ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ

СУЧАСНІ ШЛАГБАУМИ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ЗАВОДУ FAAC: НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ

Облаштування заїзду на приватну територію – дуже відповідальне завдання! «ЗАВОД ВОРІТ» пропонує купити автоматичний шлагбаум FAAC, який забезпечить контрольований пропуск транспорту на вищому рівні. В цій статі ми розповімо про всі моделі конструкцій, які можна придбати на нашому сайті. Чому саме Італія? Тому що ці шлагбауми є найкращим рішенням для перекриття заїзду на будь-яку територію.

електронний шлагбаум ціна

Цікаво знати:

 


АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ FAAC – БЕЗПЕЧНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Даним типам систем знайшли застосування для різних видів територій. Саме тому італійський виробник пропонує декілька моделей, що відрізняються за технічними характеристиками. «ЗАВОД ВОРІТ» представляє найпопулярніші серії контролюючих конструкцій:

FAAC 617 STD. Ця система є відмінним варіантом для перекриття проїзду з низькою або середньою інтенсивністю руху транспорту. Ідеальне рішення, якщо треба встановити шлагбаум у двір. Максимальна довжина стріли досягає 7 метрів, а її відкривання може бути право- або лівостороннім. Конструкція оснащена вмонтованою електронною платою для зручного налаштування. Корпус та стріла мають відмінний антикорозійний захист, а фарбування відбувається завдяки технології порошкового покриття. Швидкість відкривання проїзду складає 8 секунд.

FAAC 615 BPR. Система розрахована на середню інтенсивність роботи (50%), час підйому стріли – 6 секунд. Через це дане обладнання стає найкращим рішенням для територій середнього розміру. Максимальна довжина стріли – 7 метрів, виготовлена вона з оцинкованим шаром для захисту від корозії. Керування відбувається за допомогою електронної плати 596/615 BPR. Система здатна працювати при температурі від -20°C до +55°C.

FAAC 620STD KIT. Цей італійський шлагбаум розроблено для контролю транспорту на промислових територіях з інтенсивним рухом. Система має вбудований блок керування та пружинне балансування. Також вона наділена здатністю відкривати проїзд за 5 секунд. Стріла довжиною до 5 метрів оснащується гумовою прокладкою. Конструкція має автоматичне керування та може бути доповнена додатковими пристроями. Розблокування вручну відбувається тригранним ключем.

FAAC 640 STD. Дана модель укомплектована двоканальним датчиком розпізнавання транспорту, а також вона здатна відправляти оповіщення щодо стану системи на пристрої управління. Конструкція розрахована на інтенсивну роботу та загородження проїзду шириною до 7 метрів. Швидкість відкриття являється однією з головних переваг даного обладнання й складає всього 4 секунди. Конструкція має антикорозійний захист та порошкове покриття. Є декілька форм стріли на вибір: кругла або прямокутна.

ШЛАГБАУМИ ФААК – ПЕРЕВАГИ ОБЛАДНАННЯ

Італійські конструкції можуть оснащуватись сучасними приладами безпеки: сигнальними лампами, світлодіодними стрічками та фотоелементами. Також рекомендується доповнити систему спеціальною опорою для стріли, особливо при її великій довжині. Тільки у нас ви можете придбати електронний шлагбаум, ціна якого є найвигіднішою в Україні. Варто зазначити, що італійські контролюючі системи визнано найякіснішими у всьому світі.

ЯК ЗАМОВИТИ УСТАНОВКУ ШЛАГБАУМІВ В УКРАЇНІ?

Оформити заявку на доставку та монтування конструкції для контролю потоку автомобілів можна прямо зараз за номером +38 (050) 356-21-16. Наш менеджер допоможе обрати оптимальну модель з урахуванням всіх особливостей території.

zakazat dizajnerskie vorota vo dvor v xarkove

Чому треба купити шлагбаум саме у нас:

 • Швидка доставка;
 • Професійна установка;
 • Вигідна ціна;
 • Гарантійне обслуговування.

Завітайте до найближчого виставкового салону «ЗАВОД ВОРІТ Україна» та ознайомтесь з пристроями особисто. Крім того, на вас чекає повна консультація, демонстраційні стенди іншої продукції та індивідуальна знижка на покупку.

ВХОДНЫЕ ДВЕРИ RYTERNA СЕРИИ RD 65 - ХАРАКТЕРИСТИКИ И ВОЗМОЖНЫЕ ВАРИАНТЫ ДИЗАЙНА

Наружные двери Ryterna RD 65 – это совершенные системы, изготовленные по последним технологиям. Обладая высоким качеством сборки и превосходными функциональными параметрами, они надёжно защищают помещение от посторонних людей. Кроме того, изделия выполняются с уникальным дизайном, который не найти в аналогичных конструкциях от других производителей.

Интересно знать:

 


ЛИТОВСКИЕ ДВЕРИ – ПРЕВОСХОДСТВО В КАЖДОЙ ДЕТАЛИ

Европейским заводом изготавливаются входные системы, прошедшие сертификацию по безопасности и защите, а также получившие степень взломоустойчивости RC2. Коробка собирается из композитного алюминиевого профиля (24 мм), имеющего терморазрыв. Полотно состоит из оцинкованных листов, а его общая толщина равняется 65 мм.

Чтобы достичь оптимального показателя теплоотдачи, используется пенополиуретан и три контура уплотнителей. Данный коэффициент составляет до 0,73 Вт/м²К, что подтверждает уникальную способность сохранять комфортную температуру в доме даже при сильном морозе.

ЭЛИТНЫЕ ДВЕРИ В ДОМ С ИНДИВИДУАЛЬНЫМ ДИЗАЙНОМ

Главное преимущество входных систем из Литвы – невероятный стиль выполнения. Производитель предлагает два стандартных оттенка: серый и белый. Однако, по желанию клиента используется любой другой цвет в соответствии с каталогом RAL.

Самое интересное то, что изготовление дверей возможно с уникальными алюминиевыми аппликациями различных форм и размеров. Матовые элементы способны преобразить монотонную конструкцию в произведение искусства, которое дополнит любой фасад.

Желаете больше света в своём доме? Тогда вставки с двойным стеклопакетом именно то, что вам нужно! Их расположение зависит от предпочтений покупателя – сверху, по бокам или комбинированное. Производитель предоставляет выбор из трех вариантов остекления: прозрачное, тонированное, матовое. Всё для максимального удовлетворения клиентов в вопросе внешнего вида.

Кроме того, можно купить входные двери с индивидуальным дизайном: необходимо лишь принести собственный эскиз конструкции, даже с окнами и аппликациями. После этого будет обговорена возможность изготовления и стоимость.

ВХОДНЫЕ ДВЕРИ РИТЕРНА – МАКСИМУМ БЕЗОПАСНОСТИ И КОМФОРТА

Уют в доме в какой-то степени зависит от надёжности наружной системы, поэтому заводом предоставляется широкий выбор замков и дополнительных устройств. Таким образом вы можете заказать литовские двери с удобным способом открывания и кодирования. Например, предлагаем электрические замки с функцией поддержки сканера отпечатков пальцев или клавиатуры (опция).

Также в качестве стилистического дополнения и обеспечения повышенной надёжности имеется ассортимент эргономичных ручек. Они отличаются по внешнему виду и способу использования.  

КАК ЗАКАЗАТЬ СОВРЕМЕННЫЕ ДВЕРИ В ДОМ RYTERNA СЕРИИ RD 65 В УКРАИНЕ?

«ЗАВОД ВОРОТ» - официальный представитель литовского производителя, который предлагает европейскую продукцию по самым низким ценам на территории страны. Чтобы оформить заявку на изготовление входной системы с индивидуальным дизайном, необходимо оставить свои контактные данные на сайте, воспользовавшись функцией обратной связи. Также можно обратиться напрямую к нашим менеджерам по удобному номеру: +38 (067) 112-17-04, +38 (050) 356-21-16.

В наши услуги входит быстрое выполнение заказа, доставка в любой город, качественная установка дверей и гарантия на предоставленную продукцию.

zakazat dizajnerskie vorota vo dvor v xarkove

Заходите в ближайший выставочный салон «ЗАВОД ВОРОТ» в Украине, чтобы лично убедиться в высоком качестве литовских наружных систем. Кроме того, вы сможете заказать секционные ворота Ритерна и, конечно же, получить приятную скидку на покупку. Находимся мы в шести областных городах страны: Киеве, Харькове, Львове, Днепре, Ивано-Франковске и Одессе.

ОБИРАЄМО АВТОМАТИКУ ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ ПРАВИЛЬНО

В’їзні системи, що обладнані електричним приводом, значно зручніші у користуванні. Адже, щоб відкрити вуличну браму, достатньо лише скористатися пультом ДК. Правильно підібрана автоматика для розпашних воріт — запорука безвідмовної та коректної роботи конструкції, безпечність та надійність. Обладнання для даного виду брам встановлюються на кожну зі стулок, а також враховуються їхні особливості. Які саме, зараз ми і постараємось розібратись.

Читайте також:

 

АВТОМАТИКА НА ВОРОТА У ДВІР: НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

Електромеханічний привід — це комплект пристроїв, який складається з датчика, сигнальної лампи, ключа-кнопки, блока, пульта ДК та ін. Обирати його слід відповідно до певного виду брами, спираючись на вагу та розміри конструкції, а також інтенсивність її використання.

Щоб правильно підібрати автоматику до воріт, необхідно врахувати наступне:

 1. По-перше, навіть якщо вулична система візуально виглядає легкою, такий параметр як вітрове навантаження не можна ігнорувати. Це один із показників, на який обов’язково слід звертати увагу. В середньому він становить 50 кг/м2 при суцільному зашитті стулок. Для в’їзних воріт, що мають полотна розміром 2х2 м, необхідно підбирати привід, розрахований не менш ніж на 350 кг, але краще з запасом на третину. Сильний вітер, іній, сніг тощо створюють значне навантаження на рух стулок.
 2. По-друге, існує два види обладнання — важільний та лінійний. Якщо розпашні ворота відкриватимуться назовні, то в такому випадку краще встановлювати автоматику лінійного типу. І навпаки, важільний привід підходить для брам з розкриттям стулок всередину.
 3. По-третє — інтенсивність використання являється одним з найважливіших параметрів при підборі електроприводу. Якщо на обладнані зазначено 30%, то це означає, що дана автоматика працює на 30% від загального часу, а 70% складає перерва.

Так, наприклад, щоб дізнатись кількість робочих циклів розпашних воріт зі стулкою до 3 м за годину при навантаженні 30%, необхідно зробити наступний розрахунок:

Повний цикл (відкриття/закриття) при такому розмірі конструкції приблизно складає 40 с. Отже, якщо помножити 60 хв на 30%, то отримаємо 18 хв/год, а оскільки наше полотно відчиняється та зачиняється за 40 с, то інтенсивність вуличної системи складає 27 циклів на годину. Висновок: приладу, на якому зазначено показник 30%, буде цілком достатньо для використання в побутових умовах.

РОЗГЛЯНЕМО НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ЕЛЕКТРИЧНІ ПРИВОДИ

Широкий вибір автоматики до воріт дозволяє легко знайти необхідне обладнання для розпашних брам. Серед великого асортименту продукції найбільш вирізняються італійські електроприводи CAME та FAAC. Вони працюють стабільно в досить широкому температурному діапазоні, який складає від -20 до +55° С, а також надійні та довговічні.

Розглянемо деякі з них:

 • Гідравлічна серія Faac 400 добре підходить для важких брам з вагою до 800 кг. Особливість: здатна блокувати конструкцію в закритому положенні, що запобігає несанкціонованому проникненню.
 • Модель Came Frog також розрахована для габаритних вуличних воріт з тією ж масою, що й у попередньому варіанті. Вона має водонепроникні властивості та оснащена важелями з кутом відкривання на 180°.
 • Автоматика Faac 414 має простий монтаж та відрізняється злагодженою роботою за будь-яких погодних умов. Вона розроблена для брам, вага яких не перевищує 400 кг.

Різна модифікація, робочий потенціал та експлуатаційні характеристики, безперечно впливають на вартість виробів. Автоматика для воріт, ціна якої залежить від особливостей та технічних показників, здатна забезпечити зручне користування, надійний захист та контроль доступу до приватної території.

ЯК ЗАМОВИТИ РОЗПАШНІ ВОРОТА НА ПУЛЬТІ В УКРАЇНІ?

В нашому онлайн-маркеті в асортименті представлене обладнання для різних типів брам від провідних європейських виробників. Щоб купити автоматику для воріт, подайте замовлення за номером телефону: +38 (067) 112-17-04; +38 (050) 356-21-16 або оформіть заявку онлайн.

zakazat dizajnerskie vorota vo dvor v xarkove

Ми пропонуємо ознайомитися з виробами більш детально. Це можна зробити в одному із виставкових салонів «ЗАВОД ВОРІТ» в Україні. Завітайте до шоу-руму: представник компанії допоможе підібрати електричний привід з урахуванням всіх особливостей  вашої брами. Переходьте за посиланням чи дізнавайтесь адресу салону у спеціальному розділі інтернет-магазину.

САМЫЕ КРАСИВЫЕ КОВАНЫЕ ВОРОТА В ХАРЬКОВЕ - ОБЗОР ЭКСКЛЮЗИВНЫХ ИЗДЕЛИЙ РУЧНОЙ РАБОТЫ

Неотъемлемым атрибутом любого частного дома, дачи или коттеджа, безусловно, являются красивые уличные ворота. Особенно привлекают внимание въездные конструкции с элементами художественной ковки. Это и не удивительно, ведь изделия, изготовленные вручную, уникальны и отличаются эксклюзивностью. Они отлично сочетают в себе прочность и надёжность, а также стилистические и практические качества.

krasivye ulichnye vorota

Читайте также:

 

КАКИМИ БЫВАЮТ ВЪЕЗДНЫЕ ВОРОТА ИЗ МЕТАЛЛА?

Для перекрытия проезда во двор используют два типа ограждающих конструкций — распашные и откатные. И те, и другие могут быть оформлены в любом дизайне, идеально соответствующем загородному экстерьеру, а также содержать элементы художественной ковки.

Распашной тип въездных систем является традиционным и часто используется для оборудования частных домов. Он более простой в исполнении, а следовательно, имеет меньшую себестоимость. Створки уличной конструкции крепятся непосредственно на специальные вертикальные стойки при помощи петель. Они могут иметь ажурное заполнение с поликарбонатными вставками или же быть сплошными цельнометаллическими.

raspashnye kovannye vorota

Откатные ворота отличаются более сложной конструкцией и представляют собой въездную систему, полотно которой передвигается за счет роликов по специальным направляющим. Разумеется, они гораздо сложнее в установке и исполнении, чем предыдущий вариант, но, с другой стороны, такой тип конструкции более комфортный в использовании и отличается взломоустойчивостью.

raspashnye kovannye vorota

ВОРОТА С КОВКОЙ: ПРЕИМУЩЕСТВА РУЧНОЙ РАБОТЫ

Ни для кого не секрет, что металлические ограждающие системы с художественным оформлением смотрятся не только дорого, но и обладают долгим сроком службы. Их производят из прочного материала и поддают специальной антикоррозийной обработке, а также грунтуют и покрывают особой краской, устойчивой к влиянию внешних факторов.

Кованые ворота и калитки изготавливают на нашем собственном предприятии.

otkatnye kovannye vorota

Прежде чем попасть к покупателю, изделия проходят множество этапов ручного производства. Мы также предоставляем бесплатную 3D-визуализацию будущего проекта, что позволяет увидеть, как система будет сочетаться с общим дизайном.

Изготовление ворот производится с учетом пожеланий заказчика, поэтому они часто выполняются в одном экземпляре и отличаются эксклюзивным дизайном. Стоимость изделия рассчитывается исходя из размера конструкции, сложности ручной работы, а также от типа модели (эконом, стандарт, премиум, люкс). Мы гарантируем, что каждый клиент сможет подобрать именно тот вариант, который подойдёт наилучшим образом.

kovannye vorota

КАК ЗАКАЗАТЬ ДИЗАЙНЕРСКИЕ ВОРОТА ВО ДВОР В ХАРЬКОВЕ?

Купить уличную распашную или откатную систему, оформленную по индивидуальному проекту, можно в интернет-магазине. Для этого необходимо позвонить нашему представителю по телефону: +38 (067) 112-17-04; +38 (050) 356-21-16, или, выбрав модель из электронного каталога, оставить заявку на сайте.

zakazat dizajnerskie vorota vo dvor v xarkove

Также заказать ворота в Харькове можно в демонстрационном салоне, который находится по адресу: просп. Гагарина, 20, офис 1411. Приходите в шоу-рум, здесь можно ознакомиться с образцами продукции и выбрать подходящий цвет и дизайн изделия, а также автоматический привод для будущей уличной системы.

РОЗПАШНІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI - СТИЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ СУЧАСНОГО ДВОРУ

Відомо, що міцні брами з Польщі надійно захищають приватну територію та стають дизайнерським доповненням ділянки. Автоматичні виїзні ворота Wisniowski – це сукупність привабливості та функціональності! Виготовлені за сучасними технологіями, вони мають ідеальні конструкційні характеристики, завдяки яким система справно працює протягом довгих років.

avtomatichnі viїznі vorota wisniowski

Цікава інформація:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

 

ОЦИНКОВАНІ В’ЇЗНІ ВОРОТА – БЕЗПРОГРАШНЕ РІШЕННЯ!

Польський виробник пропонує власникам заміських будинків брами розпашного типу. Раніше це були важкі в’їзні системи, зараз – конструкції, які зроблені за допомогою сучасного обладнання та новітніх технологій. Металеві ворота Wisniowski розраховані на експлуатацію протягом багатьох років. Це можливо завдяки використанню міцної оцинкованої сталі, надійній фурнітурі та любові, з якою вони виготовляються. Виробник дає гарантійний термін 10 років, бо кожна конструкція збирається відповідно до усіх європейських норм.

avtomatichnі viїznі vorota wisniowski

Розпашні ворота відрізняються такими перевагами:

 • Надійним захистом території:
 • Міцністю системи, яка досягнута завдяки якісним матеріалам;
 • Стійкістю до кліматичних перепадів та окислення із запатентованою технологію DUPLEX;
 • Великим вибором стилістичного оформлення.

rozpashnі vorota vishnevskі

АВТОМАТИКА НА ВОРОТА – БІЛЬШЕ КОМФОРТУ ПІД ЧАС КОРИСТУВАННЯ

Порівняно з тим, якими були брами в минулому, сучасні металеві конструкції важать менше, але все одно вони не досить легкі. Щоб спросити процес відривання проїзду, виробником пропонується брендова автоматика, яка монтується у захисному стовпі або зовні. Також до польських вуличних систем під’єднується електричний привід NICE, CAME, FAAC та DOORHAN. У будь-якому випадку, кожен із запропонованих приладів гарантує підвищення функціональності брами та виключає можливість передчасної поломки.

Крім того, електропривід дозволяє додатково встановити сигнальну лампу та фотоелементи для безпечного користування.

Якщо ви не бажаєте обладнувати конструкцію автоматикою, її оснастять спеціальним замком та засувом.

vulichnі rozpashnі brami wisniowski

АВТОМАТИЧНІ РОЗПАШНІ ВОРОТА – ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

Окрім бездоганних технічних параметрів, вуличні брами Wisniowski відрізняються широким асортиментом дизайнерських рішень. Оскільки виготовлення воріт відбувається з урахуванням побажань замовника, клієнт отримує саме той зовнішній вигляд конструкції, який він обрав.

Завдяки офіційному представнику польського заводу в Україні, ви можете легко обрати будь-який дизайн розпашних систем. Виробником пропонується сім колекцій, що відрізняються за стилем виконання: «Classic», «Modern», «VARIO», «Style», «Premium», «Lux» та «BASIC».

vulichnі rozpashnі brami wisniowski

Кожна обрана модель покривається за допомогою порошкового фарбування будь-яким відтінком RAL, нестандартним або спеціальним кольором. Саме тому брами не потребують періодичного відновлення. Також є запатентована колекція HOME INCLUSIVE 2.0, завдяки якій можна облаштувати територію металевою виїзною системою та міцним парканом в одному стилі.

vulichnі rozpashnі brami wisniowski

ЯК ЗАМОВИТИ РОЗПАШНІ ВОРОТА WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Стати власником європейської вуличної конструкції можна швидко та зручно. Все, що для цього потрібно, це зателефонувати нам за номером +38 (067) 112-17-04 або +38 (050) 356-21-16.

Якщо ви вирішили купити ворота у двір у нестандартному забарвленні, пам’ятайте: від цього вартість виробу може змінитись! Уточнюйте її при розмові з менеджером, який, до речі, може допомогти обрати оптимальну італійську автоматику та дизайн брам.

zakazat avtomaticheskie sekcionnye vorota v ukrain

Чому замовляти вуличні системи треба саме у нас:

 • Швидке виготовлення конструкцій будь-якої складності;
 • Доставка по всій території країни;
 • Безкоштовний виїзд спеціалістів на об’єкт;
 • Доступна ціна;
 • Професійні монтажні роботи;
 • Гарантія на кожен виріб та його установку.

Поглянути на стандартні та спеціальні пропозиції відтинків, ознайомитись з продукцією можна у будь-якому виставковому салоні «ЗАВОД ВОРІТ» в Україні.

ВОЗМОЖНЫЕ ЦВЕТА И ФАКТУРЫ ПОЛОТНА ГАРАЖНЫХ ВОРОТ

Развитие производителей въездных систем не стоит на месте. Сегодня можно заказать дизайнерские ворота от известных европейских брендов, которые имеют не только идеальные технические данные, но и превосходный внешний вид. Например, польский завод Wisniowski предлагает современные и функциональные конструкции, способные стать частью любого загородного дома.

zakazat dizajnerskie vorota

Читайте также:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

 

ВОРОТА ИЗ СЭНДВИЧ-ПАНЕЛЕЙ ВИШНЁВСКИ: НАДЁЖНОСТЬ И КРАСОТА

Производителем предлагаются въездные системы, различные по техническим характеристикам и дизайну.

Конструкции PRIME являются представителями гармоничного сочетания современных технологий, безопасности, качества и стилистического разнообразия. Они предназначены для отапливаемых гаражей;

garazhnye vorota prime

Изделия UniTherm имеют уникальную систему уплотнителей, позволяющую исключить появление щелей и просветов, через которые может попадать вода. К тому же, они отличаются превосходной устойчивостью к любым порывам ветра;

garazhnye vorota unitherm

Модельный ряд UniPro – это секционные ворота с достойным показателем теплоотдачи и функциональности. Они способны надёжно защитить ваше парковочное помещение от взлома.

garazhnye vorota unipro

Хотя все гаражные системы отличаются по конструкционными параметрами, их объединяет кое-что одно – широкий выбор стилистических решений. Производителем предлагается несколько вариантов формовки поверхности панелей, возможность облицовки и более 200 оттенков из RAL-палитры. Кроме того, Wisniowski запатентовал коллекцию Home Inclusive 2.0, которая позволит вам приобрести гаражные и уличные конструкции, а также заборы в одном дизайне. Благодаря этому территория участка будет ограждена и оборудована въездными системами в идентичном стиле.

garazhnye vorota kruzik

КРАСИВЫЕ ВОРОТА В ГАРАЖ KRUZIK: УНИКАЛЬНАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ДЕКОРИРОВАНИЯ

Чешский завод применяет особый метод стилизации сэндвич-панелей, благодаря которому он занял место среди лидирующих производителей въездных систем. Запатентованная технология DURA PRINT – это безграничность дизайнерского направления. Декорирование секций происходит методом струйной цифровой печати, что позволяет изобразить на полотне совершенно любое пожелание клиента.

vorota v garazh ot kruzik

Производителем предоставляется несколько готовых коллекций, отличающихся по стилю:

 • Серия Exclusive представляет собой подборку необычных визуализаций дерева и других дизайнов, например, «абстрактные линии» или «каменная стена»;
 • Линейка Individual - возможность эксклюзивной печати на «сэндвичах» и готовые примеры в ярких оттенках;
 • Коллекция Unico способна удивить необычной геометрией, выполненной с применением оптической иллюзии. Она станет гармоничным дополнением современной архитектуры, подчёркивая индивидуальность и оригинальность здания;
 • Мотивы NEXT GEN – это широкий полёт фантазии, включающий в себя элементы геометрии, 3D-эффекты, различные иллюстрации и многое другое;
 • Направление Standard подойдёт любителям имитации различных видов дерева. Среди разнообразия вариантов непременно найдётся дизайн для каждого заказчика!

vorota ot cheshskogo proizvoditelya

ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА В ОДНОМ СТИЛЕ С ФАСАДОМ ОТ RYTERNA

Стоит отметить дизайнерские возможности известного литовского производителя Ритерна. Его продукция имеет идеальные технические параметры, которые удовлетворят все требования клиента. Кроме того, гаражные ворота из Литвы способны стать одним целым с любым фасадом. Во-первых, это возможно благодаря скрытому монтажу конструкции, что позволяет расположить секции вровень со стенами. Во-вторых, «сэндвичи» оборудованы фальш-панелями, которые полностью соответствуют дизайну стен.

garazhnye vorota ryterna

Производителем предлагаются такие стилистические решения, как «золотой дуб», «орех», «тёмный дуб», а также любой оттенок согласно RAL-палитре.

Кроме того, зависимо от пожеланий клиента подбираются секции определённой формовки: широкий или узкий гофр, полоса, микроволна или филёнка. Но стоит отметить, что от вашего выбора зависит окончательная стоимость конструкции. Например, белые сэндвич-панели типа «узкая полоса» с тиснением «апельсиновая корка» вы получите без дополнительных трат. А вот за филёнку в цвете «золотой дуб» придётся доплатить.

 zakazat avtomaticheskie sekcionnye vorota v ukrain

КАК ЗАКАЗАТЬ АВТОМАТИЧЕСКИЕ СЕКЦИОННЫЕ ВОРОТА В УКРАИНЕ?

Мы предлагаем своим клиентам въездные системы от различных производителей, которые отличаются по дизайну и техническим характеристикам. Однако, любая выбранная модель обязательно обеспечит максимальную защиту вашего гаража от непогоды и недоброжелателей.

Чтобы подъёмные ворота исправно функционировали долгие годы и предоставляли комфортный доступ в помещение, советуем установить автоматику FAAC, NICE или CAME от итальянских производителей.

Если вы имеете вопросы или затрудняетесь с выбором въездной системы, обратитесь за помощью к нашим специалистам по номеру: +38 (050) 356-21-16.

Ознакомиться с предложенной продукцией и увидеть дизайнерские образцы можно посетив любой выставочный салон «ЗАВОД ВОРОТ» в Украине.

ІТАЛІЙСЬКІ ШЛАГБАУМИ CAME – СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ З ЧУДОВИМИ ПАРАМЕТРАМИ

Як правило, в’їзні частини автомобільних стоянок і територій промислового та житлового призначення оснащуються сучасними конструкціями регулювання доступу до них. Автоматичні шлагбауми італійського виробництва забезпечують надійний контроль транспорту, що заїжджає на приватну ділянку. Системи нового покоління вже заслужили довіру серед замовників далеко за межами своєї країни.

zamoviti shlagbaum came v ukraїnі

Читайте також:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

 

ШЛАГБАУМ CAME: НАДІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ

Італійський бренд виготовляє якісні конструкції, що відповідають усім європейським стандартам. Широкий вибір моделей дозволяє обрати оптимальну систему з урахуванням призначення території. Ось декілька з них:

GARD 5000. Ідеальне рішення для легкого керування вантажним потоком на промислових ділянках з проїздом до 5000 мм шириною. Конструкцію оснащено новітньою системою контролю, що має безліч функцій, які регулюються через CAME CONNECT. Система здатна інтенсивно працювати та швидко відкривати проїзд.

G4040. Ця модель відрізняється своїм дизайном та призначена для монтування на сучасних автостоянках. Вона має безліч переваг: швидкий процес установки, систему самодіагностики приладів безпеки, додаткове встановлення спеціальної плати для функціонування під час відключеного основного енергопостачання. Максимальна ширина перекриття – 4 метри.

avtomatichnі shlagbaumi іtalіjskogo virobnictva

GARD 8. Серія підходить для територій промислового або громадського призначення. Підйомна частина має круглу форму, що дозволяє їй витримувати будь-які вітрові навантаження. Для безпечності використання стріла оснащується LED-підсвічуванням – таким чином конструкція помітна в будь-який час доби. Додатково вона також обладнується дистанційним управлінням, сигнальною лампою, фотоелементами та кнопкою-ключем. Довжина стріли може досягати 8 метрів.

G3250. Мабуть найпопулярніша модель, для якої можна самостійно обрати форму підйомної частини з опціональним освітленням. До того ж, вона додатково оснащується спеціальним механізмом, який дозволяє стрілці складатись. Завдяки цьому встановити шлагбаум можна у місцях з обмеженою висотою. Він здатен перекрити проїзд шириною до 4 метрів.

avtomatichnі shlagbaumi

ШЛАГБАУМ: ЦІНА ТА ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

На вартість конструкцій впливає безліч факторів, наприклад, функціональне оснащення, яке надається за бажанням клієнта, та розміри. Перевагою замовлення шлагбауму від виробника є те, що можна підібрати оптимальну модель для конкретної території з необхідними параметрами та додатковим обладнанням: фотоелементами, світловими стрічками, пультом ДУ, безконтактним зчитувачем, сигнальною лампою та навіть механізмом платного паркінгу.

іtalіjskі shlagbaumi came

ЧОМУ ВАРТО ПОСТАВИТИ ШЛАГБАУМ У ДВОРІ?

Дані системи доречні не тільки на промислових територіях, але й у житлових чи приватних зонах. Вони встановлюються з метою захисту двору від непроханих гостів. Як правило, в таких випадках конструкції оснащуються зчитувачем магнітних карток.

zamoviti shlagbaum came v ukraїnі

ЯК ЗАМОВИТИ ШЛАГБАУМ CAME В УКРАЇНІ?

Наш інтернет-магазин пропонує надійні системи контролю доступу на територію європейської якості. До речі, якщо у вас є гаражні чи вуличні ворота, або ви плануєте їх придбати, замовляйте для них електричний привід CAME. Оснащення автоматикою захистить браму від передчасної поломки та забезпечить комфортне керування нею.

Купити шлагбаум можна за номером телефону +38 (050) 356-21-16 або через онлайн-замовлення.

Щоб отримати персональну консультацію, відвідайте найближчий виставковий салон «ЗАВОД ВОРІТ» в Україні. Дізнатись адресу шоу-руму у вашому місті можна у консультанта або у відповідному розділі сайта.

СОВРЕМЕННЫЕ ДВЕРИ В ДОМ WISNIOWSKI DECO С ДИЗАЙНОМ НА ЛЮБОЙ ВКУС

Польский бренд Вишнёвски поставляет на мировой рынок продукцию европейского качества, имеющую различное назначение. В ассортименте компании можно найти не только секционные гаражные ворота, но и наружные двери для дома. Входные системы, изготовленные с применением последних технологий, отличаются функциональностью, надёжностью и современным дизайном.

alyuminievye dveri vishnevski

Читайте также:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

 

УНИКАЛЬНЫЕ АЛЮМИНИЕВЫЕ ДВЕРИ ОТ WISNIOWSKI

Желаете обустроить дом входной системой, которая сохранит тепло в лютый мороз и защитит дом от непрошенных гостей? Модельный ряд DECO от польского производителя представляет собой комбинацию надёжности и эстетичности.

Изготовление дверей происходит из качественных материалов, прошедших сертификацию. Благодаря этому, клиент получает безопасную в использовании конструкцию с рабочим потенциалом в несколько десятков лет. Уникальность внешнего вида обусловлена наличием декоративных панелей-вставок в полотне.

vxodnye dveri vishnevski

ВХОДНЫЕ ДВЕРИ ВИШНЁВСКИ НА ЛЮБОЙ ВКУС

Производитель предоставляет коллекцию DECO в нескольких вариантах исполнения.

 • Серия LIGHT включает в себя изделия, рассчитанные на глубину установки в 60 мм и оформленные двухкамерным остеклением толщиной 35 мм. Показатель теплоотдачи при этом равняется 1,0 Вт/м² При максимальных габаритах (1,25х2,2 м) коэффициент теплоизоляции составляет от2,0 Вт/м2K.
 • Изделия из линейки BASIC рассчитаны уже на большую глубину установки – 7 см. Остекление также двухкамерное, однако толщина иная (45 мм), а соответственно, и показатель U – 0,6 Вт/м² Максимальные размеры идентичны предыдущей серии LIGHT, однако Ud составляет уже от 1,6 Вт/м²K.
 • Модель PLUS отличается от других глубиной установки, которая равняется 77 мм. Вставка из панели с двухкамерным стеклом также имеет иные характеристики: толщина – 45 мм, U=0,6 Вт/м² Входные конструкции с размерами 1250х2200 имеют показатель теплоизоляции от 1,5 Вт/м²K.

Поскольку все серии различны между собой по ряду параметров, предоставляется возможность подобрать оптимальный вариант, исходя из требований и пожеланий клиента.

polskie dveri deko

 ПОЛЬСКИЕ ДВЕРИ: КОНСТРУКЦИОННЫЕ ОСОБЕННОСТИ

Полотна входных систем Вишневски изготовлены на основе профилей из алюминия, различных по толщине. Что касается комплектации, то по стандарту каждая модель оснащена тёплым порогом с терморазрывом, двухкамерным остеклением, декоративными деталями из нержавеющей стали, накладными петлями, ручкой Tokyo и трёхточечным замком автоматического типа, который невозможно взломать.

По требованию заказчика системы дополнительно комплектуются:

 • Штырями противосъёмного типа;
 • Умными системами контроля;
 • Ручками на выбор.

Для линеек Plus и Basic предусмотрено оснащение ещё и скрытыми или роликовыми петлями, электронным глазком, доводчиком.

vxodnye dveri

ДИЗАЙНЕРСКИЕ ДВЕРИ С КОМФОРТНЫМ УПРАВЛЕНИЕМ

Входные системы DECO способны гармонично сочетаться со стилем фасада здания или окон. Это стало возможным благодаря широкой палитре оттенков, среди которых обязательно найдётся оптимальный вариант. Кроме того, производитель предлагает оформление «под дерево», цвета серии HOME INCLUSIVE 2.0, а также плёночное покрытие.

Двери на заказ отличаются не только разнообразием оттеночных решений, но и дополнительными элементами декора, которые выбирает сам заказчик. Это касается и систем управления – по требованию покупателя устанавливаются кодовые клавиатуры, бесконтактные считыватели и другие приборы.

Самой востребованной остаётся технология smartCONNECTED, позволяющая управлять конструкцией с помощью смартфона.

zakazat naruzhnye dveri wisniowski

КАК ЗАКАЗАТЬ НАРУЖНЫЕ ДВЕРИ WISNIOWSKI В УКРАИНЕ?

Наш интернет-магазин предоставляет широкий выбор продукции польского производства по самым низким ценам. Расчёт стоимости конструкций осуществляется исходя из размеров проёма и дополнительных опций. Узнать, сколько будет стоить изготовление дверей на заказ, можно по телефону +38 (050) 356-21-16, или оставив онлайн-заявку на сайте с указанием параметров входной системы.

Увидеть образцы изделий серии DECO можете в любом выставочном салоне «ЗАВОД ВОРОТ» в Украине. Каждому посетителю предоставляется профессиональная консультация, а также приятная скидка.

ЯКІ СЕРІЇ ВУЛИЧНИХ В'ЇЗНИХ ВОРІТ І ОГОРОЖ МОЖНА ЗАМОВИТИ У ВИРОБНИКА WISNIOWSKI

Перше, на що звертають увагу гості заміського будинку – це оформлення в’їзду та парканів. Вуличні ворота та огорожі Wisniowski здатні забезпечити не тільки надійний захист території, але й підкреслити вишуканий смак власника приватної будівлі. Польський виробник пропонує конструкції преміум-класу, які підкорили серця мільйонів клієнтів своїми бездоганними технічними властивостями та функціональністю.

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

Цікаво знати:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

 

МЕТАЛЕВІ ВОРОТА WISNIOWSKI – НАДІЙНІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

Виробником пропонуються декілька типів вуличних брам: розпашні та відкатні. Консольні конструкції все частіше зустрічаються як системи для перекриття заїздів на приватну територію. Їх популярність обумовлена компактністю розміщення, надійністю та зручністю користування.

Відсувні брами – це самонесучі конструкції, рух яких забезпечують спеціальні роликові системи. Між фундаментом та стулкою обов’язково робиться просвіт, який дозволяє полотну вільно пересуватись.

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

Використання якісної фурнітури гарантує довгий термін злагодженої роботи всієї конструкції. Перевагою консольних систем є можливість перекривати в’їзди будь-якої ширини.

Не менш відомими є розпашні ворота, які також мають бездоганні технічні показники. Але брами цього типу, на відміну від консольних, потребують додаткового місця для відривання стулок.

Заповнення полотна для обох типів конструкцій виконується наступними способами:

 • Ґратчастим – з металевих прутів, розташованих горизонтально та вертикально;
 • Суцільним – зашиття трапецієподібними сталевими листами.

Виготовлення металевих воріт  та огорож відбувається з оцинкованої сталі, що має порошкове покриття. Запатентована технологія Duplex перешкоджає появі корозійних процесів та зовнішніх пошкоджень, тому конструкції стійки перед впливом атмосферних явищ.

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

В’ЇЗНІ ВОРОТА ТА МЕТАЛЕВІ ПАРКАНИ: ДИЗАЙНЕРЬСКІ РІШЕННЯ

Польський виробник пропонує безліч варіантів заповнень та декорування для огорож і брам. Вони поділені на декілька серій:

 1. CLASSIC – має суцільне або сітчасте заповнення з вертикальних прутів різної товщини. Для цієї лінійки характерні прості лінії та прямокутні форми;
 2. VARIO – виконані з мінімальним використанням фігурних елементів або зовсім без них. Представлені у чотирьох варіантах та мають гострі чи кулясті наконечники;
 3. MODERN – ідеальне рішення для обмеження огляду території. Дана серія може виконуватись з суцільних листів, з різними видами перфорації або мати комбінований дизайн. Якщо в будинку присутні вироби HOME INCLUSIVE, конструкції виробляються у тому самому стилі.
 4. LUX – привабливі системи, що відрізняються широким вибором оформлень. Приблизно 20 позицій з особливими візерунками, художніми деталями, різними за зовнішнім виглядом наконечниками на будь-який смак (піки, стріли, кульки та інші).
 5. PREMIUM – конструкції, що є чудовим прикладом поєднання елегантності та стриманості. Вони мають ґратчасте зашиття, щільність якого обирається замовником.
 6. STYLE – комбінація красоти з серії LUX та небагатослівності колекції PREMIUM. Виконуються у вигляді прямокутної решітки з додаванням різних декоративних деталей та мають п’ять варіантів наконечників.

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА – ЗАПОРУКА МАКСИМАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

Щоб вулична конструкція справно працювала протягом багатьох років, необхідно подбати про додаткові опції. Звісно, у комплекті з брамами пропонують замки для ручного відкривання, але кращім рішенням буде встановлення додаткового входу у вигляді калитки. Виконується вона також з оцинкованого металу з порошковим покриттям, в одному стилі з в’їзною системою. До речі, купити браму можна з відмінним доповненням у вигляді стовпа MultiBox, який виконує функцію надійної поштової скриньки.

Ще одним корисним приладом, який подовжить строк придатності деталей, є електричний привід.

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

Для кожного типу конструкцій виробник пропонує наступні серії автоматики:

 • Відсувні брами оснащують моделлю AWso2018 (з розташуванням в стовпі) або зовнішніми системами BFT Deimos ULTRA BT A600 та Elixo 500 3S RTS. Кожна з них має у комплекті фотоелементи, прилади ДК та сигнальні лампи.
 • Для розпашних воріт створено декілька варіантів електроприводів серії BFT – лінійні (PHOBOS BT A25 чи PHOBOS BT A40) та з кривим коліном (VIRGO або IGEA BT).

vulichnі vorota ta ogorozhі wisniowski

Це не повний перелік моделей, який можна обрати для тієї чи іншої конструкції. В нашому інтернет-магазині ви знайдете оптимальну автоматику для воріт від європейського виробника.

Забезпечити максимальний захист допоможуть наступні пристрої:

 • Кодові замки;
 • Система керування GSM;
 • Зчитувач безконтактних карт (брелків);
 • Вертикальний електронний замок.

ЯКІСНО ВМОНТОВАНА МЕТАЛЕВА ОГОРОЖА – ГАРАНТОВАНИЙ ЗАХИСТ

Якщо ви маєте достатньо досвіду та «озброєні» повним комплектом необхідних інструментів, можете встановити відсувні ворота своїми  руками. В такому випадку майте на увазі той факт, що у разі некоректно проведених монтажних робіт чи пошкодження деталей, конструкція знімається з гарантії. Ремонт відбувається за додаткову оплату. Саме тому краще скористатись послугами професійних фахівців та радіти правильно налагодженій системі.

ЯК ЗАМОВИТИ МЕТАЛЕВІ ВОРОТА, ПАРКАНИ ТА ОГОРОЖІ WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Придбати конструкції преміум-класу від польського виробника можна швидко та зручно. Достатньо залишити онлайн замовлення на сайті: менеджери самі з вами зв’яжуться. Вони допоможуть обрати необхідний тип системи, який стане невід’ємною частиною загального дизайну території. Також можна обговорити індивідуальне заповнення стулок брам та секцій огорож.

Не бажаєте чекати – телефонуйте прямо зараз:  +38 (050) 356-21-16 або +38 (067) 112-17-04.

Ознайомитись з усіма варіантами виконання конструкцій та оформити замовлення можна у будь-якій виставковій залі «ЗАВОД ВОРІТ» в Україні. Якщо шукаєте розсувні ворота, ціна яких найкраща на всьому ринку, ми чекаємо на вас!

ТОП-5 САМЫХ КРАСИВЫХ СЕКЦИОННЫХ ВОРОТ В КИЕВЕ

Каждый производитель выпускает продукцию, способную удовлетворить любые требования клиентов. Изделия обладают не только превзойдёнными техническими параметрами, но и уникальным внешним видом. Мы отобрали самые красивые секционные ворота в Киеве от разных брендов, которые обязательно покорят ваши сердца необычностью дизайнов.

Читайте также:

МЕНЕДЖЕР ВОРОТА 24

 

ВОРОТА ИЗ СЭНДВИЧ-ПАНЕЛЕЙ RYTERNA

Литовский производитель предлагает множество различных вариантов оформления въездных конструкций. Однако по-настоящему заслуживает внимания всем известный стиль Country. Профессиональным дизайнерам удалось визуализировать деревенскую манеру, а опытным мастерам – собрать необычную систему для перекрытия проёма. Каждая деталь была обыграна – массивные доски из древесины, амбарные замки, петли и перемычки на окнах. Хотя для изготовления подъёмной системы используются более лёгкие и прочные материалы, она также надёжно защищает парковочное место от недоброжелателей.

ДИЗАЙНЕРСКИЕ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА ОТ KRUZIK

Превосходство чешского производителя заключается в безграничных возможностях современной печати. Она позволяет создавать невероятные секционные конструкции с помощью нанесения на полотно любого изображения, которое пожелает заказчик. Стоит взглянуть на разнообразие готовых эскизов, представленных в коллекциях – «Standard», «Exclusive», «Individual», «UNICO» и «NEXT GEN». Каждая серия даёт понять, что для производителя нет ничего невозможного в создании шедевров с помощью струйной печати.

Само полотно состоит из прочных сэндвич-панелей, выполненных с пенополиуретановым наполнением. Для сбора конструкции используется качественная фурнитура с антикоррозийным покрытием. Это позволяет получить неповторимую комбинацию стильного дизайна и гарантированной надёжности.

СТЕКЛЯННЫЕ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА HORMANN

Интересным решением для оформления въезда в парковочное помещение является установка панорамных систем. Это новшество в сфере перекрытий проёмов, которое быстро набирает популярность на украинском рынке.  Конструкции идеально сочетаются с фасадами современной архитектуры.

Благодаря эксклюзивному остеклению Duratec создаётся имитация завесы, которая образуется за счёт минимального пространства между листами из акрила. Уникальностью панорамного полотна является способность отражать в себе объекты. Зависимо от оттенка застекления, рамы подъёмных систем окрашиваются в один из цветов RAL – 8017 или 9005. Продукция HORMANN – невероятное сочетание функциональности и оригинальности!

ГАРАЖНЫЕ ВОРОТА ПРЕМИУМ-КЛАССА WIŚNIOWSKI

Польский производитель известен своими передовыми технологиями изготовления въездных систем и устройств контроля над ними. Однако, стоит обратить внимание на стилистику выполнения функциональной продукции конкретной серии. Модель коллекции PRIME – превосходный представитель совокупности невероятных технических параметров и современного дизайна. Надёжные конструкции изготавливаются в стиле минимализм, который по-своему привлекателен. Его можно считать универсальным, поскольку он способен стать хорошим дополнением любой архитектуре.

ПОДЪЁМНЫЕ ВОРОТА С ЭКО-ДИЗАЙНОМ ОТ HORMANN

Наверное, многие уже забыли про то, что въездные системы могут быть изготовлены из натурального материала. Немецкий производитель предлагает интересную линейку LTH, которая включает в себя гаражные ворота из дерева.

Не стоит переживать, что материал со временем отсыреет или начнёт гнить: он проходит ручную обработку и несколько раз пропитывается специальным составом. Такая конструкция идеально сочетается с уличной системой из идентичного сырья.

КАК ЗАКАЗАТЬ ГАРАЖНЫЕ ВОРОТА С УНИКАЛЬНЫМ ДИЗАЙНОМ В КИЕВЕ?

Приобрести конструкцию для перекрытия проёма парковочного помещения можно несколькими способами. Первый – оставить свои контакты с помощью формы обратной связи на сайте, второй – обратиться по удобному номеру: +38 (050) 356-21-16 или +38 (067) 112-17-04. Третий метод – посетить выставочный салон «ЗАВОД ВОРОТ» в Киеве, который находится по адресу: ул. Большая Окружная, 4, Ашан Променада Парк, офис 334. Последний вариант предоставляет возможность ознакомиться с продукцией, посмотреть на принцип работы подъёмной системы и определиться с её дизайном.

Кстати, если у вас нет дополнительного доступа в помещение, предлагаем купить гаражные ворота с калиткой, выполненной в том же стиле, что и полотно конструкции.