автоматический шлагбаум под заказ - установка шлагбаума

Не лише підприємства потребують захисту приватної території. Це також паркінги, автостоянки та бізнес-центри. Деколи навіть у дворі багатоквартирних будинків здійснюється настільки інтенсивний рух транспорту, що єдиним правильним рішенням стає монтаж спеціальної пропускної системи. Зараз купити шлагбаум CAME (Італія) можна в широкому асортименті. Завод виготовляє багато моделей, що мають різне призначення. Вони відрізняються потужністю, інтенсивністю експлуатації, видом та довжиною стріли, а також цілим рядом інших функцій. Навіщо таке потрібне сучасному обладнанню? Одні моделі можуть використовуватися для захисту масштабних виробничих підприємств, а інші для перекриття вулиці з низькою інтенсивністю руху. У першому випадку електронний шлагбаум, ціна якого повністю базується на його параметрах, має великий запас потужності, але для виконання більш простих завдань цього просто не потрібно. Дізнаємося більше про базові моделі пропускних систем.

современное пропускное оборудование с установкойЧитайте также:

установка пропускного оборудования для парковки - шлагбаум для въезда

купить недорого шлагбаум - установка в городах Киев, Одесса, Харьков, Днепр

ЯКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МАЄ КЛАСИЧНИЙ ШВИДКІСНИЙ ШЛАГБАУМ ВІД БРЕНДУ CAME: РОЗГЛЯДЕМО БАЗОВІ МОДЕЛІ І ДІЗНАЄМОСЯ ЗАГАЛЬНІ ПОКАЗНИКИ

Щоб правильно вибрати пропускну систему, спочатку ознайомимося з її класичними представниками. Базовими вважаються моделі з колекції GARD, що мають наступні номери: 2500, 4000, 3750, 6000, 6500 та 5000. Першою загальною характеристикою обладнання став клас захисту IP54. Він говорить про те, що пристрій придатний до монтажу на вулиці без додаткового захисту від пилу та вологи. Всі вироби мають тумби, виготовлені з якісної оцинкованої сталі. Однак, усі моделі, окрім GARD 5000, мають яскравий помаранчевий колір RAL 2004, а ця пропускна система – класичний сірий. Якщо хочете купити шлагбаум, обов'язково враховуйте діапазон робочих температур. У разі представлених пристроїв він становить від -20°C до +55°C. Тут існує нюанс: навіть за більш низької температури повітря установка обігріву не потрібна, виріб продовжуватиме коректно функціонувати. Але для північних регіонів з показниками нижчими, ніж від -20°C-30°C, він необхідний.

Шлагбауми для паркування та інших цілей цієї серії мають такі відмінності: функціонал, ширина перекриття проїзду та живлення двигуна. У випадку можливостей пристрою пам'ятайте, що на них впливають додаткове оснащення (аксесуари, пульт дистанційного керування тощо). Ширина проїзду у більшості моделей позначається в її назві, але це не варто брати за правило. Наприклад, GARD 2500 має довжину стріли 2,5 метри. А ось GARD 6000 довжину 6,5 метрів, як GARD 6500. Більшість базових виробів мають тип живлення двигунів 240В, а у GARD 2500 – 230В.

шлагбаум из Италии - купить недорого автоматический шлагбаум

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr

ПОРІВНЯЄМО БАЗОВІ ЕЛЕКТРИЧНІ ШЛАГБАУМИ З ІТАЛІЇ: ДЕТАЛЬНО РОЗГЛЯДЕМО ВСІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОПУСКНИХ СИСТЕМ

Деякі моделі об'єднаємо умовно, оскільки вони практично ідентичні. Зірочкою позначені показники без застосування аксесуарів. Також це стосується лише регіонів із помірним вітровим навантаженням.

 

GARD 2500

GARD 4000

GARD 3750

GARD 6000

GARD 6500

GARD 5000

Ширина проїзду (максимальна)

2,5 м

3,75 м или 4 м

6,5 м

5 м

MCBF (кількість циклів повністю) *

1,5 млн

1 млн

1 млн

1,2 млн

Кількість циклів на день (максимальна)

500

5400

3500

3500

Інтенсивність використання

30%

інтенсивне використання

Час відкривання до 90° (с)

4

2-6

4-8

4-8

GARD 2500 з живленням двигуна 230В має найвищий показник циклів повністю, оскільки має більш коротку стрілу, асинхронний двигун і в ньому відсутні щітки. GARD 5000 також демонструє високі показники завдяки двигуну з енкодером і короткою стрілою. У той же час GARD 2500 має низьку інтенсивність і підходить для використання в приватному секторі. Це відмінний автоматичний шлагбаум у двір. Обладнання GARD 3750 та GARD 4000 розраховані на високе навантаження та підходять для підприємств. Але для аеропортів, залізничних вокзалів існують спеціальні моделі. Решта можуть працювати при середній інтенсивності. Фахівці рекомендують задавати низьку швидкість руху стріли, оскільки так механізм довше пропрацює. Доступні моделі тут: https://xn----7sbgbip5cdatx.in.ua/products/category/came-avtomatichni-shlagbaumi

shlagbaum iz Italii-kupit nedorogo avtomaticheskiy shlagbaum

shlagbaum iz Italii-kupit nedorogo avtomaticheskiy shlagbaum

ДЕ ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ З ЄВРОПИ?

Зараз на ринку запропоновано великий асортимент пропускних систем, які відповідають найвищим вимогам користувачів. Однак такий ресурс не завжди оптимальний. Іноді достатньо вибрати базову модель, яка має відповідну ціну. Менеджери мережі салонів «ЗАВОД ВОРОТ Одеса», розташованого на Михайла Грушевського, 39А, допоможуть знайти ідеальну модель. Також за потреби наші фахівці проведуть професійний монтаж шлагбауму. Бажаєте на замовлення отримати хорошу персональну знижку? Також станьте гостем нашого офісу в Одесі. Консультація безкоштовна професійна можлива за телефонами: +38 (050) 356-21-16 та +38 (067) 112-17-04.

 

ВІДВІДАЙТЕ НАШІ САЛОНИ

ВОРІТ ТА ОГОРОЖ ПО УКРАЇНІ

Заборы и ворота Select Украина - производительВорота и заборы Селект Днепр

Изготовление и установка забора Киев - ограждения для домаДвери алюминиевые входные и ворота в дом - SELECT

Паркани та огорожі Львів - Відкатні автоматичні воротаСалон ворот и ограждений Ивано-Франковск

МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРОТГАРАЖНЫЕ ВОРОТА

ВХОДНЫЕ ДВЕРИЗАБОРЫ И ОГРАЖДЕНИЯ

ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТАРоллетные ворота