Відправити запит на індивідуальне виготовлення виїзної конструкції з окремим входом та електроприводом можна на офіційному сайті в онлайн-режимі. Після цього з вами зв’яжеться спеціаліст та проведе повну консультацію з уточненням вартості. Якщо бажаєте отримати її саме зараз, телефонуйте за номером +38 (067) 112-17-04, +38 (050) 356-21-16.

Наші головні переваги:

 • Швидке виготовлення замовлення;
 • Безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт;
 • Професійна установка за декілька годин;
 • Гарантія на продукцію.

Якщо не можете визначитись з дизайном чи кольором, неодмінно відвідайте найближчий спеціалізований офіс «ЗАВОД ВОРІТ Україна». Ви ознайомитесь з можливими стилістичними рішеннями та побачите вуличні конструкції на власні очі. Демонстраційні шоу-руми розташовані в шести регіонах країни, адресу яких можна знайти на сторінці сайту або запитати у менеджера.

RYTERNA ИЛИ WISNIOWSKI: КАКИЕ ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТА ИДЕАЛЬНО ПОДОЙДУТ ДЛЯ УСТАНОВКИ НА СКЛАД

Существует много видов въездных систем производственного назначения. Одни скручиваются в рулон, другие — сдвигаются в сторону, складываются гармошкой или, поднимаясь, поворачиваются и устанавливаются в горизонтальном положении над проёмом. Но, для оборудования складского помещения лучше всего подходят ворота из сэндвич-панелей. Почему именно секционные конструкции являются идеальным вариантом для установки в такие сооружения? Сегодня мы и постараемся разобраться на примере продукции двух известных брендов Ryterna и Wisniowski.

Читайте также:

 

ПОДЪЁМНЫЕ ВОРОТА ДЛЯ ПРОИЗВОДСТВЕННЫХ ЗДАНИЙ: ОСОБЕННОСТИ СЕКЦИОННЫХ МОДЕЛЕЙ

Всем нам известно, что складское помещение — это место, которое предназначено для хранения чего-либо, где выполняются работы по фасовке и сортировке, а также по приемке и отпуску товаров. Одним из важных элементов в докинге являются качественные въездные системы. Ведь только прочные и надёжные конструкции способны обеспечить бесперебойные погрузо-выгрузочные работы, оптимальный микроклимат в помещении и герметизацию проёма. Со всеми этими задачами отлично справляются автоматические промышленные ворота секционного типа.

Данные въездные системы представляют собой «гибкое» полотно, состоящее из прочно соединённых между собой отдельных секций. В свою очередь каркас таких панелей выполняется из листов алюминия или стали, а их полая внутренность наполняется плотным пенополиуретаном или другим утеплителем, который обладает термоизоляционными и противопожарными свойствами. Ворота для склада дополняются специальными резиновыми уплотнителями, способными сохранять свою эластичность в широком температурном режиме. Они обеспечивают надёжную герметизацию проёма, препятствуя возникновению сквозняков и попадания холода внутрь помещения, и наоборот — в жаркую погоду задерживают тепло извне. За плавное движение секционного полотна отвечают специальные ролики, перемещающиеся по направляющим шинам (профилям).

СЕКЦИОННЫЕ ВОРОТА RYTERNA

Литовский завод Ритерна изготавливает промышленные въездные системы, которые отлично подходят для обустройства как небольших логистических и складских помещений, так и для ангаров с большими площадями. Их размер способен достигать 12,5 м в ширину и 15 м в высоту.

Исходя из особенностей помещения, они могут отличаться по комплектации:

 • сэндвич-панель может иметь толщину 40 или 80 мм;
 • направляющие — изготавливаться из 2-миллиметрового металла;
 • количество поднятий/опусканий полотна — варьироваться от 25 000 до 100 000 циклов;
 • дополняться — ручкой, засовом, подвесом, крепежами;
 • в качестве аксессуаров предлагаются калитки, окна, нестандартные панели и др.

АВТОМАТИЧЕСКИЕ ВОРОТА WISNIOWSKI

Складские секционные системы от польского производителя представлены широким ассортиментом, модели которого отличаются по своим техническим характеристикам.

Так, например:

 • каркас пенонаполненных панелей может изготавливаться из стали или алюминия;
 • секции могут быть толщиной 40 или 60 мм;
 • цикличность — составлять 15 000, 22 000, 25 000, 50 000, 100 000;
 • конструкции имеют защиту от обрыва троса, поломки пружин и защемления пальцев, оптодатчики и др. устройства безопасности;
 • они могут дополняться кодовым замком, передатчиком, магнитным считывателем карт, детектором и сигнализатором движения;
 • для оснащения также предлагаются проходные двери, вентилируемые панели, остекление и пр.

Исходя из вышеизложенного, можно сделать вывод, что оба производителя предоставляют качественную продукцию, используя для этого современные материалы и оборудование. Подъёмные системы компании Ryterna комплектуются оцинкованной фурнитурой и направляющими. Они хорошо подходят к нашим климатическим условиям и относятся к мидл-классу. Складские ворота из Польши — это изделия сегмента «премиум», они произведены согласно стандартам ЕС, а их комплектующие имеют надёжную защиту от коррозии, для чего компания использует свою запатентованную технологию и предоставляет на неё гарантию 10 лет.

КАК ЗАКАЗАТЬ ПРОМЫШЛЕННЫЕ СЕКЦИОННЫЕ ВОРОТА В УКРАИНЕ?

Нужны качественные складские въездные конструкции, но вы не можете определиться с выбором? Тогда звоните по телефону +38 (067) 112-17-04 или +38 (050) 356-21-16. Менеджер компании предоставит консультацию, поможет подобрать необходимую модель, соответствующую требованиям объекта, а также рассчитает стоимость заказа, исходя из комплектации системы.

zakazat dizajnerskie vorota vo dvor v xarkove

Мы также предоставляем бесплатную услугу по замеру и проводим профессиональную установку промышленных ворот с гарантией и сервисным обслуживанием. Желаете ознакомиться с продукцией и сравнить её самостоятельно? Увидеть образцы продукции различных ведущих производителей можно в любом выставочном салоне «ЗАВОД ВОРОТ» в Украине.

СУЧАСНІ ШЛАГБАУМИ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ЗАВОДУ FAAC: НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ

Облаштування заїзду на приватну територію – дуже відповідальне завдання! «ЗАВОД ВОРІТ» пропонує купити автоматичний шлагбаум FAAC, який забезпечить контрольований пропуск транспорту на вищому рівні. В цій статі ми розповімо про всі моделі конструкцій, які можна придбати на нашому сайті. Чому саме Італія? Тому що ці шлагбауми є найкращим рішенням для перекриття заїзду на будь-яку територію.

електронний шлагбаум ціна

Цікаво знати:

 


АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ FAAC – БЕЗПЕЧНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Даним типам систем знайшли застосування для різних видів територій. Саме тому італійський виробник пропонує декілька моделей, що відрізняються за технічними характеристиками. «ЗАВОД ВОРІТ» представляє найпопулярніші серії контролюючих конструкцій:

FAAC 617 STD. Ця система є відмінним варіантом для перекриття проїзду з низькою або середньою інтенсивністю руху транспорту. Ідеальне рішення, якщо треба встановити шлагбаум у двір. Максимальна довжина стріли досягає 7 метрів, а її відкривання може бути право- або лівостороннім. Конструкція оснащена вмонтованою електронною платою для зручного налаштування. Корпус та стріла мають відмінний антикорозійний захист, а фарбування відбувається завдяки технології порошкового покриття. Швидкість відкривання проїзду складає 8 секунд.

FAAC 615 BPR. Система розрахована на середню інтенсивність роботи (50%), час підйому стріли – 6 секунд. Через це дане обладнання стає найкращим рішенням для територій середнього розміру. Максимальна довжина стріли – 7 метрів, виготовлена вона з оцинкованим шаром для захисту від корозії. Керування відбувається за допомогою електронної плати 596/615 BPR. Система здатна працювати при температурі від -20°C до +55°C.

FAAC 620STD KIT. Цей італійський шлагбаум розроблено для контролю транспорту на промислових територіях з інтенсивним рухом. Система має вбудований блок керування та пружинне балансування. Також вона наділена здатністю відкривати проїзд за 5 секунд. Стріла довжиною до 5 метрів оснащується гумовою прокладкою. Конструкція має автоматичне керування та може бути доповнена додатковими пристроями. Розблокування вручну відбувається тригранним ключем.

FAAC 640 STD. Дана модель укомплектована двоканальним датчиком розпізнавання транспорту, а також вона здатна відправляти оповіщення щодо стану системи на пристрої управління. Конструкція розрахована на інтенсивну роботу та загородження проїзду шириною до 7 метрів. Швидкість відкриття являється однією з головних переваг даного обладнання й складає всього 4 секунди. Конструкція має антикорозійний захист та порошкове покриття. Є декілька форм стріли на вибір: кругла або прямокутна.

ШЛАГБАУМИ ФААК – ПЕРЕВАГИ ОБЛАДНАННЯ

Італійські конструкції можуть оснащуватись сучасними приладами безпеки: сигнальними лампами, світлодіодними стрічками та фотоелементами. Також рекомендується доповнити систему спеціальною опорою для стріли, особливо при її великій довжині. Тільки у нас ви можете придбати електронний шлагбаум, ціна якого є найвигіднішою в Україні. Варто зазначити, що італійські контролюючі системи визнано найякіснішими у всьому світі.

ЯК ЗАМОВИТИ УСТАНОВКУ ШЛАГБАУМІВ В УКРАЇНІ?

Оформити заявку на доставку та монтування конструкції для контролю потоку автомобілів можна прямо зараз за номером +38 (050) 356-21-16. Наш менеджер допоможе обрати оптимальну модель з урахуванням всіх особливостей території.

zakazat dizajnerskie vorota vo dvor v xarkove

Чому треба купити шлагбаум саме у нас:

 • Швидка доставка;
 • Професійна установка;
 • Вигідна ціна;
 • Гарантійне обслуговування.

Завітайте до найближчого виставкового салону «ЗАВОД ВОРІТ Україна» та ознайомтесь з пристроями особисто. Крім того, на вас чекає повна консультація, демонстраційні стенди іншої продукції та індивідуальна знижка на покупку.

ВХОДНЫЕ ДВЕРИ RYTERNA СЕРИИ RD 65 - ХАРАКТЕРИСТИКИ И ВОЗМОЖНЫЕ ВАРИАНТЫ ДИЗАЙНА

Наружные двери Ryterna RD 65 – это совершенные системы, изготовленные по последним технологиям. Обладая высоким качеством сборки и превосходными функциональными параметрами, они надёжно защищают помещение от посторонних людей. Кроме того, изделия выполняются с уникальным дизайном, который не найти в аналогичных конструкциях от других производителей.

Интересно знать:

 


ЛИТОВСКИЕ ДВЕРИ – ПРЕВОСХОДСТВО В КАЖДОЙ ДЕТАЛИ

Европейским заводом изготавливаются входные системы, прошедшие сертификацию по безопасности и защите, а также получившие степень взломоустойчивости RC2. Коробка собирается из композитного алюминиевого профиля (24 мм), имеющего терморазрыв. Полотно состоит из оцинкованных листов, а его общая толщина равняется 65 мм.

Чтобы достичь оптимального показателя теплоотдачи, используется пенополиуретан и три контура уплотнителей. Данный коэффициент составляет до 0,73 Вт/м²К, что подтверждает уникальную способность сохранять комфортную температуру в доме даже при сильном морозе.

ЭЛИТНЫЕ ДВЕРИ В ДОМ С ИНДИВИДУАЛЬНЫМ ДИЗАЙНОМ

Главное преимущество входных систем из Литвы – невероятный стиль выполнения. Производитель предлагает два стандартных оттенка: серый и белый. Однако, по желанию клиента используется любой другой цвет в соответствии с каталогом RAL.

Самое интересное то, что изготовление дверей возможно с уникальными алюминиевыми аппликациями различных форм и размеров. Матовые элементы способны преобразить монотонную конструкцию в произведение искусства, которое дополнит любой фасад.

Желаете больше света в своём доме? Тогда вставки с двойным стеклопакетом именно то, что вам нужно! Их расположение зависит от предпочтений покупателя – сверху, по бокам или комбинированное. Производитель предоставляет выбор из трех вариантов остекления: прозрачное, тонированное, матовое. Всё для максимального удовлетворения клиентов в вопросе внешнего вида.

Кроме того, можно купить входные двери с индивидуальным дизайном: необходимо лишь принести собственный эскиз конструкции, даже с окнами и аппликациями. После этого будет обговорена возможность изготовления и стоимость.

ВХОДНЫЕ ДВЕРИ РИТЕРНА – МАКСИМУМ БЕЗОПАСНОСТИ И КОМФОРТА

Уют в доме в какой-то степени зависит от надёжности наружной системы, поэтому заводом предоставляется широкий выбор замков и дополнительных устройств. Таким образом вы можете заказать литовские двери с удобным способом открывания и кодирования. Например, предлагаем электрические замки с функцией поддержки сканера отпечатков пальцев или клавиатуры (опция).

Также в качестве стилистического дополнения и обеспечения повышенной надёжности имеется ассортимент эргономичных ручек. Они отличаются по внешнему виду и способу использования.  

КАК ЗАКАЗАТЬ СОВРЕМЕННЫЕ ДВЕРИ В ДОМ RYTERNA СЕРИИ RD 65 В УКРАИНЕ?

«ЗАВОД ВОРОТ» - официальный представитель литовского производителя, который предлагает европейскую продукцию по самым низким ценам на территории страны. Чтобы оформить заявку на изготовление входной системы с индивидуальным дизайном, необходимо оставить свои контактные данные на сайте, воспользовавшись функцией обратной связи. Также можно обратиться напрямую к нашим менеджерам по удобному номеру: +38 (067) 112-17-04, +38 (050) 356-21-16.

В наши услуги входит быстрое выполнение заказа, доставка в любой город, качественная установка дверей и гарантия на предоставленную продукцию.

zakazat dizajnerskie vorota vo dvor v xarkove

Заходите в ближайший выставочный салон «ЗАВОД ВОРОТ» в Украине, чтобы лично убедиться в высоком качестве литовских наружных систем. Кроме того, вы сможете заказать секционные ворота Ритерна и, конечно же, получить приятную скидку на покупку. Находимся мы в шести областных городах страны: Киеве, Харькове, Львове, Днепре, Ивано-Франковске и Одессе.

ОБИРАЄМО АВТОМАТИКУ ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ ПРАВИЛЬНО

В’їзні системи, що обладнані електричним приводом, значно зручніші у користуванні. Адже, щоб відкрити вуличну браму, достатньо лише скористатися пультом ДК. Правильно підібрана автоматика для розпашних воріт — запорука безвідмовної та коректної роботи конструкції, безпечність та надійність. Обладнання для даного виду брам встановлюються на кожну зі стулок, а також враховуються їхні особливості. Які саме, зараз ми і постараємось розібратись.

Читайте також:

 

АВТОМАТИКА НА ВОРОТА У ДВІР: НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

Електромеханічний привід — це комплект пристроїв, який складається з датчика, сигнальної лампи, ключа-кнопки, блока, пульта ДК та ін. Обирати його слід відповідно до певного виду брами, спираючись на вагу та розміри конструкції, а також інтенсивність її використання.

Щоб правильно підібрати автоматику до воріт, необхідно врахувати наступне:

 1. По-перше, навіть якщо вулична система візуально виглядає легкою, такий параметр як вітрове навантаження не можна ігнорувати. Це один із показників, на який обов’язково слід звертати увагу. В середньому він становить 50 кг/м2 при суцільному зашитті стулок. Для в’їзних воріт, що мають полотна розміром 2х2 м, необхідно підбирати привід, розрахований не менш ніж на 350 кг, але краще з запасом на третину. Сильний вітер, іній, сніг тощо створюють значне навантаження на рух стулок.
 2. По-друге, існує два види обладнання — важільний та лінійний. Якщо розпашні ворота відкриватимуться назовні, то в такому випадку краще встановлювати автоматику лінійного типу. І навпаки, важільний привід підходить для брам з розкриттям стулок всередину.
 3. По-третє — інтенсивність використання являється одним з найважливіших параметрів при підборі електроприводу. Якщо на обладнані зазначено 30%, то це означає, що дана автоматика працює на 30% від загального часу, а 70% складає перерва.

Так, наприклад, щоб дізнатись кількість робочих циклів розпашних воріт зі стулкою до 3 м за годину при навантаженні 30%, необхідно зробити наступний розрахунок:

Повний цикл (відкриття/закриття) при такому розмірі конструкції приблизно складає 40 с. Отже, якщо помножити 60 хв на 30%, то отримаємо 18 хв/год, а оскільки наше полотно відчиняється та зачиняється за 40 с, то інтенсивність вуличної системи складає 27 циклів на годину. Висновок: приладу, на якому зазначено показник 30%, буде цілком достатньо для використання в побутових умовах.

РОЗГЛЯНЕМО НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ЕЛЕКТРИЧНІ ПРИВОДИ

Широкий вибір автоматики до воріт дозволяє легко знайти необхідне обладнання для розпашних брам. Серед великого асортименту продукції найбільш вирізняються італійські електроприводи CAME та FAAC. Вони працюють стабільно в досить широкому температурному діапазоні, який складає від -20 до +55° С, а також надійні та довговічні.

Розглянемо деякі з них:

 • Гідравлічна серія Faac 400 добре підходить для важких брам з вагою до 800 кг. Особливість: здатна блокувати конструкцію в закритому положенні, що запобігає несанкціонованому проникненню.
 • Модель Came Frog також розрахована для габаритних вуличних воріт з тією ж масою, що й у попередньому варіанті. Вона має водонепроникні властивості та оснащена важелями з кутом відкривання на 180°.
 • Автоматика Faac 414 має простий монтаж та відрізняється злагодженою роботою за будь-яких погодних умов. Вона розроблена для брам, вага яких не перевищує 400 кг.

Різна модифікація, робочий потенціал та експлуатаційні характеристики, безперечно впливають на вартість виробів. Автоматика для воріт, ціна якої залежить від особливостей та технічних показників, здатна забезпечити зручне користування, надійний захист та контроль доступу до приватної території.

ЯК ЗАМОВИТИ РОЗПАШНІ ВОРОТА НА ПУЛЬТІ В УКРАЇНІ?

В нашому онлайн-маркеті в асортименті представлене обладнання для різних типів брам від провідних європейських виробників. Щоб купити автоматику для воріт, подайте замовлення за номером телефону: +38 (067) 112-17-04; +38 (050) 356-21-16 або оформіть заявку онлайн.

zakazat dizajnerskie vorota vo dvor v xarkove

Ми пропонуємо ознайомитися з виробами більш детально. Це можна зробити в одному із виставкових салонів «ЗАВОД ВОРІТ» в Україні. Завітайте до шоу-руму: представник компанії допоможе підібрати електричний привід з урахуванням всіх особливостей  вашої брами. Переходьте за посиланням чи дізнавайтесь адресу салону у спеціальному розділі інтернет-магазину.

САМЫЕ КРАСИВЫЕ КОВАНЫЕ ВОРОТА В ХАРЬКОВЕ - ОБЗОР ЭКСКЛЮЗИВНЫХ ИЗДЕЛИЙ РУЧНОЙ РАБОТЫ

Неотъемлемым атрибутом любого частного дома, дачи или коттеджа, безусловно, являются красивые уличные ворота. Особенно привлекают внимание въездные конструкции с элементами художественной ковки. Это и не удивительно, ведь изделия, изготовленные вручную, уникальны и отличаются эксклюзивностью. Они отлично сочетают в себе прочность и надёжность, а также стилистические и практические качества.

krasivye ulichnye vorota

Читайте также:

 

КАКИМИ БЫВАЮТ ВЪЕЗДНЫЕ ВОРОТА ИЗ МЕТАЛЛА?

Для перекрытия проезда во двор используют два типа ограждающих конструкций — распашные и откатные. И те, и другие могут быть оформлены в любом дизайне, идеально соответствующем загородному экстерьеру, а также содержать элементы художественной ковки.

Распашной тип въездных систем является традиционным и часто используется для оборудования частных домов. Он более простой в исполнении, а следовательно, имеет меньшую себестоимость. Створки уличной конструкции крепятся непосредственно на специальные вертикальные стойки при помощи петель. Они могут иметь ажурное заполнение с поликарбонатными вставками или же быть сплошными цельнометаллическими.

raspashnye kovannye vorota

Откатные ворота отличаются более сложной конструкцией и представляют собой въездную систему, полотно которой передвигается за счет роликов по специальным направляющим. Разумеется, они гораздо сложнее в установке и исполнении, чем предыдущий вариант, но, с другой стороны, такой тип конструкции более комфортный в использовании и отличается взломоустойчивостью.

raspashnye kovannye vorota

ВОРОТА С КОВКОЙ: ПРЕИМУЩЕСТВА РУЧНОЙ РАБОТЫ

Ни для кого не секрет, что металлические ограждающие системы с художественным оформлением смотрятся не только дорого, но и обладают долгим сроком службы. Их производят из прочного материала и поддают специальной антикоррозийной обработке, а также грунтуют и покрывают особой краской, устойчивой к влиянию внешних факторов.

Кованые ворота и калитки изготавливают на нашем собственном предприятии.

otkatnye kovannye vorota

Прежде чем попасть к покупателю, изделия проходят множество этапов ручного производства. Мы также предоставляем бесплатную 3D-визуализацию будущего проекта, что позволяет увидеть, как система будет сочетаться с общим дизайном.

Изготовление ворот производится с учетом пожеланий заказчика, поэтому они часто выполняются в одном экземпляре и отличаются эксклюзивным дизайном. Стоимость изделия рассчитывается исходя из размера конструкции, сложности ручной работы, а также от типа модели (эконом, стандарт, премиум, люкс). Мы гарантируем, что каждый клиент сможет подобрать именно тот вариант, который подойдёт наилучшим образом.

kovannye vorota

КАК ЗАКАЗАТЬ ДИЗАЙНЕРСКИЕ ВОРОТА ВО ДВОР В ХАРЬКОВЕ?

Купить уличную распашную или откатную систему, оформленную по индивидуальному проекту, можно в интернет-магазине. Для этого необходимо позвонить нашему представителю по телефону: +38 (067) 112-17-04; +38 (050) 356-21-16, или, выбрав модель из электронного каталога, оставить заявку на сайте.

zakazat dizajnerskie vorota vo dvor v xarkove

Также заказать ворота в Харькове можно в демонстрационном салоне, который находится по адресу: просп. Гагарина, 20, офис 1411. Приходите в шоу-рум, здесь можно ознакомиться с образцами продукции и выбрать подходящий цвет и дизайн изделия, а также автоматический привод для будущей уличной системы.

РОЗПАШНІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI - СТИЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ СУЧАСНОГО ДВОРУ

Відомо, що міцні брами з Польщі надійно захищають приватну територію та стають дизайнерським доповненням ділянки. Автоматичні виїзні ворота Wisniowski – це сукупність привабливості та функціональності! Виготовлені за сучасними технологіями, вони мають ідеальні конструкційні характеристики, завдяки яким система справно працює протягом довгих років.

avtomatichnі viїznі vorota wisniowski

Цікава інформація:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

 

ОЦИНКОВАНІ В’ЇЗНІ ВОРОТА – БЕЗПРОГРАШНЕ РІШЕННЯ!

Польський виробник пропонує власникам заміських будинків брами розпашного типу. Раніше це були важкі в’їзні системи, зараз – конструкції, які зроблені за допомогою сучасного обладнання та новітніх технологій. Металеві ворота Wisniowski розраховані на експлуатацію протягом багатьох років. Це можливо завдяки використанню міцної оцинкованої сталі, надійній фурнітурі та любові, з якою вони виготовляються. Виробник дає гарантійний термін 10 років, бо кожна конструкція збирається відповідно до усіх європейських норм.

avtomatichnі viїznі vorota wisniowski

Розпашні ворота відрізняються такими перевагами:

 • Надійним захистом території:
 • Міцністю системи, яка досягнута завдяки якісним матеріалам;
 • Стійкістю до кліматичних перепадів та окислення із запатентованою технологію DUPLEX;
 • Великим вибором стилістичного оформлення.

rozpashnі vorota vishnevskі

АВТОМАТИКА НА ВОРОТА – БІЛЬШЕ КОМФОРТУ ПІД ЧАС КОРИСТУВАННЯ

Порівняно з тим, якими були брами в минулому, сучасні металеві конструкції важать менше, але все одно вони не досить легкі. Щоб спросити процес відривання проїзду, виробником пропонується брендова автоматика, яка монтується у захисному стовпі або зовні. Також до польських вуличних систем під’єднується електричний привід NICE, CAME, FAAC та DOORHAN. У будь-якому випадку, кожен із запропонованих приладів гарантує підвищення функціональності брами та виключає можливість передчасної поломки.

Крім того, електропривід дозволяє додатково встановити сигнальну лампу та фотоелементи для безпечного користування.

Якщо ви не бажаєте обладнувати конструкцію автоматикою, її оснастять спеціальним замком та засувом.

vulichnі rozpashnі brami wisniowski

АВТОМАТИЧНІ РОЗПАШНІ ВОРОТА – ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

Окрім бездоганних технічних параметрів, вуличні брами Wisniowski відрізняються широким асортиментом дизайнерських рішень. Оскільки виготовлення воріт відбувається з урахуванням побажань замовника, клієнт отримує саме той зовнішній вигляд конструкції, який він обрав.

Завдяки офіційному представнику польського заводу в Україні, ви можете легко обрати будь-який дизайн розпашних систем. Виробником пропонується сім колекцій, що відрізняються за стилем виконання: «Classic», «Modern», «VARIO», «Style», «Premium», «Lux» та «BASIC».

vulichnі rozpashnі brami wisniowski

Кожна обрана модель покривається за допомогою порошкового фарбування будь-яким відтінком RAL, нестандартним або спеціальним кольором. Саме тому брами не потребують періодичного відновлення. Також є запатентована колекція HOME INCLUSIVE 2.0, завдяки якій можна облаштувати територію металевою виїзною системою та міцним парканом в одному стилі.

vulichnі rozpashnі brami wisniowski

ЯК ЗАМОВИТИ РОЗПАШНІ ВОРОТА WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Стати власником європейської вуличної конструкції можна швидко та зручно. Все, що для цього потрібно, це зателефонувати нам за номером +38 (067) 112-17-04 або +38 (050) 356-21-16.

Якщо ви вирішили купити ворота у двір у нестандартному забарвленні, пам’ятайте: від цього вартість виробу може змінитись! Уточнюйте її при розмові з менеджером, який, до речі, може допомогти обрати оптимальну італійську автоматику та дизайн брам.

zakazat avtomaticheskie sekcionnye vorota v ukrain

Чому замовляти вуличні системи треба саме у нас:

 • Швидке виготовлення конструкцій будь-якої складності;
 • Доставка по всій території країни;
 • Безкоштовний виїзд спеціалістів на об’єкт;
 • Доступна ціна;
 • Професійні монтажні роботи;
 • Гарантія на кожен виріб та його установку.

Поглянути на стандартні та спеціальні пропозиції відтинків, ознайомитись з продукцією можна у будь-якому виставковому салоні «ЗАВОД ВОРІТ» в Україні.

ВОЗМОЖНЫЕ ЦВЕТА И ФАКТУРЫ ПОЛОТНА ГАРАЖНЫХ ВОРОТ

Развитие производителей въездных систем не стоит на месте. Сегодня можно заказать дизайнерские ворота от известных европейских брендов, которые имеют не только идеальные технические данные, но и превосходный внешний вид. Например, польский завод Wisniowski предлагает современные и функциональные конструкции, способные стать частью любого загородного дома.

zakazat dizajnerskie vorota

Читайте также:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

 

ВОРОТА ИЗ СЭНДВИЧ-ПАНЕЛЕЙ ВИШНЁВСКИ: НАДЁЖНОСТЬ И КРАСОТА

Производителем предлагаются въездные системы, различные по техническим характеристикам и дизайну.

Конструкции PRIME являются представителями гармоничного сочетания современных технологий, безопасности, качества и стилистического разнообразия. Они предназначены для отапливаемых гаражей;

garazhnye vorota prime

Изделия UniTherm имеют уникальную систему уплотнителей, позволяющую исключить появление щелей и просветов, через которые может попадать вода. К тому же, они отличаются превосходной устойчивостью к любым порывам ветра;

garazhnye vorota unitherm

Модельный ряд UniPro – это секционные ворота с достойным показателем теплоотдачи и функциональности. Они способны надёжно защитить ваше парковочное помещение от взлома.

garazhnye vorota unipro

Хотя все гаражные системы отличаются по конструкционными параметрами, их объединяет кое-что одно – широкий выбор стилистических решений. Производителем предлагается несколько вариантов формовки поверхности панелей, возможность облицовки и более 200 оттенков из RAL-палитры. Кроме того, Wisniowski запатентовал коллекцию Home Inclusive 2.0, которая позволит вам приобрести гаражные и уличные конструкции, а также заборы в одном дизайне. Благодаря этому территория участка будет ограждена и оборудована въездными системами в идентичном стиле.

garazhnye vorota kruzik

КРАСИВЫЕ ВОРОТА В ГАРАЖ KRUZIK: УНИКАЛЬНАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ДЕКОРИРОВАНИЯ

Чешский завод применяет особый метод стилизации сэндвич-панелей, благодаря которому он занял место среди лидирующих производителей въездных систем. Запатентованная технология DURA PRINT – это безграничность дизайнерского направления. Декорирование секций происходит методом струйной цифровой печати, что позволяет изобразить на полотне совершенно любое пожелание клиента.

vorota v garazh ot kruzik

Производителем предоставляется несколько готовых коллекций, отличающихся по стилю:

 • Серия Exclusive представляет собой подборку необычных визуализаций дерева и других дизайнов, например, «абстрактные линии» или «каменная стена»;
 • Линейка Individual - возможность эксклюзивной печати на «сэндвичах» и готовые примеры в ярких оттенках;
 • Коллекция Unico способна удивить необычной геометрией, выполненной с применением оптической иллюзии. Она станет гармоничным дополнением современной архитектуры, подчёркивая индивидуальность и оригинальность здания;
 • Мотивы NEXT GEN – это широкий полёт фантазии, включающий в себя элементы геометрии, 3D-эффекты, различные иллюстрации и многое другое;
 • Направление Standard подойдёт любителям имитации различных видов дерева. Среди разнообразия вариантов непременно найдётся дизайн для каждого заказчика!

vorota ot cheshskogo proizvoditelya

ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА В ОДНОМ СТИЛЕ С ФАСАДОМ ОТ RYTERNA

Стоит отметить дизайнерские возможности известного литовского производителя Ритерна. Его продукция имеет идеальные технические параметры, которые удовлетворят все требования клиента. Кроме того, гаражные ворота из Литвы способны стать одним целым с любым фасадом. Во-первых, это возможно благодаря скрытому монтажу конструкции, что позволяет расположить секции вровень со стенами. Во-вторых, «сэндвичи» оборудованы фальш-панелями, которые полностью соответствуют дизайну стен.

garazhnye vorota ryterna

Производителем предлагаются такие стилистические решения, как «золотой дуб», «орех», «тёмный дуб», а также любой оттенок согласно RAL-палитре.

Кроме того, зависимо от пожеланий клиента подбираются секции определённой формовки: широкий или узкий гофр, полоса, микроволна или филёнка. Но стоит отметить, что от вашего выбора зависит окончательная стоимость конструкции. Например, белые сэндвич-панели типа «узкая полоса» с тиснением «апельсиновая корка» вы получите без дополнительных трат. А вот за филёнку в цвете «золотой дуб» придётся доплатить.

 zakazat avtomaticheskie sekcionnye vorota v ukrain

КАК ЗАКАЗАТЬ АВТОМАТИЧЕСКИЕ СЕКЦИОННЫЕ ВОРОТА В УКРАИНЕ?

Мы предлагаем своим клиентам въездные системы от различных производителей, которые отличаются по дизайну и техническим характеристикам. Однако, любая выбранная модель обязательно обеспечит максимальную защиту вашего гаража от непогоды и недоброжелателей.

Чтобы подъёмные ворота исправно функционировали долгие годы и предоставляли комфортный доступ в помещение, советуем установить автоматику FAAC, NICE или CAME от итальянских производителей.

Если вы имеете вопросы или затрудняетесь с выбором въездной системы, обратитесь за помощью к нашим специалистам по номеру: +38 (050) 356-21-16.

Ознакомиться с предложенной продукцией и увидеть дизайнерские образцы можно посетив любой выставочный салон «ЗАВОД ВОРОТ» в Украине.